Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın kızlarrrr....
nasılsınız bu sabah... hepinize hayırlı haftalar diliyorum umarım güzel vede sorunsuz bir hafta geçirir bayram tatiline full moral gireriz bayanlar...
pazar günü burda olanlar kaynatmışsınız yine :)
valla ben bir ara girdim dün ama kimsecikler yoktu sonrada zaten yattım hep bu velet bana hiç rahat vermiyor teyzeleri tam diyorum iyiyim araksından kesin bir şey yapıyor daha şimdiden onun dediği oluyor doğduktan sonra bakalım ne olacak :)
arkadaşlar hepinize hayırlı günler diliyorum kendinize çok çok iyi bakın bayramdan önceki hafta kendinizi fazla yomayın özellikle hamile vede gripli hasta arkadaşlara söylüyorum...:CüvCüv::ecrin_bebek:

günaydın cerencim bebişimiz yaramazlıkmı yapmaya başladı içerde gamyoncuiremsu
sende dikkat et kendine a.s.

günaydın cerencim bebişimiz yaramazlıkmı yapmaya başladı içerde gamyoncuiremsu
sende dikkat et kendine a.s.

sorma burcum ya bebeğin varlığını öğrendiğimizden beri maşllah bir rahat durduğu yok... herkes sık dişini ilk üç ay sıkıntılı eçer diyor bakalım umarım sadece ilk üç aydır bu sıkıntı... ne yapsam kar etmiyor hakkımızda hayırlısı...
sen nasılsın cicim nasıl oldun? :CüvCüv::ecrin_bebek:

günaydın arkadaşlar
hepinize hayırlı ve huzurlu bi hafta diliyorum .aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz valla kızlar o kadar kalabalığızki size yazmak için önce geçmişi okuyup not alıp sonra yazmaya başlıyorum bi hatam kusurum olursa şimdiden afola cerencim nasılsın anlaşılan senin bebiş şimdiden kendini belli ediyor çok yarmaz olucak gaiba :))) burcusal troid değerlerini normale dönmesine çok sevindim ilacını içmeyi ihmal etme,test yapmışşın ama kendini bu kadar yıpratma lütfen hepimiz aynı şeyleri yapıyoruz belki çıkar diye üzme kendini allah haepimizn hallında hayırlısını versin bu arada geçmiş olsun,kuzum canınıza kastınızmı var sizin hasta hasta ne temizliği yatıp dinlensenize kendine dikkat et bol bol c vitamini al ve meyva tüket mavi denizcim canım çok üzüldüm ne olur sıkma canını inşallah bidaki aya allah nasip eder hakkımızda hayırlısı bak ben sladım artık hiç bişey takip etmiyorum zaten takip edicek düzenimde kalmadı neyse arkadaşım üzülmek yok yola devam dimdik ayaktayız.
beyazcım seni görme ne güzel özlettin kendini valla inşallah bebişinin cinsiyetini öğrenirsin haberlerini bekliyoruz merakta koyma bizi ,nesemesecim bence yumuşlarının boyutları çok güzel hiç takma kafana ,menzilgülü çörek otu bal ve tarçın karışımının ölçüleri varmı canım nasıl yapıyosunuz,ceylan83 prog sonuçlarını bekliyoruz hakkında hayırlısı .benssenb canım ne yaptın leke geldi demişsin devamı geldimi .adını sayamadığım arkadaşlarım sizlerde iyisinizdir inşallah

yazmayı unuttum ya .kızlar hafta sonu doktora gittim keseler kaybolmuş doktorum bakınca çok güzel dedi bende şaşırdım niye güzel diye kaybolmassa kötüymüş tahmin ettiğim gibi oldu çok güzel dedi peki onlar neydi dedim rahim içi tabakam kalınlaşmış hastalanamadığım için kan pıhtısıgibi bi parça dedi bizi yanıltmış bu arada çatlamamış yumurtam varmış o yüzden adet olamamışım bu ay benim 3 yumurtam olmuştu 2sinin gelişimi çok iyidi diğeri gelişememişti iki yumurtam çatlayınca öteki gelişmiş e adetimi engellemiş .adet söktrücü ilaç verdi kullanıyorum bitince yola devam bu arada rahim kisti konusunada değindim rahimde oluşan kistler aslında urmuş o yüzden kist olmaz demiş onları kistin yapısına şekline göre değerlendiriyorlarmış belli bir ebattan sonra ur olarak isimlendiriyolarmış arada bi özürde aldım yalnış yönlendirsiysem kusura bakma dedi bikez daha anladım doktorumu seviyorum neyse allah enkısa zamanda hepimize ve bütün isteyenlere bebiş versin kucağımız boş kalmasın inşallah

