bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

Cnn bende bu formda okudum birde papatyamda yap dedi çok kalan varmış bununla tabiki verecek olan Allah bunlar sebep geçen ay yaptım bu ay tekrar yapi camkeske kupada yaptiesaysin bende bulsam bende yaptircam
yaptırayım mı diyosun faydası olur mu aceba

]GOk KAPILARINI AÇAN DUA
“Bismillahirrahmanirrahim“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA, SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin enbüyüğüdür Allah'a olanhamdimizçoktur Sabah akşam her an tesbihimizAllah'adır)
18769 YA VASİ CELLE CALALÜHÜ
Tesbih bittiğindeYA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR.

gul333 gülşen
Arkadasimıza okuyoruz

SIRALAMA:
  1. @babyinlove .....(aylin)..........1000
  2. @agustos72 .........................1000
  3. @damla_22 .........................700
  4. @mutlu-umutlu ....................700
  5. @gulucukgs ......(betül şule)....okumadı
  6. @yasmin5846 ....................700
  7. @@papatyamm_3474 ..(ayşe).....1000
  8. @z_ipek (yasemin)................750
  9. @volhat ..................................1000+2000+100
  10. @@gulbahcesi0618 (gülşen)......1000
  11. @masculin ..................okumadı
  12. @@esmerm91 .....................okumadı
  13. @@crazy3527 ..........................1000+419
  14. @@mavizm .........................700
  15. @okulum .............................1000
  16. @@SENGUL1976 .....................1000
  17. @ysbam .........................2000
  18. @feyzanur_ecrin .....zeynep....800
  19. @@MSB MSB ...............okumadı
  20. @@Dendrobium ..........1000

KALAN: 0

* Arkadaşlar hatırlatmak ıstedım Mazeretssizolarak 3 kısıden dua almayan arkadasımızı çıkarıyorum listeden!!!
* sayı alırken lütfen EN AZ700alalımdualaryetişmiyo[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

Sagol canim fetihler bitince yapiyim yada onumuzdeki persembe yapiyim.Haberim olsaydi dun yapardim neyse hayirlisi bakalim onumuzdeki persembe yapiyim insallah sende vesile olursun ne guzel canimm sagolll

Sagol canim fetihler bitince yapiyim yada onumuzdeki persembe yapiyim.Haberim olsaydi dun yapardim neyse hayirlisi bakalim onumuzdeki persembe yapiyim insallah sende vesile olursun ne guzel canimm sagolll
İnşallah canım bana doktor size tüp bebekten başka yol görünmüyor desede ben rabbime sığınıp uç ay daha her türlü bitki vitamin ve tabiki duaların gücüyle denemeye devam edicem inşallah

İnşallah canım bana doktor size tüp bebekten başka yol görünmüyor desede ben rabbime sığınıp uç ay daha her türlü bitki vitamin ve tabiki duaların gücüyle denemeye devam edicem inşallah
insallah bitanemmm Rabbim o kadar buyukki istesin ikiz ucuz verir bi seferde dolduruverir evlerimizi insallah...Biz dua edip tevekkul edecez gerisi Rabbime kalmis hayirlisi bitanemm

GOk KAPILARINI AÇAN DUA
“Bismillahirrahmanirrahim“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA, SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin enbüyüğüdür Allah'a olanhamdimizçoktur Sabah akşam her an tesbihimizAllah'adır)
18769 YA VASİ CELLE CALALÜHÜ
Tesbih bittiğindeYA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR.

GURBET KUSU
Arkadasimıza okuyoruz

SIRALAMA:
  1. @babyinlove .....(aylin)..........
  2. @agustos72 .........................
  3. @damla_22 .........................
  4. @mutlu-umutlu ....................
  5. @gulucukgs ......(betül şule)....
  6. @yasmin5846 ....................
  7. @@papatyamm_3474 ..(ayşe).....
  8. @z_ipek (yasemin)................
  9. @volhat ................................
  10. @@gulbahcesi0618 (gülşen)......
  11. @masculin ..................
  12. esmerm91 .....................
  13. crazy3527 .....................
  14. mavizm .........................
  15. @okulum .............................
  16. SENGUL1976 .....................
  17. @ysbam .........................
  18. @feyzanur_ecrin .....zeynep....
  19. Dendrobium ..........

KALAN: 18769

* Arkadaşlar hatırlatmak ıstedım Mazeretssizolarak 3 kısıden dua almayan arkadasımızı çıkarıyorum listeden!!!
* sayı alırken lütfen EN AZ700alalımdualaryetişmiyo[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

Masculin ayşe için 700 aldımmm.
Canımm mucizen gelsin tez zamanda sana arkadaş olsun gurbet ellerde
AYY CNM INSALLAH YA COK IHTIYACIM VAR BIR GUC OLUR BANA ZATEN KIMSEM YOK KOMSU AILE ARKADAS YOK BURDA .COK SIKILDIM ARTIK YA BIDE YAZ YINE IYI GECIYOR BIR YERLERE CIKIYORUM FAKAT KISIN EVE TIKANIYORUM.COK ZOR TANIDIKLARINIZA SOYLEYIN YURTDISINA KIZINI VEREN BIN PISMAN OLUR UYARMASI BENDEN. MUSLUMAN MUSLUMANIN IYILIGINI ISTER.BURAYA GELEN DONEMIYOR.KIMSEYE TAVSIYE ETMIYORUM KIZLAR.

Haklısın canım ya
Ne kadar zordur. Hem evlat hasreti hem aile hasreti.
Rabbim sabırını artırsın
Ben annemleri 2 ayda bir görmesem duramam. Bazen ayda bir gidiyorum.
Hergün telefonda konuştuğumuz halde.
Görmek başka tabi.
Bunun sonu ne olcak hiç mi gelemiycen Türkiye'ye.
Bi çaresi olmalı.

Canm ne zamandir yurtdisindasin ? Hanqi ülkedesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…