Doğuma Hazırlık bebişlerimize neler almaya başladık?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
makinede yıkadım ama sıkmayı da programı da hassas seçtim ki küçülme olmasın..

kızlar, yeni aldığımız tum bebek elbiselerini yıkamalıyızmı?

kızlar iç zıbınları ters giydircekmişiz bu konuda bilgisi olan varmı?

kızlar iç zıbınları ters giydircekmişiz bu konuda bilgisi olan varmı?

hatirliyorum annemler dayimin cocuklarina vs öyle yapmislardi..bebek ilk dogdugu zamanlar tenleri cok hassas oldugu icin tenine kiyafetlerin dikis yerleri izz yapip acitmasin ve rahat uyusun diye..

bende dün bebegimin park yatagını aldım.tayinimz çıkçak diye yatak almamıştık.ama bebegimi orda burda yatırmaya kıyamadım.rahat tasınıyor diye dün aldık..şimdi kızımızı bekliyoruz..

ben ggiysilerini daha yıkamadım yahu hepsini mi yıkayalım yoksa sadece ilk etapta giyeceklerinimi yani zıbın felan...dış kıyafetlerini yıkamaya gerek varmı hırkası battaniyesi?

hepsini yıkadım yatagını almıştık ztn nevresım takımlarını yastıklarını bıle yıkayıp utuledım
cekmecelerine kapitone diktirdi kayınvalidem (sagolsun)
bi guzel oğlumun kıyafetlerini yıkayıp utuledıkten sonra cekmecelerine yerleştirdim.
ben bebeğimin cicilerini hacişakirin toz deterjanıyla elde yıkama programında yıkadım 30 derecede
mis gibi koktular yumuşatıcı koymadımm kımse tavsıye etmıyor. ama yumuşacık oldular..

sizede tavsiye ederim hamişller

oğlumun yatağını aldım ama daha nevresim takımlarını yaymadım kirlenecek diye... birde bizim ev dubleks olduğu için trabzondan tahta beşik getirtim eski köy beşiklerinden onuda salona koydum nostalji yapalım dedik biraz ama onun içine yatak yaptırmam lazım ay işler bitmiyor...

ayyy renklı renklı olur o beşikler cok severım :) inşallah bebeişin içindeyken resmini çekip gösterirsin bizee :)

renklileri genelde hep sarı kırmızı hakimdi babada fenerli olunca renksizinden istedik malum erkek milleti :)
doğumdan sonrada burdayız inşallah tabiki resmini gösteririm...

bbeğimin deterjenını yumuşatıcısını aldım.en son olarak bunlar kalmıştı eksik dün onlarıda aldık kurtulduk artık hiç eksik kalmadı.doğum alışverişi yaptık evede..

bizde bugün tek eksiğimiz olan anakucağımızı aldık nihayet.. uyku setini yıkayan varmı? ben yıkamaya kıyamadım sanki bozulurmuş gibi geliyor,sizce gerek var mı yaa...

ben yıkadım utuledım bozulmadı hatta daha guzel oldu onlar dıkılırlen yerlere fln atılıyor sterıl değıl şuan bence yıkayın

ben her bi işini bitirdim çok şükür. elbiselerini yıkadım odası hazır zaten nevresimlerini de serdim bi de ben de tahta beşik aldım nostalji olsun die bi marka çıkarmış ahşap sade bir beşik. onu da odama koydum bir tek bebek şekerlerini hazırlamak kaldı onlarla uğraşıorum şu aralar

nasıl kendınmı hazırlıyorsun arkadasım ??
ben ugrasamıcam sanırım sıparıs verıcem ya netten baktım cok cici seyler var

ya benim çok boş zamanım olduğudan kendim hazırladım zaten severim ben bööle şeylerle uğraşmayı nikah şekerlerimi de kendim hazırlamıştım.

bugün bebek bakım örtüsü,burun aspiratörü ve pişik kremi aldım.

ya benim çok boş zamanım olduğudan kendim hazırladım zaten severim ben bööle şeylerle uğraşmayı nikah şekerlerimi de kendim hazırlamıştım.

nasıl yapıyosun canım?

Tarifini soylermisin?
cok zor diyilse bende deneyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…