bebişlerimizin gelişimlerini paylaşalım...

iciniz rahatsa sorun yok kizlar insan hamileyken huzursuzsa muhakkak sorun oluyor anne hissediyor ben nasil huzursuzdum biliyorsunuz cok tedirgindim ve olan oldu!!!

arkadaslar 3 hafta sonra doktor muayenem var yine..2 li test yapacaklarmis..insallah 3 hafta sonra alacagim guzel haberlerimi yazarim sizlere..

bu arada mide bulantilarim cok..canim hic bir sey yemek istemiyor ama zorla yiyorum ve genelde yediklerimi cikariyorum ..

siZlerde yaisyor musunuz ayni sıkıntıyıı

ben ikili teste gittim ense kalınlığı 1,7 çıktı diğer sonuçlarıda perşembe günü alcam kısmetse inşallah bişi yoktur offffffffffffff........

benim bebeğimin baş popo mesafesi 5cm oldu :KK70: ense kalınlığı da 1,5mm doktorum artık tehlikeli dönemi atlattığımı, bundan sonrasının daha kolay olduğunu söyledi. Gerçi ben şanslı hamilelerdenim öyle çok mide bulantım, kusmam olmadı... Hatta 1 kere kustum o da hamileliğimin erkan haftalarındaydı. Geçen hafta ultrasonda bebeği izlerken çok komik bir hareket yaptı yaramas :KK70: kanat çırpar gibi hareket etti. Tabii daha ben bişey hissetmiyorum ama yakında inşallah bebeğimi hissetmeye başlarım :KK70: Allah hepimizin bebeklerini sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip eder inşallah...

tubacım,aramızda 3 gün var.inşallah atlatıyoruz en tehlikeli dönemi canım..bugün bizim de kontrolümüz var..bakalım bizim fındık ne oyunlar yapacak:)))))))))))))

Selam herkese..
Benim mide bulantılarım felaket. Hergün 5-6 kere kusuyorum, artık hiç gücüm kalmadı. 7 kilo verdim hamileliğimin başından beri. Ne kadar halsiz, yılgın durumda olduğumu anlatamam..
Bebeğim tam 8+0 iken doktora gittim, doktor herşeyin yolunda gittiğini, ben kusarken bebeğin gayet normal geliştiğini söyledi ama yine de korkuyorum. Bu kadar beslenememeye umarım bir sorun olmaz. :KK43: Arada serum alıyorum ama hiçbir faydasını da gördüğümü söyleyemem. Her an aşırı halsizim.
4 ocakta yeniden doktora gidicem, ikili test ve genel kontrol için. İnşallah şu günleri atlatabilirim, çünkü günler hiç geçmeyecek, ben böyle kalacakmışım gibi geliyor, sinirlerim çok bozuk. :KK43:
Neyse, herkese iyi günler sevgiler...

demek ki zor bi hamilelik seninki canım..ama dr haklı yani,anne ne kadar kusarsa kussun,bebek bu haftalarda anne vücudunda beslenecek bişeyler mutlaka buluyormuş.büyümesine engel değilmiş kusmalar..için rahat olsun canım..zaten 4 ocağa da ne kaldı ki..sabret biraz daha,bak 10.haftayı bitiriyosun maşallah,riskin de gitgide azalıyor..
benim çok az bulantım oldu,10. hafta sonunda tamamen kesildi o da..
sinirlerine hakim ol bakiim,kolay değil bebek sahibi olmak,ben de stres altındayım,zaman durmuş gibi geliyor..ama sonunu hayal ettikçe rahatlıyorum:)

sonra pregnancy tickers yazan yerin yanındaki bebek resimli yeri tıkla.

çıkan yere ,son adet tarihini yaz..

get my ticker yazan yeri tıkla son olarak.

canım yapıyorum hepsini imzamada kopyalıyorum ama kaydet yapınca hata veriyor anlamadım bi türlü.geçen hamileliğimde yapmıştım.

allah allah,neden hata veriyor ki,acaba geçen hamileliğinkiyle mi alakalı,onu iptal etmiş miydin canım..ben de zor yapmıştım gerçi takvim işini..

evet onu iptal ettim şimdi sadece evlilikle alakalı olanı var.diğerinide altına kopyalıyorum ama yukarıda ingilizce bişeyler yazıyo kaydetmiyor.acaba bi yerde bi ayarmı yapmam gerekiyor bilmiyorumki.yinede yardımın için teşekkür ederim canım.

tubacım,aramızda 3 gün var.inşallah atlatıyoruz en tehlikeli dönemi canım..bugün bizim de kontrolümüz var..bakalım bizim fındık ne oyunlar yapacak:)))))))))))))

:KK70: çok heyecanlı bişey onu izlemek inşallah sağlıkla tamamlarlar süreçlerini de alırıs kollarımıza bebişlerimizi...

kızlar 2 li test için kan verdim az önce,yarın belliolcak
ense kalınlığı 1,5 cm
baş-popo mesafesi 5cm+3mm
her şey yolundaymış çok şükür:) çok mutluyum:) darısı herkesin başına :)

X