Bebişim Nereyeee????

umut_sevgim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
1.369
19
42
Kizlar 3, Gebeligimdi Bu Bebisimide Kaybettim Acimi Kelimelere Dokmek Anlatmak Imkansiz Bu Sefer Diyodum Benimle Kalacak Ama O Da Bu Dunyayi Benden Once Terk Etti Gitti Aslinda Gormustum Ruyani Ama Hep Iyiye Yordum Bu Sefer Diyodum Ama Yine Olmadi......ruyamda Esim 5 Tane Bebek Vardi Kenarda Tabagima 3 Tane Bebek Koydu Kundakli Bunlari Yiyeceksin Dedi Bende Nasil Yerim Dedim Midem Bulandi Ama Yedim Ertesi Gun Kanamalrim Basladi...igneler Kullandim Ama Olmadi ..
Bi Hafta Once Kontrol Icin Dr Gittik Allahim Diyodum Bu Sefer Kalp Atislarini Duyayim Dr Yuzune Baktim Yine Ayni Durus Bebek Buyumemis Ilaclari Birak Dusmesini Bekle Dedi Beklemek....herkes Dogmasini Beklerken Ben Her Kasigima Giren Acidan Ne Zaman Dusecek Diye Bekledim Ve Bugun Dustu Umutlarimda Hayallerimden Senin Dusüsunle Kayboldu Gitti Bu Psikolojiyi Nasil Atlatacam Bilmiyorum Allahima Yinede Dua Ettim Baska Buyuk Acilar Vermesin Diye Vardir Bundada Bir Hayir Aglasamda Bagirsamda Hayat Devam Ediyo Allahim Tez Zamnda Benim Gibi Evlat Hasreti Cekenlerin Yuzunu Guldur Hayirli Saglikli Bebisler Nasip Et,..
Arkadslar Ne Olur Dua Edin Arastirmalara Basladik Ins Kotu Bisey Olmazda Evladima Kavusurum...mevlam Herkesin Gonlune Gore Versin...

canım benim :teselli: bunun tesellisi olmuyor biliyorum. heleki hamile kalma sevincinden sonra düşük olması daha acı senağlama ama önemli olan hamile kalabliyor olman canım benim :1hug: üzülme diyemem çünkü düşük zamanlarımda benim en nefret ettiğim kelime "aman üzülme nasılsa yeniden olur" lafıydı. sen yinede direçli ol. hayat bu ne zaman ne olacağı belli olmuyor. a.s bu yüzden ayaklarını sağlam bas yere ve yeniden yeniden dene :asigim: bakarsın bu defa ikizin olur :1rolleyes:

ne desem boş. Allah sabır versin. İnşallah bundan sonra sağlıklı bebişlere kavuşursun.

ALLAHH ın takdiri hayırmı var şermi var bilemeyizki üzüntünü yüregimde paylaşıyorum bende bi düşük yaptım çok zor ama güçlü oll dualrımm hepinizlee canlarımm RABBBİM HERKEZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN ALLAHA emanett oll çok geçmiş olsunn

çok Zor Cnm Biliyorum çünkü Yavrularimin Acisini Hala çekiyorum Bende Erken Doğumla Kaybettim Bugün 19 Gün Oldu...olmayacak Korkusu Var Bende Senin Gibi Rüyamda Görmüştüm Boş Beşik Ama Kötüye Yormak Istemedim çünkü Ben 20li Haftalarima Gelmiştim Nerden Bilebilirdim... Nedesek Boş Anlayacağin Hep Dua Ediyorum Edeceğimde.. Allah Bize Sağlikli Geçireceğimiz Gebelikler Nasip Etsin Sağlikli Bebeklerle... Canim Acina Ortağim....

canım üzülme demekten başka birşey gelmiyor elimizden malesef allah sabrını versin inşallah yüce allah aynı acıları yaşatmaz ve tekrar hamiş kalırsın ve bebişin sımsıkı tutunur sana

CANIM BENİM ....SÖYLÜCEK SÖZ BULAMIYORUM....senağlama..
OKURKEN GÖZ YAŞLARIMI TUTAMADIM....senağlama

gercekten benim de icim tuhaf oldu cok uzuldum ama
elden dua etmekden baska ne gelir ki ?:1no2:
allah yardimciniz olsun :çok üzgünüm:
allah tez vakitte size saglikli bi bebek nasip etsin insallah
isteyen herkese de versin rabbim saglikli hayirli evlatlar amin

bende anneler gününde 2.bebeğimi düşürdüm...16 haftalıktı,yazını okuyunca inan bana çook kötü oldum.ama elden bişiy gelmiooo...
olucak diyorum,elbet bizimde olacak ama daha zamanı var.
biz yatmalıyız herhelde tüm hamileliğimiz boyunca,işe gitmemeliyiz...
allah sabir versin sana ve eşine onlarda etkileniorlar..
güzel haberlerini bekliyorum...

Allah sana tez zamanda hem de ikiz bebek verir inşallah. onlarla teselli olursun. senin için dua edeceğim.

sagolun arkadslar guzel dıleklerınız ıcın bu yazılar bıle bıraz olsun tesllım oluyo mevlam gonlumuze gore versınnnnn

canım çok üzüldüm gerçekten 3.gebeliğininde düşükle sonuçlanması inan çok üzdü beni.Allahım şu an senin sabrını ölçüyor ne olur isyan etme sabırlı ol canım inşallah bebişin tez zamanda sana tekrar gelecek ben buna inanıyorum ve Rabbim bizi evlatlarımızla sınamasın inşallah kaldıramayacağımız yük vermesin Allahım.

canım benimm çok geçmişş olsun hayatım inan bana okurkenn çok kötüü oldum allah sabır versin hayatım.herşeyde vardır bi hayır hayatım.allah inşallah en kısa zamanda bebişini kucağına almanı nasip etsin hayatım ....

canım üzüntünü paylaşıyorum..rabbim sabır versin..umudunu kaybetme rabbim tez zamanda bebek versin kucağına ve bütün acılarını unuttursun..

canım düşük yaşamış biri olarak psikolojini buhranını çok iyi anlayabiliyorum rabbim dayanma gücü sabrı versin sana...üzülme diyemem üzülmemek elde değil biliyorum.umudunu yitirme...

canım yazını okuyunca üzüntünü tüm kalbimle hissettim inan .Allah sevdiği kuluna istediğini hemen vermezmiş .Eminimki bu yolun sonunda seni bekleyen aydınlığı çok kısa zamanda göreceksin inşallah..Hepimiz bekliyoruz kimimiz anne olabilmeyi kimimiz yavrusunu kucağına almayı kimisi büyütmeyi ..Hayat hep beklemekle ümitle geçiyor .Ne güzel bak sen en azından hamiş olabiliyorsun o duyguyu tadamayan o kadar çok kişi varki.İnşallah sağlıklı güzel bir bebeğin olur canım.Araştırdığınızı yazmışsın düşüklerin sebepleri varmış onlar tesbit edilirse problemde kalkmış olur diye düşünüyorum.Allah gönlüne göre versin canım biraz uzun oldu galiba

X