Bebişine Kavuşan 2009 Mayıs Anneleri :)

pınar teyzesiiii bızde 38+2 de kavustuk ogluşla....
13 mayıs ta saat 14 te....
sesaryen 3840 gr 50 cm:nazar:
a.s.

ay sorma ya..valla sezeryan artik normal dogum şekli oldu..şuraya bak..32 kişiden 4 kişi sadece..Allah sonumuzu hayr etsin..kendi adima konusmam gerekirse benim canim kiymetli degil :) isteyerek sezeryan olmadim..doktorum içinde bişey diyemem kadin normal dogurtmaya calişti :)) ama şu var..belki biraz daha bekletebilirdi beni..37+1 deydim çünkü..ama 18.haftadan beri bekledigimizi göz önüne alirsak gene iyi beklemişiz diyorum :) napalim nasip buymus :)

canım ben de normal doğum sancılarını bekledim, sonuna kadar gittim, 10 cm açılma oldu, ama çok yavaş, bir de suni sancı verdiler sancılarım düzensiz diye, 26 saat sancı çektim, kafasını ittim, ıkındım ama nafile, eli sıkışmışı herhalde yavrumun olmadı
doktorum tehlikeye atmak istemedi, normal doğumu da sezaryenı da çektim yani
annem hep yanımdaydı, sonunda dayanamadı çıktı, dayanamıyorum seni öyle görmeye dedi
çok şükür bebeğim sağ-salim kucağımda
zaman herşeyi unutturuyor
ALLAHA binlerceşükürler olsun

kızlar Allah bebeklerinizi bağışlasın inşAllah önemli olan sağ sağlim doğmaları tabikii.... demek istediğim artık normal doğum yapmak unutuyor yaw ..ben kendi adıma konuşayım dr um bana o cesareti verseydi hani doğurabilirsin neden olmasın sen güçlüsün falan filan diyerek gaza getirseydi belkide o cesareti kendimde bulurdum..ama bana riske atmayalım sezeryan diyince bende risk lafını duyunca hemen tamam dedim.. belkide bi çoğunuz benim gibi düşündünüz ...tubanın dediği gibi Allah sonumuzu hayır etsinn :)

Merhaba kızlar,

38+5 haftada epidural sezeryan
8 mayıs doğum tarihimiz...
kızımın adı ceyda
3180gr 50cm doğdu

hepinize emzirme serüveninde bol şanslar ve kolaylıklar...

maşAllah yaa herkez sağlıcakla kavuştu meleğine bi kaç arkadaşımız kaldı onlarıda Allah sağlıcakla kurtarsın inş..
yanlız kızlar 32 kişiden yanlızca 4 kişi normal doğum yapmış yaww acaba bizlerin mi canı çok kıymetli yoksa dr larmı artık normal doğumla uğraşmak istemiyorr :SS.

O 4 kişiden biri benim cnm...cidden çok zormuş normal doğum...bende o sancılar içinde kaç defa sezeryan düşündüm neden yaptırmadım hemen kurtulurdum dedim ama dr um hep umutlandırdı..sonuna kadar gittim..epiduralde olsa şimdi çok şkr değiştirmemişim fikrimi diyorum..çünkü acılar bittiğinde herşey bitiyor..hemen eski haline dönüyorsun..ve o acılar annelik duygusunu pekiştiriyor..çok şeyler düşünüyorsun...şimdi iiki normal yapmışım diyorum...

buarada eklemek istiyorum hepinizi tebrik ediyorum allah analı babalı sağlıkla büyütsün bebeklerinizi ama normal doğum yapan arkadaşları ayrıca tebrik etmek istiyorum hemde çok çok çok tebrik ediyorum helal olsun size ... sezeryana mecbur kalmıştım suyum bittiği için ama 3 saat sancı çektimki canıma cinime yetti dewamını yaşasaydım bilmiyorum neler olurdu. sezeryanla doğum yapan biri olarak size kahraman gözüyle bakıyorum walla. hoşçakalın

evet aynen cnm ..Ben cahil cesareti çok mutlu girdim doğuma...fotolar çekilmeye başladım..ordaki hemşire ben seni gece görücem dedi sancılar başlayınca..ben de biliyordum sancı çekeceğimi ama bu kadarını beklemiyordum.gerçekten de öle oldu..8 de sancılarım başladı ..diğer gün satat 11 e kadar devam etti.15 saat doğum sancısı çektim..ve o süre içinde hep ayaktaydım dolaştım sürekli..Herşey düşündüm..zor zamanlardı..ama şkr ki sonucum çok mutlu bitti..
mutlu girdim ve mutlu çıktım alayacağın..

bu arada herkes bu kadar sancı çekmeyebiliyor..ben bütün gece sancı çektim sabah daha 2 cm açılmıştı..yan odama bir bayan geldi o sırada.. biraz bekledi sancıları geldi..2 saat içinde doğumhaneye aldılar ve doğurdu..ben 15 saat o 2 satt içinde bebeğine kavuştu...kişiye göre değişiyor yani bu..kolay normal doğum yapanlarda var anlayacağın...

kızlar merhaba bende 8 mayısta 37+2 de acil sezeryanla doğum yaptım bebeğime iki kez kordon dolanmıştı bebek 15- 20 gündür beslenememiş,ama çok şükür oğlumda bende şu an çok iyiyiz darısı tüm bebek bekleyen annelerimize olsun.oğlum alperen,2600 gr ve 50cm şimdi annemdeyim dönünce çok zorgünlerimi siz değerliarkadaşlarımla paylaşacağım...sevgiyle ve hoşcakalın.

kızlar merhaba bende 8 mayısta 37+2 de acil sezeryanla doğum yaptım bebeğime iki kez kordon dolanmıştı bebek 15- 20 gündür beslenememiş,ama çok şükür oğlumda bende şu an çok iyiyiz darısı tüm bebek bekleyen annelerimize olsun.oğlum alperen,2600 gr ve 50cm şimdi annemdeyim dönünce çok zorgünlerimi siz değerliarkadaşlarımla paylaşacağım...sevgiyle ve hoşcakalın.

