bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA,SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”
(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin en büyüğüdür. Allah'a olan hamdimiz çoktur .Sabah akşam her an tesbihimiz Allah'adır)
8.000 "EL VAHİD"
Tesbih bittiğinde 1 kez "YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR "Okunacak.
Arkadaşlar okurken kişiye niyetle okumayı unutmayalım.

tubatesbih tuğba ARKADAŞIMIZA OKUYORUZ;;;

LİSTEMİZ;
  1. babyinlove .(aylin)..................300
  2. damla_22 .... .........................
  3. mutlu-umutlu ......................
  4. @yasmin5846.(Yasemin).........
  5. @papatyamm_3474.(ayşe).....
  6. gul333 ....................................300
  7. mavizm ...................(((mazeretli)))
  8. @masculin.(ayşe) ...................
  9. SENGUL1976 . (Şengül).......500
  10. ZEYNEP0682 .......................300
  11. Dendrobium . (esma)............300
  12. whitebal .(Rabia) .................
  13. @aybirgen.. .........................
  14. Y yenibidunya ..........................400
  15. gadriell ................................300
  16. zeyneplivadi .........................
  17. tubatesbih .... ......................300
  18. ozgecan19 ... .........................300
  19. avatar33 ... ............................
  20. @whiterose55.........................
  21. C canasu .. ...............................300
  22. filiz2012 . ..............................
  23. D Deborah26 .. .........................300
  24. kitkat .(tugba..).....................100
  25. demet1973 ............................350
KALAN:..............................4000

Not=Mazeretsiz 2 arkadaşımızın duasına üstüste katılmayanlar listeden cikarilir.....

Evet Aylin canım keçiboynuzu kutu hareketliliği kesinlikle arttırıyor %55 ten 75 e çıktı bizimki mutlaka kullansın esin bikmadan yapin .benimki hergün yapıp içiyor alışkanlık oluyo bi süre sonra zaten sürekli içsin. Çbununla beraber caksir suyu da içiyor hergün bi fincan hazır suyunu kullanıyor benim eşim

bizde hazır suyunu aldık canım ama ben demesem aklına gelmez eşimin sağolsun hasta bile olsam kalkıp yapıyorum yoksa

Karabeş dediğini bilmiyordum bak.havuçuda yumurta çatlatma icin iyi geliyor diye biliyodum. Öyle canım benim neler yapıyoruz Allah ol demeyince boş.sen içini ferah tut ben üzülünce drum bana rahminmi yokda imkansız olsun dedi.tıpda çok gelişti artık bu süreçte esinde daha iyi görecektir herşeyi.İnanıyorumki cok güzel beybilerimiz olacak...

bizde hazır suyunu aldık canım ama ben demesem aklına gelmez eşimin sağolsun hasta bile olsam kalkıp yapıyorum yoksa
Benimki genelde kendisi yapıyor ben elim suda ise keçiboynuzu nu yıkıyorum sadece :) canım eğlenceli hale getirip beraber yapmaya çalışın biz öyle yapıyoruz. Sanırım eşinde sayı düşüklüğü vardı yanlış hatırlamıyorsam . Yapın canım bak bizde bi sorun bulunamadı sebepsizlerdeniz eşimin değerleri normal olduğu halde kullanıyor bıkmadan çünkü o da benim kadar istiyor baba kelimesini duymayi Rabbim emellerine boşa çıkarmasın bizlere de sabır ve güç versin inşallah

inşallah canım inşallah.. havuç suyu hareketi arttırıyor canım keçi boynuzuda sayıyı arttırıyor kısmet nasip

tatlım havuç suyu eşine daha iyi gelir bence çünkü normal durumu iyi spermi süpermen yapıyormuş tam gaz gidiyormuş

Yine Kırmızılar Yine Hüsraaaannnn
Kız bak şimdi aha buraya yazıyorum bir gün gelecek o kırmızılar 9 ay gelmeyecek gormeyeceksin. 9 ay alışveriş listesinde Ped olmayacak sonra yerine çocuk bezi olacak sonra maması zihin biberonu olacak eve misssss bebek kokuları yayılacak, bu büyük sessizliğin yerini viyakl viyak Bebe sesleri alacak... :) gülümse tatlimm üzülme belki geç olacak ama bi gün mutlaka olacak inan buna tatlim

tatlım havuç suyu eşine daha iyi gelir bence çünkü normal durumu iyi spermi süpermen yapıyormuş tam gaz gidiyormuş
:))) kız ikiz dogurasin emii sabah sabah güldürdü beni süpermen...:)) havuç suyunu İncirle bereber i ben kullandım çatlatsin yumileri diye ama erkek için bilmiyordum. Havucun suyu taze sıkılmış mi kaynatılmis mi olcak kuzum

Kizlar demet icin de 300 aliyorum liste yenilendiginde beni silermisiniz bi sonraki tura katilirim insallah

ayyy canım ya gülümsedim valla geçen arkadaşım şikayet ediyor çok ağlıyo ay dayanamıyorum dedi bende keşke olsa onun ağlaması en güzel müzik gelir bana dedim ağlamaya başladı özür dilerim diye o geldi aklıma şimdi

taze canım her akşam yatmadan bi bardak lüpletsin unutkanlığın varsa sende içebilirsin iyimiş öle diyo bizim saraçoğlu

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA,SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”
(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin en büyüğüdür. Allah'a olan hamdimiz çoktur .Sabah akşam her an tesbihimiz Allah'adır)
8.000 "EL VAHİD"
Tesbih bittiğinde 1 kez "YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR "Okunacak.
Arkadaşlar okurken kişiye niyetle okumayı unutmayalım.

tubatesbih tuğba ARKADAŞIMIZA OKUYORUZ;;;

LİSTEMİZ;
  1. babyinlove .(aylin)..................300
  2. damla_22 .... .........................
  3. mutlu-umutlu ......................
  4. @yasmin5846.(Yasemin).........
  5. @papatyamm_3474.(ayşe).....
  6. gul333 ....................................300
  7. mavizm ...................(((mazeretli)))
  8. @masculin.(ayşe) ...................
  9. SENGUL1976 . (Şengül).......500
  10. ZEYNEP0682 .......................300
  11. Dendrobium . (esma)............300
  12. whitebal .(Rabia) .................
  13. @aybirgen.. .........................
  14. Y yenibidunya ..........................400
  15. gadriell ................................300
  16. zeyneplivadi .........................
  17. tubatesbih .... ......................300
  18. ozgecan19 ... .........................300
  19. avatar33 ... ............................
  20. @whiterose55.........................
  21. C canasu .. ...............................300
  22. filiz2012 . ..............................300
  23. D Deborah26 .. .........................300
  24. kitkat .(tugba..).....................100
  25. demet1973 ............................350
Canicimm hediye 100
KALAN:..............................3600

Not=Mazeretsiz 2 arkadaşımızın duasına üstüste katılmayanlar listeden cikarilir.....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…