bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

günaydın herkese... kitkat için 300 alıyorum. zamanında eşimle 3 yıl çıkmıştık bir ara ayrıldık. ben onunla evlenmek istiyorum nolursa olsun derdim. bazen bu zor gunlerımde o dualarım gelir aklıma. ne cahiillik. eşimi suçlamıyorum kesinlikle sadece bu sıkıntıları hakettiğimi düşünüyorum. hayırlısını istemediğim için.:KK1:

günaydın herkese... kitkat için 300 alıyorum. zamanında eşimle 3 yıl çıkmıştık bir ara ayrıldık. ben onunla evlenmek istiyorum nolursa olsun derdim. bazen bu zor gunlerımde o dualarım gelir aklıma. ne cahiillik. eşimi suçlamıyorum kesinlikle sadece bu sıkıntıları hakettiğimi düşünüyorum. hayırlısını istemediğim için.:KK1:
canım hayırlısı konusuna katlıyorum nasıl dua etmemiz gerektiğini pek bilmiyoruz galiba :KK43: olsun şimdiden sonrası önemli bir tövbe et günahlarını sileyim der ben derece konusuna çok inanıyorum bu bizim derecemiz için ama en zor sınavlardan biri olduğu kesin

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA,SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”
(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin en büyüğüdür. Allah'a olan hamdimiz çoktur .Sabah akşam her an tesbihimiz Allah'adır)
8.000 "EL VAHİD"
Tesbih bittiğinde 1 kez "YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR "Okunacak.
Arkadaşlar okurken kişiye niyetle okumayı unutmayalım.

tubatesbih tubatesbih tuğba ARKADAŞIMIZA OKUYORUZ;;;

LİSTEMİZ;
  1. babyinlove babyinlove .(aylin)..................300
  2. damla_22 damla_22 .... .........................
  3. mutlu-umutlu mutlu-umutlu ......................
  4. ya se min ya se min .(Yasemin).........
  5. @papatyamm_3474.(ayşe).....
  6. gul333 gul333 ....................................300
  7. mavizm mavizm ...................(((mazeretli)))
  8. GURBET KUSU GURBET KUSU .(ayşe) ...................
  9. SENGUL1976 SENGUL1976 . (Şengül).......500
  10. ZEYNEP0682 ZEYNEP0682 .......................300
  11. Dendrobium Dendrobium . (esma)............300
  12. whitebal whitebal .(Rabia) .................
  13. @aybirgen.. .........................
  14. Y yenibidunya ..........................400
  15. gadriell gadriell ................................300
  16. zeyneplivadi zeyneplivadi .........................
  17. tubatesbih tubatesbih .... ......................300
  18. ozgecan19 ozgecan19 ... .........................300
  19. avatar33 avatar33 ... ............................300
  20. whiterose00 whiterose00 .........................250
  21. C canasu .. ...............................300
  22. filiz2012 filiz2012 . ..............................300
  23. D Deborah26 .. .........................300
  24. kitkat kitkat .(tugba..).....................100
  25. demet1973 demet1973 ............................350
@Mmihrimah hediye 100
KALAN:..............................3050

Not=Mazeretsiz 2 arkadaşımızın duasına üstüste katılmayanlar listeden cikarilir.....[/QUOTE]

canım hayırlısı konusuna katlıyorum nasıl dua etmemiz gerektiğini pek bilmiyoruz galiba :KK43: olsun şimdiden sonrası önemli bir tövbe et günahlarını sileyim der ben derece konusuna çok inanıyorum bu bizim derecemiz için ama en zor sınavlardan biri olduğu kesin
çok haklısın canım. bazen diyorum ki rabbim vermeyeceksen al bu içimdeki çocuk sevgisini isteğini diyorum sonra sanırım bu duada yanlış diyorum. bence dua etmeyi beceremiyorum. o_O

çok haklısın canım. bazen diyorum ki rabbim vermeyeceksen al bu içimdeki çocuk sevgisini isteğini diyorum sonra sanırım bu duada yanlış diyorum. bence dua etmeyi beceremiyorum. o_O
oluyor canım hiç suçlama kendini bende neler neler diyorum ama sonra tövbe ediyorum kaaçırdığımız bi nokta var ama çözücez inşallah
bide benim takıldığım bi konu daha var rabbim dert verince çarede verir ama beklemekmi gerekir yoksa tedavi olmakmı
uğur koşar kitabında bu konuyu açıklamak için yazmış şöyle anladım tedavisi varsa allahım bana doğru yolu doğru doktoru nasip eyle diye dua etmek gerekiyormuş kafam çok karıştı