Allah bağışlasın bebeğini canım
paylaşımlarını bekliyoruzz

kızlar Allah bebeklerinizi bağışlasın inşAllah önemli olan sağ sağlim doğmaları tabikii.... demek istediğim artık normal doğum yapmak unutuyor yaw ..ben kendi adıma konuşayım dr um bana o cesareti verseydi hani doğurabilirsin neden olmasın sen güçlüsün falan filan diyerek gaza getirseydi belkide o cesareti kendimde bulurdum..ama bana riske atmayalım sezeryan diyince bende risk lafını duyunca hemen tamam dedim.. belkide bi çoğunuz benim gibi düşündünüz ...tubanın dediği gibi Allah sonumuzu hayır etsinn :)

Amin canım :Saruboceq:a.s.

a.s.

Merhaba kızlar,

kızımın adı ceyda
3180gr 50cm doğdu

Gözünüz aydın .Allah analı babalı büyütsün...

Son düzenleme:
biz de geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik :cüvcüv:
Ben 03.05.2009 pazar sabahı 06:44 de bebişimi epidural sezaryenle dünyaya getirdim. Hep normal olmasını istedim fakat kısmet olmadı. Bebeğim büyüktü ve çatı dardı. Sezaryen sonrası çektiğim sıkıntılar yüzünden ancak yazabiliyorum. Güzel kızım ceylin'im 3820 gr 51 cm doğdu. Ben tüm bebeğine kavuşan annelerimize gözaydınlığı diler, sevgiyle bebişlerinin doğmasını bekleyen annelerimize sağlıklıca bebişlerine kavuşmasını allah'tan ümit ederim :ecrin_bebek: Allah bir avazda kurtarsın inşallah.

merhaba arkdşlar 6 mayısta bizde kavuştuk oğlumla uzun ve sabır gerektiren yolculuğu çok şükür sağ salim tamamladık. Sezeryanla doğdu 37/4 de 3000 gr 50 cm adıda çağan
bu tabloya eklenmek dahada güzel olucak

merhaba kızlar ben aranıza yeni katıldım...18 mayıs pazartesi günü bende epidural sezeryan ile doğum yapacağım..bir kızım olacak..biraz korkuyorum ama prensese kavuşacağım içinde çok mutluyum..herkese bebişleri için allah analı babalı büyütsün diyorum..olacaklara da bol şans tez zamanda kurtuluruz inşallah..:saruboceq:

Sesaryen 3840 gr 50 cm:nazar:
A.s.

merhaba kızlar,

Kızımın adı ceyda
3180gr 50cm doğdu

arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum.allah analı babalı büyütsün

Benim oglumda 7 Mayis'da, Spinal sezeryanla dogdu. Kilosu 3.720 ve boyu 51 cm. Listeye girmeyi sabirsizlikla bekliyor:)

selam kızlar bende temmuz annesiyim sizi gördükçe nasıl heyecanlanıyorum anlatamam rabbim banada nasip eder inşallah o günleri oğlumu kucagıma almayı :ecrin_bebek:

selam canlarım bende bebısıme kavustum 15mayısta sezaryenla 41+1haftalık 3580 gr 51cm bır kızım oldu allahım herkese bugunlerı yasatsın ınsallah hepınıze slmlarrrr

Merhaba kızlar,

kızımın adı ceyda
3180gr 50cm doğdu

a.s.

Benim oglumda 7 Mayis'da, Spinal sezeryanla dogdu. Kilosu 3.720 ve boyu 51 cm. Listeye girmeyi sabirsizlikla bekliyor:)

selam canlarım bende bebısıme kavustum 15mayısta sezaryenla 41+1haftalık 3580 gr 51cm bır kızım oldu allahım herkese bugunlerı yasatsın ınsallah hepınıze slmlarrrr

Hayırlı olsun kızlar. Sağlıkla büyütün inşallah a.s.

doumyapanlar.jpg

:sm_cool:kızlllllaaar bende çokşükür kavuştum mehmetime 16 mayısda normal doğumla yanıma geldi oğluşum 3 kilo 700 gr 53cm doğdu ama doğum çok zor oldu suni sancıyı yedim sonunda ama değdi unuttum bile allah herkeze nasip etsin herkeze dua ettim sancı çekerken yakın zamnda resminide eklicem inşallaha.s.

slm kızlar,15 mayısda 22:35 de epidural sezeryanla doğdu meleğim,3260 gr.doğdu,haber veremedim size,5 gün yoğun bakımda kaldı meleğim,kucağıma bile alamadım,kakasını yutmuş,şimdi iyiyiz çok şükür,diğer doğum yapmış anneleri de tebrik ederim.Allah analı babalı büyütsün.

slmlar kizlar bende 19 mayisGuzel melegim Azracigima kavustumkilosu 3770 ve boyu 52 cm dogdu dogumum cok kolay gecti normal dogum olmasina ragmen Allah butun hamisleri bir sancida kurtarsin dun hastaneden ciktim ancak simdi firsatim oldu yazmaya

Selamlar
Yavruma kavuştum çok şükür.
15 mayıs 11:40 da 38+5 haftada sezaryenle kızım 3450 gr 51 cm doğdu .:ecrin_bebek:
Allah hepimizin yavrusuna sağlıklı hayırlı uzun ömür versin inş.

X