bebislerimizin hareketleri

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
14 Eylül 2007
5.494
237
biz 14 + 4 olduk arkadaslar oğlusumla :))

bu arada ben gecen cuma bir hareket hissettim gibi geldi,hic yasamadıgım birseydi..annemler dogru olabilir dedi 3 ay da hissedilir erkek dediler..erkek anneleri siz hissettiniz mi?
bereno , askito , meral , tub83 cevaplarınızı bekliyoruuuuuuuummm:dance:

cok erken hissetmişsin ne güzel bende 15. haftamdayım cok dikkat ediyorum ama hissetmiyorum mallesef :KK43:

inanırmısın ben hic beklemiyordum
birden oyle degisik oldum ki
sanki göz seyirmesi giibydi

canım benim cinsiyeti tam belli değil ama bende geçen hafta hissettim gerçi ben tecrübeliyim belki ondandır..bu arada bende 14 +4 üm

hiddennisko ben henüz bişey hissetmedim ama hissedecek olsam da pek anlamam zannediyorum çünkü benim gaz sancılarım epey şiddetli oluyor. Bi sancı geldi mi öylece kalakalıyorum. Yani bebişim annesine bi mesaj yollamak istese de ben kesin gaz sancısına yorarım.

Bende 14+4 annesi olarak tıp tıp diye kalp atışlarını duyup bir kaç kımıldı hissediyordum emin değildim ama artık eminim

su pıtpıtlar bile nasil heyecanlandırıyor bizi degilmi kızlar..
Allah dirseklerini ayaklarını karnımızdan cıkartacagı günleri nasip etsin insallah :)))

Benim bugün 17 + 2 ama henüz net bir şekilde hissedemedim oğluşumun hareketlerini bazen bazı kıpırtılar oluyo ama emin olamıyorum ben bağırsak hareketleride olabiliyomuş. Zaten ilk gebeliğini yaşayanlar daha geç hissedermiş 2. gebeliğini yaşayanlardan. Ben 20. - 22. hafta diye okudum ama daha erkende hissedersem Allah derim valla :)

bende kızlar 15+2 yim bende henüz birsey hissetmiyorumbenimde gaz sancılarım var sanırım biraz daha beklemem gerekecek hissedebilmek için :KK43:

ben 1-2 hafta önce kalp atışını hissettim 1-2 kere...çok heyecanlandım...ama daha hareket felan hissetmedim...ilk çocuk olunca anlamadık belkide o sinyal gönderdidesırnaşık şey

slm kızlar yeni üye oldum site çok hoşuma gitti
bende tam 16 haftalık hamileyim çok fazla gaz problemim var bebeğin cinsiyeti de belli diil 17+2 iken doktora gidicem umarım öğrenirim..

slm kızlar yeni üye oldum site çok hoşuma gitti
bende tam 16 haftalık hamileyim çok fazla gaz problemim var bebeğin cinsiyeti de belli diil 17+2 iken doktora gidicem umarım öğrenirim..

hoşgeldin canım hayırlı olsun o zaman seninde bebişin bizlerde merakla bekliyoruz daha öğrenmeyen arkadaşalr olarak bende 9 şubatta öğrenicem
17+3 olucam bende gittiğimde çok heyecanlıyım :eek:

slm kizlar bende 21+3 olucam icimde kiz olucak diye bi duygu vardi ama doktor erkek olabilir dedi.
saglikli, eli ayagi düzgün olsun baska bisey istemiyorum
arasira tekmeliyor cok heycanlaniyorum

Canlarım bende hiç bir hareket hissetmiyorum arasıra pıtpıtını hissediyorum işte.Gerçi 14 haftalık hamileyim..
Allahım doğurduğumuzdaki anlarımızı da anlatacağımız zamanlarımız gelecek mi?

yaa evet bendede pıt pıt bişeyler oluyo:)) bebek hareketlerimiki acep?? hele bi 6. 7. ayımıza allah nasip ederse bi gelelim görücez biz pıt pıtlamayı:)

ben de 14 haftalığım ama br türlü emin olamıyorum acaba gerçekten bebişim mi ben mi öyle sanıyorum diye :) emin olmak için biraz daha var galiba ..

kızlar ben eminim bebişim bu hareketlerini hissediyorum mükkemel bişi:asigim: gaz olmadıgından eminim artık gazla hareketi ayırabiliyorum bebişimin hareketleri cok farklı icimde ucusan kanat cırpan kuş varmış gibi bende onun kafesi Şenizara sıra hissediyorum oda sanırım güclü vurdugu zamanki hareketleri olsa gerek 16 haftamdayım kızlar bir kac hafta sonra tam hissedicez sanırım:eek:

X