bebişlerimizin gelişimlerini paylaşalım...

Ben 9'a bugün girdim.Bir dikkat kesileyim gerileceğim mi acaba? :)) Dün akşam göbeğime bir kramp girdi o muydu acaba?

Dikkat et canım mutlaka hissedersin göbek deligin geriliyo orda bir gerginlik bi yük varmış gibi hissediyosun sanki bebiş kordonu cekiyomuş gibi sırnaşık şey:asigim:

Dikkat et canım mutlaka hissedersin göbek deligin geriliyo orda bir gerginlik bi yük varmış gibi hissediyosun sanki bebiş kordonu cekiyomuş gibi sırnaşık şey:asigim:

Zaten annesinde hal bırakmadı 2 ayda birde göbeğini çeksin...tam olsun..yerim onu ben yine de :))

ya benim de ufak ufak kramplar oluyo karnımda bazen oynamıki diorum ama daha çok küçük oynuo ama hissedemezmişim ki...

benim sıkıntım akıntım var doktora 17.12 de gidecem o arada sorsam geç kalmam de mi? 17.12 de ikili test ense kalınlığı ölçülecek inşallah sağlıkla kucaklarımıza alırız bebeklerimizi

hadi bakalım kolay gelsin sana inşllah iyi sonuclar alırsın canım yerimseniben benimde bayramdan sonra 2li test inşallah iyi sonuc alırızda hayırlısıyla saglıklısıyla kucagımıza alırız bebişlerimizi

tubacim ikili test icin erken degilmi bende 19 aralikta gidecegim doktora 9 hafta 4 gunluk olacak bebegim..doktor bana da bir test yapacagini soyledi ama ne testi bilmiyorum..2 li test olamaz dimi erken daha

tubacim ikili test icin erken degilmi bende 19 aralikta gidecegim doktora 9 hafta 4 gunluk olacak bebegim..doktor bana da bir test yapacagini soyledi ama ne testi bilmiyorum..2 li test olamaz dimi erken daha

canım bende 8+3 ken gitmiştim check up yaptı doktor kan testi ve idrar testleri yani.allaha şükür bişi çıkmadı sanada ondan yapar tahminimce.
ben ikili test için 17 aralıkta gidicem ozman tam 12 haftalık olucam.senin ikili test için erken biraz canım.

benim son adetim 16 ekim.tahmini 22 temmuzda gelicek kuzucum.geçen çarşamba gittik eşimle kalp atışlarını dinledik.8 mm di yavruşum.kalbi öylesine çırpınıyorduki şoka girdim.eşimde dinledi ve gördü.çok heyecen verici.dr babasıda baksın diyince ağzı kulaklarındaydı.:roflol:çok şükür rabbime bize bu duyguyuda yaşattı.çok bekledik 1 sene ağladım ben onun için.rabbim olmayanlarada nasip etsin.bide ben hep rüyamda erkek görüyorum ama hiiiççç farketmez cinsiyeti

çiğdemciğim bebişinin kalp atışlarını karından ultrasonlamı duydunuz?kızlar benim son adet tarihim 12 ekim bebişimin boyu 15mm canım beniiiiiimmmmmmmmm....

temmuz annelerii ben göbekliyim biraz birde hamile olunca karnım gaz falan oluyo karnım iyice şişti normalde çok dar giyinen birisiydim ama bayrama hamilelik giysem abartmış olurmuyum çünkü bebişim daha küçük

ben 2li teste gireceğim zaman 11hafta 5 günlük olacak bebeğim erken midir bilmem ki
11-14 hafta arasında 2li test yapılıyormuş benimki neredeyse 12haftalıkken olmuş olacak

walla bende kendinden göbeklilerdenim bebekmi diyenlere hala göbek diorum ama cidden biras büyüme var ben kendime lastikli bir hamile pantolonu aldım onu giiyorum sürekli çünkü herşeyim dar gelir oldu... bebeği sıkıştırmak istemiyorum hatta hamile kazaklarım, penyelerim bile var şimdiden canım nasıl rahat ediyorsan öle giyin bence bebişleri sıkıştırmayalım

çiğdemciğim bebişinin kalp atışlarını karından ultrasonlamı duydunuz?kızlar benim son adet tarihim 12 ekim bebişimin boyu 15mm canım beniiiiiimmmmmmmmm....

ewet canım ama önce alttan muayene etti karından net duyulmuyo.alttan daha net duydum.karındanda baktı sadece kalbi belli oluyodu kesenin içinde.resmen çırpınıyordu.off yaa çok tuhaf bişey.allah ne büyükk.

bende dün doktora gittim. bebeğimi gördüm ama kalp atışlarını göremedim doktor gelişiminin iyi olduğunu ve bir problem olmadığını söyledi ancak ben neden kalbinin öyle attığını göremedim bilemiyorum. hepiniz görmüşmüydünüz peki kalbinin attığını?

arkadasim bizim adetler yakin benimde 13 ekimdi..ne zaman gittin doktora kac haftalikken bebisin masallah boyu fazla geldi..ben en son 6 haftalikken gitmistim 5 mm di..19 aralikta gidicem benimkide 15-18 mm olmus mudur ki?

birde bisi daha soyleyecegim benimde pantolonlar sıkıyor ama hamile kıyafetleri cok çirkin duruyo poset gbi belleri..daha büyümedi ya karinlar :) nerden aldiniz hamis pantolonlarini

hidennisko biz bebeği göremedik sanırım bu 15mm olan kesenin boyu yani tam anlamadım biz bebeği henüz göremedik ama doktor 15mm olduğunu söyledi sen bebeğini gördünmü canım.yani 6haftalıkken gittim ve kesenin boyu 15mmdi.senin nasıldı yani bebekmi 5mm kesemi ikiside aynı şeymi

kizlar bende kese 19 mm iken yani 7 haftalikken goremedim benimle ayni durumu yasayip sonra goren varmi?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…