Bebişim Nereyeee????

canım çok çok geçmiş olsun yazdıklarını okuyunca yaşadıklarım geldi aklıma çok zor allah kimseye yaşatmasın inşallah en kısa zamanda bebişlerimiz gelir.

umut sevgi benimde kalp atisi olmadi ya bahsettigin ayni duyguyla doktora bakmistim persembe gunu. Seni okurken kendimi gördüm :KK43: sen dussun diye bekledin ben klinige gittim yaklasik 15 saattir yemek yememek zorundaydim hemsire beni operasyon odasina aldiginda o masaya nasil yurudum yattim daha narkoz verilmeden bayildim ben. Her türlüsü cok kötü ama doganin dengesiymis bende yeni ögrendim. Benim bi oglum var ve 8 hafta cok yiprandim bi sefer daha denemek istemyiorum ama hep burda tanidigim bebisini kaybeden arkadaslar icin yeniden saglikli bebeklerine kavussunlar diye dua edicem iy haberlerinizi alana kadar canim :KK66:
Birde kizlar ruyalara takmayin cunki ruyalar gelecegi göstermiyo sizin dusuncelerinizi gösteriyor. Gelecegi sadece Allah bilir. Insallah saglikli guzel yazilar yazilmis bebekler beklyirodur gelecekte tüm bebegini kaybedenleri.

ne denebilirki,sadece sana şu ayeti hatırlatmak isterim..."her zorluğun ardında mutlaka bi kolaylık vardır...."..sabır az daha....

canım bişey diyemiyorum....çok üzüldüm ama.hayırlısı böyleymiş....yüce alllahımın bildiği bişey vardır elbet....allah en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bebişler nasip etsin bize....

maalesef herkesin başına gelebilecek birşeymiş, benimde öyle 2 dir bebeklerimi büyümediği için kaybediyorum, biri düşük oldu diğerini ben aldırdım başka çare yoktu,her işte bir hayır vardır diyoruz kendimizi avutmak için, hakikaten ayağınla gidip masaya yatıp bebeğinin senden alınmasına izin vermek çok kötü bişey biran önce bayılmak istedim bende çünkü daha büyük bir acı olmazdı, dalıp bişey hatırlamamak en iyisiydi,
arkadaşım sen 3.de hangi tedaviyi kullanıyordun ilaçların neydi peki, bana tahliller falan yapılacak ondan sonra tedavi yolu belirlenecek

Kizlar 3, Gebeligimdi Bu Bebisimide Kaybettim Acimi Kelimelere Dokmek Anlatmak Imkansiz Bu Sefer Diyodum Benimle Kalacak Ama O Da Bu Dunyayi Benden Once Terk Etti Gitti Aslinda Gormustum Ruyani Ama Hep Iyiye Yordum Bu Sefer Diyodum Ama Yine Olmadi......ruyamda Esim 5 Tane Bebek Vardi Kenarda Tabagima 3 Tane Bebek Koydu Kundakli Bunlari Yiyeceksin Dedi Bende Nasil Yerim Dedim Midem Bulandi Ama Yedim Ertesi Gun Kanamalrim Basladi...igneler Kullandim Ama Olmadi ..
Bi Hafta Once Kontrol Icin Dr Gittik Allahim Diyodum Bu Sefer Kalp Atislarini Duyayim Dr Yuzune Baktim Yine Ayni Durus Bebek Buyumemis Ilaclari Birak Dusmesini Bekle Dedi Beklemek....herkes Dogmasini Beklerken Ben Her Kasigima Giren Acidan Ne Zaman Dusecek Diye Bekledim Ve Bugun Dustu Umutlarimda Hayallerimden Senin Dusüsunle Kayboldu Gitti Bu Psikolojiyi Nasil Atlatacam Bilmiyorum Allahima Yinede Dua Ettim Baska Buyuk Acilar Vermesin Diye Vardir Bundada Bir Hayir Aglasamda Bagirsamda Hayat Devam Ediyo Allahim Tez Zamnda Benim Gibi Evlat Hasreti Cekenlerin Yuzunu Guldur Hayirli Saglikli Bebisler Nasip Et,..
Arkadslar Ne Olur Dua Edin Arastirmalara Basladik Ins Kotu Bisey Olmazda Evladima Kavusurum...mevlam Herkesin Gonlune Gore Versin...

