Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar günaydın sırnaşık şey herkezde pazar gününün rehaveti üstünde anlaşılan kimse yok buralarda :1no2:

herkes pazar rehavetınde sanırım canlar bu topıc bu kadar sakın olmazdı......ıyı pazarlar kızlara.s.:nazar:

kızlarrr merhabalarrr bende anca kendimi toparlayabildim pazar ya :)
umarım herkesin tatili güzel vede neşeli geçiyordur... herkese iyi tatilllerrrr....:CüvCüv::ecrin_bebek:

Bebişlerinin yolumu gözleyen anne adaylarımız

1. Menzilgülü
2. Yasemink
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
6. Nur_84
7. Ceren................... 12 haftalık anne adayıyım :CüvCüv::ecrin_bebek:
8. İsil_ufuk
9. Emillly
10. Swethome
11. Arda_
12. Kayra42
13. Entelliye
14.Tuubay
15.Lotus79
16.GüzelkızMS

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız

1. Benssnb...............................................17.ayımdayım:KK43:
2. Nesemese.......................................... .18.ayımdayım :KK43:
3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. librarian
7. Dileğimbebeğim
8. Nmb2358
9. Aum
10.Ravzanur
11.Burcusal....................................... ...4. ayımdayım
13.Arifeyvz
14.Ceylan83
15.Aybala42
16.mavi45......................................... .....17.ayımdayım.

kızlar bugun toplanamıcaz anlaşılan biri giri biri çıkıo benneyaptımki ben malum gribime tam gaz devam akşamada kayınvalideme yemeğe gidicez cokacimcoook

Bebişlerinin yolumu gözleyen anne adaylarımız

1. Menzilgülü
2. Yasemink
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
6. Nur_84
7. Ceren................... 12 haftalık anne adayıyım :CüvCüv::ecrin_bebek:
8. İsil_ufuk
9. Emillly
10. Swethome
11. Arda_
12. Kayra42
13. Entelliye
14.Tuubay
15.Lotus79
16.GüzelkızMS

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız

1. Benssnb...............................................17.ayımdayım:KK43:
2. Nesemese.......................................... .18.ayımdayım :KK43:
3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. librarian
7. Dileğimbebeğim
8. Nmb2358
9. Aum.................................................................38.ayımdayım(
10.Ravzanur
11.Burcusal....................................... ...4. ayımdayım
13.Arifeyvz
14.Ceylan83
15.Aybala42
16.mavi45......................................... .....17.ayımdayım.
en kıdemliniz benim galiba allah hepimizin gönlüne göre versin:Saruboceq:

çok kötü oldum senağlamakızlar dün akşam bugün rabbim bu ayda nasip etmedi maalesef..haber vereyim dedim..kendinize ii bakın.. :a015:

canım geçmiş doğum günü kutlu olsun Allah sağlıklı uzun ömürler versin sevdiklerinle birlikte işallah a.s.:nazar:

burcusal canım bu sabah uyandıgımda bende çok kötüydüm bende grip olmuşum bebiş olabilir diye hap içemedi sen ne yapıyorsun tedavi olarak bu arada sanada geçmiş olsun

çok kötü oldum senağlamakızlar dün akşam bugün rabbim bu ayda nasip etmedi maalesef..haber vereyim dedim..kendinize ii bakın.. :a015:

tatlım bence hiç üzülme demekki hakkında böyle hayırlıymış:teselli::teselli:haklısın hepimiz artıksıkıldık çift çizgiyi görüp belki bu ay demeye ama allha tevekkür etmek gerekli bizde bununla imtihan oluyoruz demek ki allah yüzümüzün akıyla çıkmayı nasib etsin inan ki bir gün :CüvCüv:eek:lacaksın ve bu günleri unutacaksın rabbim hepimize hayırlısını versin ben böyle oldugu zaman hemen kendime meşguluyet buluyorum sende öyle yap bence

Canim yine ayni seyi dicem ama napim hakkinda hayirlisi olsun, hayirlisi degilmis bu ay demekki, o zaman uzulcek birseyde yok tamam mi, onemli olan saglikli olman.

burcum neşem gözünüzden kaçmış olmalı birgün sonrasında kırmızılar geldi merakta bırakmamak için haber vermiştim sizlere ama artık kalabalık olduğumuz için gözünüzden kaçmış olmalı bir ara çöküntüye uğrasamda şimdi yine eski benssenb olarak aranızdayım çevreye kulaklarımı tıkamaya ve yoluma umudumla dualarımla devam etmeye karar verdim

hayırlı geceler kızlarrr...

Evet canim gozumden cok kalabaliklastigimiz icin kacmis demekki. Hayirlisi olsun arkadasim. Sen onumudeki ay icinde pre-seed alacakmisin, bence al muhakkak.

evet kucucugum ficicigim ama sırnaşık şey amin insalah cnm senin hamileleigin nasil geciyo?

Allaha sukur canim iyi geciyor. Ben her ne kadar temizlik filan derken zorlasamda kendimi, insallah bebis iyidir.

canım sakın üzülme bak ben 9 ay boyunca her adet olduğumda öle kötü oluyodumki şu an hiç birisi aklımda değil sanada aynı şey olacak bebeişin geldiğinde bu günleri hatırlamayacksın bile o yüzden hayırlısı değilmiş de üzme kendini sakın umutsuzluk yok burda:lepi:

X