Doğuma Hazırlık bebişlerimize neler almaya başladık?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
nesihannn cok cici yaa maşallahh tü tü tüüü nazar degmesin inşallahhh mışıll mışıl uyusunda buyusun odasındaa ..

bizimde şuan çalışma odamız olarak kullandıgımız odayı ılerde 8 ay sonra fln bebegıme yapıcaz şuan ıcerde ıkı tane pc var kıtaplar dolaplar nereye koyacagımız bılemedık o yuznden ılk aylarda da yanımızd aolması açısından yatak odama beşigini aldık
inşallah banada nasip olur böyle guzel bır oda hazırlamak..

çok sağol cemrecim.benim bu odam hep boştu sadece pc vardı.çok beyenerek aldım eşyalarını.Allah hayırlı zamanlarda kullanmayı nasip eder inşallah.

ayy bayıldım odasına..Allah bir an evvel orda uyumasını nasip etsin..çok zevkli bir seçim valla...

ay çok süper odası maşallah çok beğendim.inşallah sağlıkla kullanır odasını

NESİHAN GÜLE GÜLE KULLANIN ÇOK ŞEKER BİR ODA OLMUŞ :))
KIZIMIN ODASININ KAPISINA ASACAĞIM.
KENDİM BOYADIM SON RÖTUŞLAR HENÜZ BİTMEDi.

BUDA HEDİYE GELDi MAMA ÖNLÜĞÜMÜZ :))

Son düzenleyen: Moderatör:
gerçekten şekerler kapı süsüne bayıldım

TEŞEKKÜR EDERİM SEN ODA TAKIMINI MODESA DANMI ALDIN CANIM?
BEN BU MODELİN AYNISINI ORADA GÖRDÜM :))
SEPETİNİZDEKİ UYKU SETİ BİLE AYNIYDI :))
BENDE ORADAN ALIŞVERiŞ YAPTIM, O NEDENLE MERAK ETTİM.

SEVGiLER...

yok canım ordan değil sakaryadaki bebek mağzasından aldım ismi felan duyulduk değil tarakçıoğullarından.beyenmenize sevindim.

nıvea sepetin çok güzel .kapı süsünde öğle hayırlı günlerde kullanmanı dilerim.

[CANIMÇOK GÜZEL BUMALAR MAŞALLAH GÜLE GÜLE KULLANIN İYİ SAĞLIKLI GÜNLERDE İNŞALLAH.QUOTE=nesihan;2955963]

[/QUOTE]

nesıhan sezeryanmı normalmı olcak dogumun bende senden sonra 2.carsamba dogurcam ınsallah

ben 39 hafta olcam kızlar hala yapmadı...off ya..hatta geçen gittiğimde mantar oldugumu söyledi muayene etse kurtulsam dedim ama gerek yok dedi..anladıgım kadarıyla korktugumu biliyor son anda yapçak

BENİMDE ÇATI MUAYENEM SANIRIM SALI GÜNÜ OLACAK.
BiRAZ KORKUYORUM (

SEN TAM KAÇ HAFTALIK HAMiLESiN CANIM.

benim normalde 39 bitmiş olması lazım ama bebişim 37 de o nedenle doğuma 1 hafta erken gircem. ama hiç panik dilim .sağlıklı olsun yeter bana . ama normal olmuş ama sezeryan hiç farketmez. Allah herkezi bi avazda kurtarsın.bu arada çatı muayenesi içinde hiç endişe etmiyorum acısa acısa 2 dakikalık bişey Allah insana dayanamayacağı acı vermezmiş canım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…