canım sübyan muskası yaptırmadınmı
ÜMMÜ-S SÜBYAN

Halk arasında Sübyan olarak bilinen rahatsızlık bir Cin'in eseridir. Aslında Tıp harici tüm rahatsızlıklarda Cin ve Peri'lerin eseridir diyebiliriz.
Bir kadın rahatsızlığı olan bu durumu meydana getiren Cin'in adı Ümmüs-Sübyan'dır. Kelime manası itibarı ile Sübyan anası yani çocuk anası anlamına gelse de durum bu şekilde değildir. Bu Cin'in çocuğu olmadığından çocuğu olan yada tüm cinsel işlevleri yerinde olan kadınlara musallat olurlar. Tabii bununda bir çok nedeni var. Yani tüm dünya kadınlarına musallat olmuyor.
Neler yapabileceğine gelince öncelikle Adet dönemlerinde çok ağrı verirler. Kadın ağrıdan kendin geçer bazen de yatağa düşer. Her kadında ağrı şiddeti değişik olabilir.
Hamile kalan kadınlarında korkulu rüyası olur. Bebeğin düşmesine sebep olur. Bu olmazsa Bebeğin kırkı çıkana kadar onu öldürür. Genellikle havale yani yüksek ateş sebebi ile öldürür. Buda olmazsa çocuğu yedi yaşına kadar mutlaka öldürür.
Tabii hiç bir önlem alınmazsa...
Çaresi odur ki anne için usulüne uygun bir şekilde bir kaç uygulama yapıla. Anne bunları uygulaya ve üzerinde belli bir zaman süresince Tılsım-Muska taşıya...
Diye yazar eski Havas kitaplarında...

cnm inanki cok uzuldum senin adina ama herseyde bir hayir vardir inan bende iki dusuk yaptigimda cok uzuluyodum ama sonra dusundumki saglikli olsalardi zaten dusmezlerde sende oyle dusun umarim bundan sonra hersey yolunda gider ve kucagina alabilirsin yavrunu rabbim yardimci olsun cnm

Canım çok geç.miş olsun bunun tesellisi olmaz biliyorum ama N eyapacaksın bol bol dua et ve dinlen lütfen..neden ben diye sorgulama ilahi takdir işte...Ayrıca genetik bölüme gidip artık bir kontrol ettirsen neden düşük olduğunu iyi olur canım benim..
Çok geçmiş olsun..İnşallah bir sonraki bebeğini sağlıkla kucağına alırsın cnm.

senağlama lütfen üzülme seni çok ama çok iyi anlıyorum.ama sesin sağlığın çok önemli dikkat kendine lütfen. :teselli:
Kizlar 3, Gebeligimdi Bu Bebisimide Kaybettim Acimi Kelimelere Dokmek Anlatmak Imkansiz Bu Sefer Diyodum Benimle Kalacak Ama O Da Bu Dunyayi Benden Once Terk Etti Gitti Aslinda Gormustum Ruyani Ama Hep Iyiye Yordum Bu Sefer Diyodum Ama Yine Olmadi......ruyamda Esim 5 Tane Bebek Vardi Kenarda Tabagima 3 Tane Bebek Koydu Kundakli Bunlari Yiyeceksin Dedi Bende Nasil Yerim Dedim Midem Bulandi Ama Yedim Ertesi Gun Kanamalrim Basladi...igneler Kullandim Ama Olmadi ..
Bi Hafta Once Kontrol Icin Dr Gittik Allahim Diyodum Bu Sefer Kalp Atislarini Duyayim Dr Yuzune Baktim Yine Ayni Durus Bebek Buyumemis Ilaclari Birak Dusmesini Bekle Dedi Beklemek....herkes Dogmasini Beklerken Ben Her Kasigima Giren Acidan Ne Zaman Dusecek Diye Bekledim Ve Bugun Dustu Umutlarimda Hayallerimden Senin Dusüsunle Kayboldu Gitti Bu Psikolojiyi Nasil Atlatacam Bilmiyorum Allahima Yinede Dua Ettim Baska Buyuk Acilar Vermesin Diye Vardir Bundada Bir Hayir Aglasamda Bagirsamda Hayat Devam Ediyo Allahim Tez Zamnda Benim Gibi Evlat Hasreti Cekenlerin Yuzunu Guldur Hayirli Saglikli Bebisler Nasip Et,..
Arkadslar Ne Olur Dua Edin Arastirmalara Basladik Ins Kotu Bisey Olmazda Evladima Kavusurum...mevlam Herkesin Gonlune Gore Versin...

