Bebişlerin Cinsiyetini Ögrenenler Yokmu?

süper yaw çok sevindim sizin adınıza canım inşallah bizde bu cuma görürüz yoksa taaa martın 18 beklememiz lazım üzmez inşallah bizi yerimseniben

üzmez annesi doktorumuz sag olsun 45 dk gecti sanırım izletti melegimi ben inanamadım cünkü kız olduguna etrafımda herkez erkek diyince erkek sandım :) ohh yaa cok şükür vallahi inş. degişmez bakalım semrascım seninki ne cıkıcak arkadaş gelsin kızıma sen ne istiyosun gönlünden gecen nedir?

Ay adasu gerçekten çok güzel bi duygu bende geçen hafta girdim erkekmiş zaten içimden geçende oydu.Öyle güzel ve muhteşem bi duygu ki doktor oan gösterince kalbim pır pır etti inanılmaz bişey.Allahım kucağımıza alacağımız o mutluluk dolu günleride nasip etsin inşallah yaaaa

süper bişi yaa anlatılmaz bi duyguymuşŞeniz inanırmısın sabaha kadar uyumadım uyudugum anlardada sürekli cinsiyet rüyaları gördüm doktorum degişmiş yeni gelen doktor kızın olucak diyordu oraya bir gittik doktorum gercekten gitmiş şok oldum napıcam edicem doktor bulmam lazım gene derken onun yerine gelen eski doktorumdan kat kat iyi cıktı cok şükür cok mutlu oldum :1rolleyes: bide prensesimi bana yarım saat gösterdi en az ben inanamadım sürekli sordum kız kızz kızz dedi her defasında eşimle havalara uctuk muhteşem bişimiş yaa offf :asigim::dance:

canım benim gönlümden geçen erkek ama tabiiki öyle şartlamış değilim kendimi doktor kızda dese çok sevinicem çok şükür sağlıklıya o bana yeter bir de çok merak ediyorum birseyler yapmak istiyorum bilmediğim için yapamıyorum inşallah bu cuma öğreneceğiz bakalım

evet bende hep bakıyordum almak istediklerim oluyodu ama cinsiyetini bilmedigim icin alamıyordum ama sürekli pembe şeylere baktıgımı farkettim yatagıda pembe lila begenmiştim onu alıcaz inşallah :) önemli olan hayırlısı saglıklısı tabiki kız erkek farketmezdi sonucta ilk bebegim ama gönlümüzde yatan kızdı cok şükür alahıma:asigim:

eeee annesi ne koyacaksın bakalım prensesin ismini yerimseniben

vallahi bende sitelerde isimlere bakıyorum semrascım ama yok yaa begenemedim bir türlü :)

Canım allah gönlüne göre vermiş diyelim.Bende bişeyler almaya başladım acaba diyorum turunculu kremli bi beşik benim oğluşuma gider mi.Geçenlerde baktım çok hoşuma gitti sorayım dedim sizcee

sagol canım... olur tabi neden olmasın sen sanırım mavi mavi gitmek istemiyorsun :)

bende mavıcılerden degılım sole şirin şirin renkler olsun istiyorum bence olur

Bundan sonra daha böyle cıvıl cıvıl takılım öyleyse ama onlarda daha hoş duruyoooo yaa.Teşekkürler

Adasu öncelikle tebrik ederim canım ne güzelki öğrenmişsin ve gönlünden geçen olmuş. Yalnız biliyorsunki seninle doktorumuz aynı yada aynıydı nereye gitmiş Mustafa Bey çok şaşırdım şimdi yerine gelen kim nasıl bi doktor?

canım bende sana özel msj atıp anlatmak istedim ama msjda sorun oldu ögrenmişsin a.s mustafa bey düzceye gitmiş onun yerine üner bey gelmiş aslına bakarsan eşimle ben cok ısındık iyi bir adam mustafa gibi hızlı konuşup hemen salmıyor bu benimle 45 dk nerdeyse ilgilendi yarım saat bebegimi gösterdi sagolsun bence cok iyi yavaş ve tane tane anlaşılır bicimde anlatıyor git bence gör bakalım sen ne diyceksin ben tedirgindim şimdi bu nerden cıktı nasıl biri diye ama doguma da bu doktorla girmeyi isterim acıkcası ben ısındım..

Üner Bey'i tanıyorum daha önce yan odadaydı Mustafa Bey bi kez bişey danışmak için çağırmıştı onu benim plesantayla ilgili. Daha tecrübeli olduğunu düşünmüştüm bende adam 93 mezunu Mustafa 2000 mezunuydu yıl farkıda var aralarında. Ya bide Mustafa Bey şakacı falandı ama ben ona sorucam herşeyi unutuyordum gidince dediğin gibi hızlı konuşuyordu ya belkide ondan.
Benimde cumartesi kontrolüm var sende sevdiysen Üner Bey'i bi gidip bakıcam inşallah bende severim. Bu arada nasıl öğrendin Düzceye gittiğini Asya'yamı sordun çünkü daha önce Hakan Bey vardı oda çok iyi bi doktordu ben gidince onu sordum söylememişlerdi.

ben danışmada ödeme yaparken hangi doktor diye soruyorlar yaa mustafa bey dedim o düzceye gitti onun yerine üner bey var dedi bencede mustafa beyden daha tecrübeli geldi banada 22haftalıkken farklı bir ultrasonda gün verdi tarama yapılıcakmış bebegin tüm organları vs. bakılıcak ben sevdim acıkcası mustafa beye bende unutuyordum sorucagımı bu cok sakin anlatıyo ve anlaşılır soruyo zaten bu hafta bunları hissediyosmusun sıkıntın varmı falan cok ilgilendi sagolsun yaa vallahi cok mutlu oldum üner beyin gelmesine eşimde cok sevdi

Ya bende sevindim şimdi sen böyle anlatınca. Birde Adasu bazı hastanelerde bebeğin hareketlerini bir dvd'ye çekip veriyorlar Acaba bu hastanede bizede ilerleyen haftalardamı yapacaklar bilgin varmı

Ya bende sevindim şimdi sen böyle anlatınca. Birde Adasu bazı hastanelerde bebeğin hareketlerini bir dvd'ye çekip veriyorlar Acaba bu hastanede bizede ilerleyen haftalardamı yapacaklar bilgin varmı

aklımdan gecmedi degil yani sırnaşık şey ama sanmıyorum verirlersede süper olur sormak lazım aslındaCADIARZU

Evet bencede süper olur. Bİlge hastanesini bilirsin sen Benim bi ark.oraya gidiyordu 20.haftadan sonra her gittiğinde vermişler dvd sini bebeğin fotoraflarını çekip fotoğraf şeklinde vermişler ellerine. Duygu Bilge'den daha iyi bi hastane değilmi orda varsa burdada olması lazım ben cumartesi sorup öğrenicem haber veririm sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…