Doğuma Hazırlık bebişlerimize neler almaya başladık?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bebek şekeri için benim komşum minicik patik ördü kız için pembe erkek için mavi içine şekerini de koydu üstten ağzını sıktırdı. o kadar güzel olduki örgü bilsem bende yaparım .patikler o kadar minik ki bitmiş hali baş parmağım kadar

bizim de bebek şekerlerimiz mavi kurdaleli beyaz patikler.içine çikolata konup verilecek mavi tüllü sepetin içinde.ananemin kuzeni hazırladı çok hoş bişey gerçekten.

arkadaşlar mayıs anneleri birer birer bebeklerini kucağına alıyorlar... sıra size geliyoor. hepinize kolay ve sağlıklı doğumlar dilerim.

bu arada bebişlerinize aldığınız cicilerinizin resmini neden eklemiyorsunuz biz de fikir edinirdik....
ben ağustos annesiyim allah kısmet ederse hazırlıklarımızı görmeye bekleriz sizleri de.

günüme az kalaraktan kızımın kıyafetlerini yıkayıp ütüleyeceğim bkalım biraz daha zaman geçsin yarın annemler gelecek evimi temizleyecekler beraber yavaş yavaş hazırlıklar bitiyor zaten şu ev temizliği üzerimizde bir yüktü yapalımda kurtulalım bayada iş var ya 3 günümüzü alır harelde yarın öğleden sonra bir başlıyoruz kızlar pazar pazartesi boya badana hepsi çıkacak.

ay yerim ben onun pembiş yatakınııııııı :) ay dur heveslendim bende oğluşmun yatakını koyayım bari :)
Allah onları huzurlu mutlu olarak uyutmamızı buyutmemızı nasıp eylesın......... amin

amin canım amin...valla netten sipariş verirken çok şüpheliydim.mobilyada istemedim tayin işleri yüzünden..ama gayet kaliteli ve güzelmiş.herkese tavsiye ederim.hadi sende ogluşunun yatagını koyda bakalım:)neyi varsa çek resmini koy::)

aayy çok güzell...bayıldım valla:)bi daha ki resmi bebiş içindeyken atarsın cemrecim..

a.s.gülşah_kılıç
a.s.cemredeniz
miniklerinizin yatağı çooook güzel. inşallah içi gülücüklerle dolar yataklarınızın. ayy çekmeceleri de dolmuş maaşalllah. güzel günlerde giydirmek nasib olsun bebişlerinize

cemrecim yatağı çok güzel oğlunun Allah hayırlısıyla kullanmak nasip etsin.gülşahcım bende seninkinin turuncusundan sipariş ettim gerçekten tereddütlerim wardı ama dediğin gibi sorun çıkmadı bende fotosunu eklemek isterdim ama biz daha kurmadık bakalım inş haftaya temizliği yapıp hazırlıcam inş yatağını

amin arkadaslar valla bi hevesli oluyor hazırlaması yıkaması herseylerını utulemesı..
bebişimin yatagı cok guzel ama burda karanlık çıkmış biraz olsun..:) içleri onların gulucukleriyle dolsunda..
bu hafta sonuda oğluma bi suru ciciler geldi istanbuldan artık yer kalmadı koyucak :)

biraz zor oluyor kurulumu zorluk çektigin bişey olursa sorasın..hepimiz güle güle kullanalım inşalaahh

nasıl yapıyosun canım?

Tarifini soylermisin?
cok zor diyilse bende deneyim

bu hafta giremedim ondan geç yazıorum kızlar. benim bebek şekerlerim mavi minicik kazaktan merserizeden ördüm heryerini diktim, boğazından şekerlerini koyacağım. resmini çekeyim de yarın koyayım bu sayfaya bakalım beğenecek misiniz?fisfisfis

cemrecim çok güzelmiş canım ALLAH HAYIRLISIYLA KULLANDIRMAK NASİPEYLESİN
BENDE KOYARIM ARTIK HAZIRLADIK HERŞEYİNİ ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…