bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

demekki bir zamanı var inşşlh güzel Allahım bu ay nasip eder 2 gün kalmış adetine gelişmeleri paylaş lütfen belirtiler falan varmı anlatsana ysbam
canım valla hiç bi belirti yok daha doğrusu kendimi dinlememeye çalışıyorum biliyorsun geçen ay dayanmayip test yapmıştım silik çizgi çıkmıştı çok heyecanlanmistim sonra hayal kırıklığı bu hiç bi belirti yok sadece kasiklarimda bıçak saplaniyormus gibi oluyor

kızlar ben duama başlıyorum selayla ezan arasındaki zaman çok degerlidir

ben okudum kızlar tam cuma saatinde Rabbim inşşlh dualarımızı kabul edecek bebişlerimiz bize gelecek hayırlısıyla

canım valla hiç bi belirti yok daha doğrusu kendimi dinlememeye çalışıyorum biliyorsun geçen ay dayanmayip test yapmıştım silik çizgi çıkmıştı çok heyecanlanmistim sonra hayal kırıklığı bu hiç bi belirti yok sadece kasiklarimda bıçak saplaniyormus gibi oluyor
ayyy hadi inşlh yaa canım ben silik çizgi çıktığını bilmiyordum bak yaa testte hata vardır ozaman inşlh bu ay çift koyu t çizgisini görürsün arkadaşım

benim adetime 2 gün var 3 senedir evliyim hiç korunmadim ama nasip ışte
anladım canım, zor gerçekten ama bak Allah dileyince oluyor, inşallah olur bu defa, hiç belli olmaz :)
cumaniz mübarek olsun inşallah rabbim bu mübarek günün hürmetine dualarimizi kabul etsin aminnn
amin canım
amin cnm hepimizinki ni
Allah kabul etsin canım :)
benim çikolata kistim var sağda 5cm solda 3cm bilenler bilir birçok yerde yazdım zaten 2 aydır soğan kürü yaptım bu ay yine başladım dün geçen ay ovulasyon takibi yaptım bu ayda 14.gün yine başlayacağım testlere koyulukları burada paylaşırım bu ay nedense çok umutluyum inşşlhh olacak bu ay hepimizin
biliyorum canım ben seni, konuştuk daha önce, kistlerin gider inşallah, bu ay verirsin güzel haberleri :)
bnm de 16 nisan başladınızmı siz çalışmalara bn pazartesi temizlendim de daha başlamadık bugün başlim diyrm

ben başladım ama daha yumurtam çatlamadı :KK43:
ay kızlar bizim 10 nisan nisanlanmamiz ogun hediye olarak baba oluyorsun diyenilseydim
dersin inşallah canım. tüp denediniz mi özel olmazsa ? :KK16:
kızlar kişi başı 16 okuyoruz kendimize 20 okuyoruz değilmi toplamda 6 kişiyiz

evet canım

anladım canım, zor gerçekten ama bak Allah dileyince oluyor, inşallah olur bu defa, hiç belli olmaz :)

amin canım

biliyorum canım ben seni, konuştuk daha önce, kistlerin gider inşallah, bu ay verirsin güzel haberleri :)

evet canım
ayyyy inşşlh bu ay hepimiz o iki koyu çift çizgiyi görürüz yaaa

tedaviden önce 1 sene tedavili 1 sene derken 2 senedir korunmuyoruz cnm eşimde hareketsizlik var bnd bişey yok
evicap ve havuç suyu diyorlar canım. biliyorsundur zaten ama yine de söyliyim dedim. işe yarar inşallah ilaçlar.
ayyyy inşşlh bu ay hepimiz o iki koyu çift çizgiyi görürüz yaaa
inşallah canım inşallah :) nedense ben de bu ay çok heyecan yaptım :)

amin canım

yok canım denemedik doktorum önce aşılama yaparız olmasa sonra tüp dedi bize yok dedik görünür bi sorun yok çok şükür yaşımizda okadar büyük değil biraz beklemek istedik belki daha zamanı vardır rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah tüpe gerek kalmaz

inşallah canm .. 10 gündür cektiğim kasık ağrısından baska bişi yok göğüslerde dolgunlasma var ama acı yok son 1 haftadır uyku hali ... kendimi cok dinlemek istemiyorum ama bu ay olmucak gibi geliyo sanki yarın kötü sürpriz beni bekliyo

inşallah canm .. 10 gündür cektiğim kasık ağrısından baska bişi yok göğüslerde dolgunlasma var ama acı yok son 1 haftadır uyku hali ... kendimi cok dinlemek istemiyorum ama bu ay olmucak gibi geliyo sanki yarın kötü sürpriz beni bekliyo
canım öyle deme Rabbim en ummadığımız anda nasip edermiş hiç belli olmaz inşşlh gebesindir haberini bekliyorum buradan duyur lütfen

yok canım denemedik doktorum önce aşılama yaparız olmasa sonra tüp dedi bize yok dedik görünür bi sorun yok çok şükür yaşımizda okadar büyük değil biraz beklemek istedik belki daha zamanı vardır rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah tüpe gerek kalmaz
hiç belli olmaz canım, bi bakmışsın olmuş, zamanı gelmemiştir daha
vooowww hayırlı haberlerini alırız inşallah canım :KK54:
uyku hali ve göğüs dolgunluğu belirti aslında canım, hadi hayırlısı

X