Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

burcusal canım bu sabah uyandıgımda bende çok kötüydüm bende grip olmuşum bebiş olabilir diye hap içemedi sen ne yapıyorsun tedavi olarak bu arada sanada geçmiş olsun

canım ben daha 4 aydır deniyorum tedavi için erken sanırım ama zaten tiroid sorunum vardı kan değerlerim yükseti daha yeni dengeye kavuştu artık bakalım olmazzsa 6 aydan sonra bi doktora giderim kontrol ve tedavi amaçlı işallah gerek kalmazda hamile kalırım o zamana kadar:Saruboceq:

Harmancıkta görev yapıyoruz eşimle,öğretmeniz.Burayı pek bilmiyor herkes,Orhaneliyi geçince desem daha iyi anlarsın.Ben de atama döneminde öğrenmiştim Bursanın böyle bir ilçesi olduğunu

çok kötü oldum senağlamakızlar dün akşam bugün rabbim bu ayda nasip etmedi maalesef..haber vereyim dedim..kendinize ii bakın.. :a015:

Canım kendi hatamız yada beceriksizliğimiz değil ki bu, sadece Rabbim henüz bekle diyor bize. Hepsi bu. Biz elimizden geleni yapıyoruz, içimiz rahat. Sıkma canını sen.

MenzilGülüm kendine dikkat et. Çörekotu-bal-tarçın karışımını yedim ama sabah akşam değil. Bende şeker de var, o yüzden korkuyorum yemeye fazla. Doktorun tavrı beni üzdü sanırım. Her ay çok ümitliydi be bana aşılamadan falan bahsetmişti şimdi sanki bıkmış gibiydi. Neyse hayırlısı bakalım.

Benssenb canım inanki okudum ama unuttum. Menzilgülü sorunca aaa dedim unuttuk ne olduğunu.

Kızlar listeye kendinizi kendiniz ekleyin. Benim de bu akşam misafirlerim vardı. eni girebildim ve çok yorgunum yarın sabah gene sınavlar başlıyor. Görüşürüz, kendinize iyi bakın.

Allah Allah nasil bikmis gibiydi yaa, bu onun isi, yapmasin o zaman. Peki bundan sonra ne yapmani onerdi?

Yumurtalarıma baktı 18mm dedi. Bunlar çatlamaz, boşuna iğne vermeyelim, iğne çatlatamaz zaten dedi. Tamam. Adetin başlayınca 3. günü klomene başla ve bitince gel dedi. Buna da tamam ama 2-3 gün önce önümüzdeki ay hap değil iğne kullanalım demişti. Aşılama falan gibi aktif tedavilere başlayalım artık 17 ay çok uzun sürdü demişti. Şimdi gene eski sisteme dönme sebebini anlamadım. Acaba çok mu alıngan oldum. Ama alınganlıkla ilgisi de yok dimi? Offf amannnn hayırlısı. Onun demesiyle olacak değil ya. Eşimde sorun yok, bende de çok büyük sorunlar yok şükür, hala yumurtlayabiliyorum ve 2 yumoşum var. Menzilgülüm çok mu küçük yumoşlarım?

bakalim benim bu ay tutacakmi esimde benim moralimi bozuyo ya heralde bizim zor olucak diyo psikolejimi bozuyo hepten klava:

bu arada kuran okuyan arkadaslar belki biliyosunuzdur ama ben genede soylim hamiyleyken

yusuf suresini
enbiya suresini
meryem suresini bol bol okuyun insallah:Saruboceq:

allah yardimcin olsun nesemese ablakaydirigubbakcemile5

selam canlarım evet pazar rehavetinden olsa gerek herkesin işi gücü vardır zaten genelde pazar sakin oluyor bende neşenin dediğine katılıyorum burda 1 kişi yönetmemeli listeyi yeni gelen arkadaşlarda kurallar dahilinde kendilerini ekleyebilirler bizim kapımız herkese açık listede sorun oluncada herhangi bir arkadaş düzenleme yapabilir böylesi bence hepimiz için daha iyi sizcede öyle değil mi?

neşem canım arkadaşım dediğin gibi onun demesiyle değil ama moral açısından doktorunu değişmeni tavsiye ediyorum burcunnunda dediği gibi işi bu ya hakkıyla yapsınlar yada yapmasınlar

mavi deniz hayatım sıkma canını ve dediğim gibi çok kendini kaptırma her ay umudun olsun tabiiki ama iki sonucada her zaman hazırla kendini anladınmı ve sonunda olumsuz olduğunda yani kırmızıları gördüğünde demekki hayırlı değilmiş de aklından sorunlu hamilelik falan yaşayabileceğini yada Allah korusun düşük falan olabileceğini geçirerek kendini teselli et inan bana işe yarıyor çünkü o zaman olsunda hayırlısı olsun diye bekleme cesareti geliyor insana

gökyüzüm16 aramıza hoşgeldin arkadaşım tebrik ediyorum Allah tamamına erdirsin

aum sanada geçmiş olsun arkadaşım bol bol meyve tüketin bu arada en kıdemli diye birşey yok hayırlı zamanda elbet hepimiz bebişlerimize kavuşacağız

yeni anne adayımız duyguların ne alemde ???