canımm çok üzüldümm ama yapacak bişi yok tabiki allahın takdiri en kısa zamanda tekrar yaşarsın inşallah canım annelik duygusnuu allah yardımcın olsun canım..çok zordur eminimki ama allah tekrar nasip eder inşallah...

canım okuyunca gerçekten çok kötü oldum. çok üzüldüm inan bana. ben de 3 ay önce düşük yaptım çok zor bir durum. fiziksel acılar bir süre sonra bitiyor ama psikolojik olarak insan çok acı çekiyor. canım bu günlerde eşine, ailene ve çok yakın dostlarına sıkı sıkı sarıl. onların desteğiyle bu kötü günleri atlatırsın inşallah. yeni umutlar, yeni heyecanlar seni bekliyor. inşallah yeniden hamile kalırsın ve bu sefer bebeğini kucağına almak nasip olur. nedenlerini araştırın, tedavisi varsa tedavi olun. devamlı doktor kontrolünde ol canım. beslenmene, uykuna çok dikkat et. bugünlerde geçecek canım ve inşallah evladını kucağına almak, besleyip büyütmek nasip olur.

çok büyük geçmiş olsun üzülme demek böyle zamanlarda çok anlamsız biliyorum ama gönlünü ferah tut bak ne güzel en azından hamile kalabiliyorsun gördüğün rüyayı yazmıssın ben inanıyorum bi dahaki hamileliğin güzel sonuclanacak sabır diliyorum sana

umut sevgim okurken göz yaslarımı tutamadım ALLAH sana sabır versin bu durumda hicbisöz teselli etmiyor ALLAH;ın sevdiyi kulusun senin sabrını sınıyo İNSALLAH sonun cok hayırlı olucak kucagın pmuk pamuk bebiserle dolucak

bendede aynısı oldu.1tane kzım war rabbm ona ömür wersin 2.sinde 2,5 aylık aldırmak zorunda kaldım.sdece şunu merak ediyrm aynı durumu yaşayıp sonradan sağlıklı bebeği olan war mı?herkese çooook geçmişler oldun...a.s.

iste burasi ne yazik ki sözün bittigi yer ...
canim benim Allah beterinden saklasin,bir daha gostermesin.,.
en kisa zamanda snaa da salgikli bebek versin insallah...
cunku sen anne olmayi en cok hakeden burdaki arkadaslarim gibi herseyin en iyisine alyik olanlardansin....insallah Allah im bu sabrinin mukafatini verecektir..

kendine cok iyi bak,usutmemeye dikkat et,hayat devam ediyor bir sekilde,,,
Allah bir daha gostermesin sonuclarin da insallah iyi cikar...

bendede aynısı oldu.1tane kzım war rabbm ona ömür wersin 2.sinde 2,5 aylık aldırmak zorunda kaldım.sdece şunu merak ediyrm aynı durumu yaşayıp sonradan sağlıklı bebeği olan war mı?herkese çooook geçmişler oldun...a.s.

arkadasim gecmis olsun senin oalyini ben yasamadim ama cok ykain bir arkadasim yasadi ...ve o 2 aylik bir dusukten sonra bir erkek cocuk dogurdu simdi ikinciye hamileymis ama galiba dusuk olmus hastanede yatiyormus ne yazik ki olabiliyor,,,ama umudu yitirmemek gerek...Allah herseyin hayirlisini versin...a.s.

X