oluyor canım hiç suçlama kendini bende neler neler diyorum ama sonra tövbe ediyorum kaaçırdığımız bi nokta var ama çözücez inşallah
bide benim takıldığım bi konu daha var rabbim dert verince çarede verir ama beklemekmi gerekir yoksa tedavi olmakmı
uğur koşar kitabında bu konuyu açıklamak için yazmış şöyle anladım tedavisi varsa allahım bana doğru yolu doğru doktoru nasip eyle diye dua etmek gerekiyormuş kafam çok karıştı
bende nacizane şöyle düşünüyorum canım. her kapının anahtarı farklı. önemli olan uygun kapıya uygun anahtarı bulmak. elinde bir sürü anahtar var. sadece dua ile kapının açılmasını beklemek zor peygamber değiliz çünkü. kapının açılması için anahtarları tek tek denemek gerekir. sen elinden geleni yap olmuorsa tedaviye basvur. mesela tüp bebek. oda anahtarlardan bir tanesi. hayatımdaki hiçbirşeyi kolay yoldan elde edememiş biri olarak söylüyorum canım. bazen en ufak birşeye sahip olabilmek için başkalarından daha çok emek vermemiz gerekiyor.

bende nacizane şöyle düşünüyorum canım. her kapının anahtarı farklı. önemli olan uygun kapıya uygun anahtarı bulmak. elinde bir sürü anahtar var. sadece dua ile kapının açılmasını beklemek zor peygamber değiliz çünkü. kapının açılması için anahtarları tek tek denemek gerekir. sen elinden geleni yap olmuorsa tedaviye basvur. mesela tüp bebek. oda anahtarlardan bir tanesi. hayatımdaki hiçbirşeyi kolay yoldan elde edememiş biri olarak söylüyorum canım. bazen en ufak birşeye sahip olabilmek için başkalarından daha çok emek vermemiz gerekiyor.
Aynen canım tek bir şeyi bile kolayca elde edemedim hep çok uğraş hep çok üzüntü hep çok acı heralde bebek konusuda öyle olucak ama şöyle bir şey onca uğraş ve acı çekerek kazandığım şeylere degdimi diye bakıyorum HAYIR kesinlikle demedi inşallah bu bebekle değişir hayırlı bi evlat sahibi olurum

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin en büyüğüdür. Allah'a olan hamdimiz çoktur .Sabah akşam her an tesbihimiz Allah'adır)
8.000 "EL VAHİD"

LİSTEMİZ;
  2. damla_22 damla_22 .... .........................300
  3. mutlu-umutlu mutlu-umutlu ......................
  4. ya se min ya se min .(Yasemin).........
  12. whitebal whitebal .(Rabia) .................
  13. @aybirgen.. .........................300
@Mmihrimah hediye 100
KALAN:..............................2450

Not=Mazeretsiz 2 arkadaşımızın duasına üstüste katılmayanlar listeden cikarilir.....[/QUOTE]

Aynen canım tek bir şeyi bile kolayca elde edemedim hep çok uğraş hep çok üzüntü hep çok acı heralde bebek konusuda öyle olucak ama şöyle bir şey onca uğraş ve acı çekerek kazandığım şeylere degdimi diye bakıyorum HAYIR kesinlikle demedi inşallah bu bebekle değişir hayırlı bi evlat sahibi olurum
allah çocuk hasretiyle yandığımız bu günleri arattırmasın inşallah bizlere canım. ne veriyorsa rabbim kalitelisinden sağlıklısından hayırlısından versin inşallah. tavuklarım var benım bir tanede güvercinim. 3 tavuğum ve güvercinim gürk yatıyor. bir taanesine 12 yumurta koymuştuk. 7 tanesi çıktı ama 4 tanesi yaşayabildi. o kadar yumurtadan 4 civciv. ama tavuk hepsini ısıtmıştı hepsinin üstünde yatmıştı hemde hiç kalkmadan. sonra yavruları ölüyor iki ay sonrasında yavrusu olsun diye bir daha yatıyor. en umudumun tükendiğinde onlara bakıyorum. kendime diyorum ki yazık sana şu tavuk kadar azimli olmadın. güvercinde yavru çıkıp çıkmayacağı belli olmayan(çünkü eşi yok) yumurtalarının üstünde sabırla yatıyor. onlara bakıyourm azim ve sabır diyorum. ve sonuçta her çabanın neticesine düşen yalnızca allahın takdir ettiği kadar.

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
8.000 "EL VAHİD"

LİSTEMİZ;
  2. damla_22 damla_22 .... .........................300
  3. mutlu-umutlu mutlu-umutlu ......................200
  4. ya se min ya se min .(Yasemin).........300
  12. whitebal whitebal .(Rabia) .................300
  13. @aybirgen.. .........................300
@Mmihrimah hediye 100
KALAN:..............................1650

Not=Mazeretsiz 2 arkadaşımızın duasına üstüste katılmayanlar listeden cikarilir.....][/QUOTE]

Okuyan okumayan herkesten allah razı olsun allahım evlatlarimizi biran önce kucaklarımıza almayı nasip etsin

AYLIN CNM BEN BUTUN ARKADASLARIMA 300 ER OKUDUGUMU YAZMISTIM.
GOZDEN KACMIS DEMEKKI.EKLE TATLIM IKI ARKADASADA 300 ER TANE BENDEN.

X