kızlar yarın bayram öncesi ufak yollu temizliğe başlıyorum burda yoksam anlayınki temizlikle meşgulum:))) hepinizi öpüyorum

merhaba aum bende klomen kullanıyorum sana tavsiyem adet tarihini beklemen hakkında hayırlısı olsun .a.s

kızlar günaydın gripli gripli işe gelmek çok kötüymüş senağlama
ceylancım güzel haberlerini bekliyoruz

benssenb canım temziliğe çok kaptırma benim gibi sonucun kötü olmasın dikkat et

neşecim bozma moralini aslında ikinci doktora görünmekte fayda var her zaman için

hepinize bol neşeli iyi haftlar diliyoruma.s.a.s.

Bebişlerinin yolumu gözleyen anne adaylarımız

1. Menzilgülü
2. Yasemink
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
6. Nur_84
7. Ceren ........................ 11. haftadayım kızlar
8. İsil_ufuk
9. Emillly
10. Swethome
11. Arda_
12. Kayra42
13. Entelliye
14.Tuubay
15.Lotus79
16.GüzelkızMS

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız

1. Benssnb
2. Nesemese
3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. librarian
7. Dileğimbebeğim
8. Nmb2358
9. Aum
10.Ravzanur
11.Burcusal
13.Arifeyvz .....................4 ay
14.Ceylan83
15.Aybala42

günaydın kzılarrrrrrr,ben geldimkaydirigubbakcemile2
nasılsınız bakalım,ben biraz heyecanlıyım:1rolleyes:birazdan dr,dan randevu alıcam,3lü test için dr.a gidicez,umarım bugün boştur,cinsiyetini de söyleyecek artık,ay çatlıycam valla:sm_cool::sm_cool:bugün misafirlerimde var,çokkk işim var çokkk,hemen evi toplayayım,sonra görürşürz.a.s.

evet canım ya yoktum,eşim izinliydi,4 gün,internette oynadığı online bir oyun var sürekli pc başında oluyor,o yüzden bana pc kalmıyor.:dilcikar:hakkında hayırlısı güzelim belki bu ay senin ayındır inş:Saruboceq:

1. Menzilgülü
2. Yasemink
3. Kibele
4. Beyaz16...............17 haftalık hamileyim:CüvCüv:
5. Lotuss75
6. Nur_84
7. Ceren................... 12 haftalık anne adayıyım
8. İsil_ufuk
9. Emillly
10. Swethome
11. Arda_
12. Kayra42
13. Entelliye
14.Tuubay
15.Lotus79
16.GüzelkızMS

1. Benssnb...............................................17.ayımdayım
2. Nesemese.......................................... .18.ayımdayım
3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. librarian
7. Dileğimbebeğim
8. Nmb2358
9. Aum
10.Ravzanur
11.Burcusal....................................... ...4. ayımdayım
13.Arifeyvz
14.Ceylan83
15.Aybala42
16.mavi45......................................... .....17.ayımdayım.[/QUOTE]

1. Menzilgülü
2. Yasemink
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
6. Nur_84
7. Ceren ........................ 11. haftadayım kızlar
8. İsil_ufuk
9. Emillly
10. Swethome
11. Arda_
12. Kayra42
13. Entelliye
14.Tuubay
15.Lotus79
16.GüzelkızMS

1. Benssnb
2. Nesemese
3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. librarian
7. Dileğimbebeğim
8. Nmb2358
9. Aum
10.Ravzanur
11.Burcusal....................4 ay
13.Arifeyvz .....................4 ay
14.Ceylan83
15.Aybala42[/QUOTE]

1. Menzilgülü
2. Yasemink
3. Kibele
4. Beyaz16...............17 haftalık hamileyim
5. Lotuss75
6. Nur_84
7. Ceren................... 12 haftalık anne adayıyım
8. İsil_ufuk
9. Emillly
10. Swethome
11. Arda_
12. Kayra42
13. Entelliye
14.Tuubay
15.Lotus79
16.GüzelkızMS

1. Benssnb........................................... ....17.ayımdayım
2. Nesemese.......................................... .18.ayımdayım
3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. librarian
7. Dileğimbebeğim
8. Nmb2358
9. Aum
10.Ravzanur
11.Burcusal....................................... ...4. ayımdayım
13.Arifeyvz.............................................4.ayımdayım
14.Ceylan83
15.Aybala42
16.mavi45......................................... .....17.ayımdayım.[/quote]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…