bebislerimizin hareketleri

bende yeni katıldım aranıza çok hoş mesajlar bunlar insanı heyecanlandırıyo bebişim gelsin artık diyorum ama korkuyorumda.16+5 haftayım bazen pıtpıtları bende hissediyorum ama benimki özellikle yemek yedikten hemen sonra hareketlerini hissediyorum bilmiyorum belki erken ama ben onun hareketleri olduğunu düşünüyorum ama müthiş bişey.allah onları kucağımıza alacağımız günleride gösterir inşallah hepinizi öpüyorum

ya bende hissediyorum hele asagi tarafindan oynamalari yavas yavas hissediliyor tabiki hergun degil uc gundur cok kotu grip oldum ilaclar falan verdi doktor insallah bebegime bi sey etmez onlar allahim sen bebeklerimizi koru yarabbim uc gundur cok kotuydum bugun az kendime geldim cok sukur atesler icinde yaniyordum simdi sukurler olsun az duzeldim ama hala kirginlik ve grip var

ya bende hissediyorum hele asagi tarafindan oynamalari yavas yavas hissediliyor tabiki hergun degil uc gundur cok kotu grip oldum ilaclar falan verdi doktor insallah bebegime bi sey etmez onlar allahim sen bebeklerimizi koru yarabbim uc gundur cok kotuydum bugun az kendime geldim cok sukur atesler icinde yaniyordum simdi sukurler olsun az duzeldim ama hala kirginlik ve grip var

gecmiş olsun canım yaa bende iki kere grip oldum ilac verdi doktor ama ben kulanmadım hic birini meyvelerle atlattım bidahada grip olmak istemiyorum yaa hamileyken heleki cok zor oluyor:1no2: bide eşim grip olmuş şimdi bende sürekli c vitamini alıyorum meyve yiyorum sürekli inşallah gecmez banada :bbo:

bende yeni katıldım aranıza çok hoş mesajlar bunlar insanı heyecanlandırıyo bebişim gelsin artık diyorum ama korkuyorumda.16+5 haftayım bazen pıtpıtları bende hissediyorum ama benimki özellikle yemek yedikten hemen sonra hareketlerini hissediyorum bilmiyorum belki erken ama ben onun hareketleri olduğunu düşünüyorum ama müthiş bişey.allah onları kucağımıza alacağımız günleride gösterir inşallah hepinizi öpüyorum

hoşgeldin canım aramıza senle aynıyız aynı hafta ve gün olarak cok güzel duygular gercekten bende arasıra yeter artık kavuşuyim bebegime diyorumsırnaşık şey ama sabredicez artık :1closedeyes: inşallah allah onları seninde dedigin gibi kucagımıza saglıklı almayı nasip etsin :asigim:

merhaba aramıza hosgeldin temmuz annesi
her turlu seyi paylasmaya biz burada hazırız :)))
a.s. :dance:

Teşekkür ederim canlar haKİkaten çok güzel duygular paylaşılıyor.bugün 17+1 oldum.Allah herkezin bebeğini analı babalı büyütsün

hoşgeldin ghaneli...rabbim hayırlısı ile evlatlarımızı kucagımıza almamızı nasip etsin

bende 16.haftamdayken ilk hareketlerini hissettim.şimdi 17.deyiz daha belirgin oluyor.ama gaz sancısı farklı bu bambaşka bişey.sakin bişekilde sırtüstü uzanırsanız hissedersiniz.ama ben en çok wcdeyken hissediyorum.otururken arada sıkışıyo yavrucak kızıyo tekmeliyo demekki.:eek:çok zor onlarında durumuu.1 hafta sonra kontrolüm var cinsiyetini öğreneceğim gösterir dimi artık..

ultrasonumun ertesi gunu basladi benim bebis tekmelemeye.sabah kac defa tekmeledi bilmiyorum.herhalde annesini ozlemis,tekrardan ultrasona git annee beni gor demek istedi:)
dunde sinemada aglarken tekmeledi.herhalde kuzucum dayanamadi annesinin aglamasina. senağlama.
o kadar guzel bir duygu ki sirf tekmelesin diye alistirma yapmaya basladim.

bende hissediyorum artık bebeğim kasığımın orda oynuyo resmen bişi atıomuş gibi ama elimizi koyduğumuzda bile anlaşılıo çok güzel bir duyguymuş yarabbim herkese yaşatsın allah ...

süper kızlar herkez hissetmeye başlamış bugün benim 2 gündür benim kızımda kıpır kıpır net hissediyorum artık süper bir duygu vallahi :)

benimkide iki gundur oynamadi bi sey olmamistir degil mi neyse bi sol tarafima yatim bakim korkmaya basladim simdi ha

Benimde oğluşum 2 gündür kıpır kıpır yerinde durmuyooo.Artık çok net hissede biliyorum oğluşumu.Ayyyyyyy çok güzel bi duygu allah her isteyene bu duyguyu yaşatsın

Ay Kizlar Ya Benim Tatli Bebişimde özellikle Oturur Pozisyondayken çok Kimildiyor.çok Net Hissedebiliyorum.cinsiyetinide Inşallah Yarin öğrenicez Erkek Gibime Geliyor Ama Bakalim Hayirlisi..çok Heyecanliyim şimdiden:)

Allah Allah ben hiç bi şey hissetmiyorum ya....herkes 5aydan önce bi şey hissetmezsin diyo...ancak 2.,3. doğumunu yapan tecrübeli anneler hissedermiş...hatta bi dr,5 aydan önce hissedenler bağırsaklarının hareketlerini hisediyorlar demişti,kafam karıştı şimdi...valla ben hiç bi şey hissetmiyorum,eşimde dinliyo o da hiç bi şey anlamıyomuş,of ya şaşırdım şimdi herkes hissettim diyo!

Kızlar dün akşam eşim elini karnıma koydu ve oda bebeşin hareketini hissetti.Çok güzel bir duygu ya. Ama bir kere hissedebildi. Benim hissettiklerimi hissetmiyordu şimdeye kadar. Sadece kalp atışlarını duyuyordu. Sizinkilerde hissediyorlar mı ?

X