güsel sıkıntılar bunnar olsun bebişim büyyor içimde diye düşün o zaman daha kolay atlatırsın ben valla salya sümük iş yapmaya çalışıyorum sesim travesti gibi oldu valla kaydirigubbakcemile3

arifecim sağol valla giriştik işte temizliğe başımıza iş açtık, yarın adet günüm bakalım beklemdeyim test negatif çıksada insanın içinden umut eksilmiyormuş yav

canım benim iyiyim sen nasılsın? keyfin nasıl herşey yolundadır umarım... bizim bebiş evet teyzesi ya hiç rahat durmuyor ve anneciğinede hiç rahat vermiyor ne yapıcaz böyle bilmem çektirecek bize galiba:) darısı başına bacııımmm ama ne olur sizler sorunsuz hamilelik yaşayın :CüvCüv::ecrin_bebek:

klava: yok yok sen baya baya kaşınıyorsun valla ben sana cumartesi günü ne dedim kuzum bırak temizliği demedim kendi kendini bile bile hasta ettin işte afferim sana çek şimdi klava:

ay şekerim amin inşallah allah en kısa zamanda hepimize nasip etsin nasıl olalım iyiyiz çok şükür kör topal devam ediyoruz iştekaydirigubbakcemile3 olsun annesi bunlar tatlı zorluklar bak ne güzel ben buradyım diyor unutturmuyor kendisini allahım eksikliğini göztermesin sağlıkla kucağına almayı nasip ettsin arkadaşım:Saruboceq:

arifecim sağol valla giriştik işte temizliğe başımıza iş açtık, yarın adet günüm bakalım beklemdeyim test negatif çıksada insanın içinden umut eksilmiyormuş yav

tabikide umudumuz eksilmicek arkadaşım heleki bizim her geçen gün yeni umutlarla tutunmuyomuyuz zaten hayata hadi bakalım hakkında hayırlısı haberlerini bekliyoruz ama üzülmek kendine haksızlık etmek yok anlaştıkmı bu bizim elimizde olan bişey değil:1hug:

neşecim bence doktorun senden ümitli olduğu için bir süre daha aşılamaya geçmek istemiyodur neden canını sıkıyosun ki hiç bozma canım moralini bak inşallah yakın zamanda hepimiz hamiş olucaz sırayla sen klomen mi kullanmıştın bu ay

kızlar bende hastaneden geldim kan verdim progesteron için öğleden sonra alıcam sonucu ama bence bu ay ben yumurtlamadım henüz o yüzden düşük çıkıcak diye bekliyorum kızlar düşük çıkarsa değer sizce doktor bana ne verir adet söktürücü falanmı

slm kızlar hepinizden alıntı yapamıyorum bu ara fazla ca güçsüz ve tahammülsüz oldum..desteginiz için tşkler ama ne kadar hayırlıs degilmiş desemde(isyan etmiyorum ama)üzülüyorum kendimi önemli bir savaşta herşeyimi kaybetmiş gibi hissediyorum..bir süre sanırım bebk işine ara verecez gibi rahim filmi bayram tatiline denk gelir muhtemelen..şuanda ne yapacagımı bilmiyorum doktoruma hebr verecem bugün ara beni demişti önceden bakalım o ne diyecek rahim filmi için.neyse ben fazla yazamayacagım size ii sohbetler..

canım benim doğru diyorsun valla cicim orda olduğunu biliyorum ya bu tür şeyleride ilk kez yaşadığım için bünye manyaklaştı :) rabbim yokluğunu göstermesin bütün isteyen yolunu bekleyen kullarına nasip etsin inşallah... :Saruboceq:

canım benim bu ne karamsarlık hiç yakışıyormu ne sana nede burda kullandığın adına... mavideniz umuttur, mutluluktur, harika bir yolculuktur uçsuz bucaksız... hiç yakıştıramadım sana bu cümleleri lütfen toparla kendini... başka şeylere odaklan biraz kafanı dağıt bebeği biraz uzaklaştır kafandan belki iyi gelir ama herşeye rağmen üzülme umudnu yitirme karamsar olma olurmu lütfen... :çok üzgünüm:

mavideniz canım blok yazılarıda okudum yazmak belki iyi geliyodur sonuçta içini akıtıyosun ama böyle karamsar olma yenilgiyi kabul etme çünkü yenilmedin savaştada değilsin unutma hepimiz bir sınava tabiyiz allah hepimizi bi şekilde sınıyor bol bol dua et haline şükret umtsuzluğa kapılma o bizim ne istediğimizi ve nasıl gönülden saf olduğunu biliyor ben inanıyorum hiç ummadığın anda çok büyük bir hediye olarak bebişin gelicek sana sen doktorunu ara dediklerini yap içinide ferah tut arkadaşımbir an önce toparlanmaya bak :1hug:ay çok felsefe yaptım galibakaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…