bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

]GOk KAPILARINI AÇAN DUA
“Bismillahirrahmanirrahim“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA, SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin enbüyüğüdür Allah'a olanhamdimizçoktur Sabah akşam her an tesbihimizAllah'adır)
18769 YA VASİ CELLE CALALÜHÜ
Tesbih bittiğindeYA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR.

gul333 gul333 gülşen
Arkadasimıza okuyoruz

SIRALAMA:
  1. @babyinlove .....(aylin)..........1000
  2. @agustos72 .........................1000
  3. @damla_22 .........................700
  4. @mutlu-umutlu ....................700
  5. @gulucukgs ......(betül şule)....
  6. @yasmin5846 ....................700
  7. @@papatyamm_3474 ..(ayşe).....1000
  8. @z_ipek (yasemin)................750
  9. @volhat ..................................1000+2000+100
  10. @@gulbahcesi0618 (gülşen)......1000
  11. @masculin .......................
  12. @@esmerm91 .....................
  13. @@crazy3527 ..........................1000
  14. @@mavizm .........................700
  15. @okulum .............................1000
  16. @@SENGUL1976 .....................1000
  17. @ysbam .........................2000
  18. @feyzanur_ecrin .....zeynep....800
  19. @@MSB MSB ...............
  20. @@Dendrobium ..........1000

KALAN: 419

* Arkadaşlar hatırlatmak ıstedım Mazeretssizolarak 3 kısıden dua almayan arkadasımızı çıkarıyorum listeden!!!
* sayı alırken lütfen EN AZ700alalımdualaryetişmiyo[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

Slmm kızlar ben yarın fetih süresine başlıcam birlikte başlayalım mı eltim söyledi allah razı olsun bilmiyordum interneten baktım ........cumartesi günü başlanır. Abdest alıp 2 rekat namaz kılınır. 7 defa Estağfurullah çekin arkasından salavat çekip niyet edin.cumartesi 1
pazar 3
pazartesi 5
salı 7
çarşamba 7
perşembe 7
cuma Sela okumadan 11 defa okuyun. Ardından dilediğini isteyin. inşallah dileklerimizle gerceklesir
Canim yarin birlikte baslayalim fetih suresine

Slmm kızlar ben yarın fetih süresine başlıcam birlikte başlayalım mı eltim söyledi allah razı olsun bilmiyordum interneten baktım ........cumartesi günü başlanır. Abdest alıp 2 rekat namaz kılınır. 7 defa Estağfurullah çekin arkasından salavat çekip niyet edin.cumartesi 1
pazar 3
pazartesi 5
salı 7
çarşamba 7
perşembe 7
cuma Sela okumadan 11 defa okuyun. Ardından dilediğini isteyin. inşallah dileklerimizle gerceklesir
Baslayslim canim yaa sagol Allah razi olsun iyi oldu bak bunu da okuyalim sagolasin..

Bende geçen hafta yaptım canım rabbim inşallah duamızı duyar
3 gündür kırmızıları bekliyorum gelemediler ağrı çekiyorum bitsin yine yapicam inşallah ve tespih duasinida yapicam çok şükür şimdiye kadar ailemden kim ne için yaptıysa oldu bende bebis için yapicam inşallah
Ailenin okudugu fetihmi canim yoksa tesbih duasi mi bide tesbih duasi nasil yapiliyo bizde okuyalim ailende
herkesin duasinin kabul.oldugu sey hangisiyse

Baslayslim canim yaa sagol Allah razi olsun iyi oldu bak bunu da okuyalim sagolasin..

Ailenin okudugu fetihmi canim yoksa tesbih duasi mi bide tesbih duasi nasil yapiliyo bizde okuyalim ailende
nedemek canım bi dua varsa birlikte okuyup paylaşmaliyiz

inşallah cnm bnm
kızlarrr yakı sizde mi yapıştırdınız benim komşu bir teyzem var o yapıştırdı dün bana zorla inanmadım ben o ağrılar için değilmi şimdi belimde ama hoşuma gitti sıcacık yaptı beni bide kupa tutmak istedi istemedim gerçekten faydasını gören olmuş mu

419 okudum kızlar gülşenim için bitti duası maşallah ne kadar hızlı ilerlemiş Allah kabul etsin

]GOk KAPILARINI AÇAN DUA
“Bismillahirrahmanirrahim“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA, SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin enbüyüğüdür Allah'a olanhamdimizçoktur Sabah akşam her an tesbihimizAllah'adır)
18769 YA VASİ CELLE CALALÜHÜ
Tesbih bittiğindeYA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR.

gul333 gul333 gülşen
Arkadasimıza okuyoruz

SIRALAMA:
  1. @babyinlove .....(aylin)..........1000
  2. @agustos72 .........................1000
  3. @damla_22 .........................700
  4. @mutlu-umutlu ....................700
  5. @gulucukgs ......(betül şule)....
  6. @yasmin5846 ....................700
  7. @@papatyamm_3474 ..(ayşe).....1000
  8. @z_ipek (yasemin)................750
  9. @volhat ..................................1000+2000+100
  10. @@gulbahcesi0618 (gülşen)......1000
  11. @masculin .......................
  12. @@esmerm91 .....................
  13. @@crazy3527 ..........................1000
  14. @@mavizm .........................700
  15. @okulum .............................1000
  16. @@SENGUL1976 .....................1000
  17. @ysbam .........................2000
  18. @feyzanur_ecrin .....zeynep....800
  19. @@MSB MSB ...............
  20. @@Dendrobium ..........1000

KALAN: 419

* Arkadaşlar hatırlatmak ıstedım Mazeretssizolarak 3 kısıden dua almayan arkadasımızı çıkarıyorum listeden!!!
* sayı alırken lütfen EN AZ700alalımdualaryetişmiyo
[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]
Geçti canım ama hiç umut yok ağrılarım var
canım çok duymuşum hamile olduğu halde adet sancısı olduğunu belki nede gebişsindir ay inşallah burdan birbirimize güzel haberler veririz

[QUOTE=" Balkupumm Balkupumm , post: 39538900, member:
canım çok duymuşum hamile olduğu halde adet sancısı olduğunu belki nede gebişsindir ay inşallah burdan birbirimize güzel haberler veririz[/QUOTE]

İnşallah canım benim o kadar istiyorum ki burda içimizden birileri hamileyim desin kendim gibi sevinicem inşallah hepimiz kavuşuruz mis kokulu bebislerimize

kızlarrr yakı sizde mi yapıştırdınız benim komşu bir teyzem var o yapıştırdı dün bana zorla inanmadım ben o ağrılar için değilmi şimdi belimde ama hoşuma gitti sıcacık yaptı beni bide kupa tutmak istedi istemedim gerçekten faydasını gören olmuş mu
Cnn bende bu formda okudum birde papatyamda yap dedi çok kalan varmış bununla tabiki verecek olan Allah bunlar sebep geçen ay yaptım bu ay tekrar yapi camkeske kupada yaptiesaysin bende bulsam bende yaptircam

Tesbih duası canım ben neden şimdiye kadar yapmadım bilmiyorum kısmet olmadı bi türlü
Dua çok değerli bittiğinde kıbleye bakan bir yere asıyorsun ve rabbim bi sene içinde veriyor dileğini

Eklentiler

• 20150212_195608.jpg
    20150212_195608.jpg
    178,7 KB · Görüntüleme: 48
X