bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

GOk KAPILARINI AÇAN DUA
“Bismillahirrahmanirrahim“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA, SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin enbüyüğüdür Allah'a olanhamdimizçoktur Sabah akşam her an tesbihimizAllah'adır)
18769 YA VASİ CELLE CALALÜHÜ
Tesbih bittiğindeYA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR.

GURBET KUSU GURBET KUSU AYŞE
Arkadasimıza okuyoruz

SIRALAMA:
  1. @babyinlove .....(aylin)..........1000
  2. @agustos72 .........................
  3. @damla_22 .........................700
  4. @mutlu-umutlu ....................
  5. @gulucukgs ......(betül şule)....
  6. @yasmin5846 ....................700
  7. @papatyamm_3474 ..(ayşe).....
  8. @z_ipek (yasemin)................
  9. @volhat ................................2000
  10. @gulbahcesi0618 (gülşen)......800
  11. @masculin ..................
  12. esmerm91 esmerm91 .....................700
  13. crazy3527 crazy3527 .....................1000
  14. mavizm mavizm .........................700
  15. @okulum .............................
  16. SENGUL1976 SENGUL1976 .....................
  17. @ysbam .........................2000
  18. @feyzanur_ecrin .....zeynep....
  19. Dendrobium Dendrobium ..........

KALAN: 9169

* Arkadaşlar hatırlatmak ıstedım Mazeretssizolarak 3 kısıden dua almayan arkadasımızı çıkarıyorum listeden!!!
* sayı alırken lütfen EN AZ700alalımdualaryetişmiyor

Canm ne zamandir yurtdisindasin ? Hanqi ülkedesin
5 YIL OLDU CNM FRANSADAYIM
Haklısın canım ya
Ne kadar zordur. Hem evlat hasreti hem aile hasreti.
Rabbim sabırını artırsın
Ben annemleri 2 ayda bir görmesem duramam. Bazen ayda bir gidiyorum.
Hergün telefonda konuştuğumuz halde.
Görmek başka tabi.
Bunun sonu ne olcak hiç mi gelemiycen Türkiye'ye.
Bi çaresi olmalı.
EVET CNM BIR CARESI OLMALI AMA KURALLAR BAYA ZORLASMIS ESIM GELDIGI SENE KIMLIGINI VERMISLER AMA BANA VERMIYORLAR 5 YILIM BITTI.RESMI OLARAKTA FRANSIZ EVLILIGIM VAR.EN SON ESIM AVUKATTA TUTTU FAKAT SANSIM YAVER GITMIYOR INAN SASIRMISIM ESIMDEN KOPAMAM KI BANA DIYOR" GUNAHINA GIRMEK ISTEMEM GITTE DEMIYORUM KALDA DEMIYORUM SECIM SENIN BEN TRYE GELMEM" DIYOR.
hakli sonucta butun ailesi burda anne baba 5 erkek kardes 10 yegen 3 eltim hepsi burda 5 aile var .ben aileyi artik ikinci siraya aldim cocuk bile yokki gozumu acayim onunla.cok zor ne diyim yasayan bilir kizlar.

169 alayim simdilik cnm.yarin kayinvalideme gidicem.belki giremem hakkinizi helal edin .sizlerin duasi benim icin onemli kizlar o yuzden kendime az aldim.

EVET CNM BIR CARESI OLMALI AMA KURALLAR BAYA ZORLASMIS ESIM GELDIGI SENE KIMLIGINI VERMISLER AMA BANA VERMIYORLAR 5 YILIM BITTI.RESMI OLARAKTA FRANSIZ EVLILIGIM VAR.EN SON ESIM AVUKATTA TUTTU FAKAT SANSIM YAVER GITMIYOR INAN SASIRMISIM ESIMDEN KOPAMAM KI BANA DIYOR" GUNAHINA GIRMEK ISTEMEM GITTE DEMIYORUM KALDA DEMIYORUM SECIM SENIN BEN TRYE GELMEM" DIYOR.
hakli sonucta butun ailesi burda anne baba 5 erkek kardes 10 yegen 3 eltim hepsi burda 5 aile var .ben aileyi artik ikinci siraya aldim cocuk bile yokki gozumu acayim onunla.cok zor ne diyim yasayan bilir kizlar.
ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANM

Allah yardımcın olsun canım.
Gerçekten zor ya. Sen onun için fransaya gittin.
5 yıldır aileni göremiyorsun.
Eşin sana ben ailemden ayrılmam Türkiye ye gidemem diyor.
Oda biraz fedakarlık etse senin için.
Yoksa yalnızlık kötü ya.
Aileni görmen lazım psikolojik olarakta buna ihtiyacın var canım

kızlarrr yakı sizde mi yapıştırdınız benim komşu bir teyzem var o yapıştırdı dün bana zorla inanmadım ben o ağrılar için değilmi şimdi belimde ama hoşuma gitti sıcacık yaptı beni bide kupa tutmak istedi istemedim gerçekten faydasını gören olmuş mu
evet canım yakınında faydası oluyomuş kupayıda çektir hiç bi zararı yok hatta faydası var

Slm babyinlove canım ne oldu adet oldunmu inşallah hamişsindir bende heyecanlandim şimdi kaç gün geçti test yapsan cikmazmi

Kızlar çok rahatsizim giremiyorum rica etsem biri listeyi düzenlesin lütfen :KK43:

X