Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

cerencim şimdi yaptırmayacagım söz verdim kendime ama p.tesi yada salı yaptıracam bakalım inş.güzel bir sonuç alırım hayırlısı ile.bu arada bende açıktım ya canım sürekli bişeler yemek istiyor..kendimi tutuyorum kilo alıyorum diye valla yarım saat önce meyve yedim artık zararsız şeylerle atlatmaya çalışıyorum..

slm kizlar bugun cok huzunluyum benim dogum ailem yanimda yok esimin ailesi burda benim ailemden kimse yoksenağlama ama esim bana pasta yaptirmis kucukluk resmim vardi tombis tombis onu cok seviyodum onu pastanin ustune yaptirmis cok tatli cok mutlu oldummhihoyyyt:asigim: bide bebisimiz olsa bol bol dua ettim bugun namazlarimda burdaki butun isteyenlere ettim :Saruboceq:allah hayirli evlatlar versin cumlemize optum sizi

selam canım
doğum günün kutlu olsun nice senelere üzülme ailem yanımda yokdiye bak çok düşünceli bi eşin var.canım amin allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah yeni yaşında sağlıklı senin gibi tombiş bir bebiş diliyorum Şeniz

ateş parçası dogum günün kutlu olsun nice yaşlara bebeginle geçirmek nasip etsin rabbim kısa zamanda inş bebk nasip eder size..cnm üzülme benimde ailem yanımda dgl 2 senedir bende ailemden uzakta d.günü kutluyorum eşimin ailesi oluyor ama hep yanımızda önümüzdeki perş.yine benim için aynı sahne olcak yine(4 aralık)ama ne yapalım alışıyoruz bir yerde eşimin ise 7 aralık bizim bebiş önümüzdeki hafta sürpriz olurmu bize?aynı anda hem annesine hem babasına hediye verir belki.

cnm tesekkur ederim cumlemize hayirli uzun omur versin allah allah olmayan herkese bebis versin annelik dunyadaki hic bir mutluluga denk degil bunu ben anne olmadan bile hissedebiliyorum a.s.

tesekkur ederim cnm rabbim insallah bebisiniz o hediyeyi sunar size:CüvCüv: kac yasinda olursan ol insan yaninda ailesini ariyo benim burda kimsem yok gurbet zorr benimde bir bebisim olsa canimdan bir parca olsa burda benimle ah ne guzel olur :ecrin_bebek: seninde doguk gunun kutlu olsun cnm nice senelere simdiden optum

canım ya üzme kendini iyiki doğdun nice mutlu seneler inşallah... eşin ve bebişlerinle :CüvCüv::ecrin_bebek:

kızlar ben çıkıyorum hepinize iyi akşamlar iyi tatiller diliyorum mavidenizcim dualarım seninle inşallah her şey istediğin gibi olur .görüşmek üzere hepinizi öpüyorum

canım ya üzme kendini iyiki doğdun nice mutlu seneler inşallah... eşin ve bebişlerinle :CüvCüv::ecrin_bebek:

sagol cnm iste istemesemde uzuluyorum iyiki de esim beni mutlu etmeyi biliyo yoksa hicc yasanmaz burda onun icin burdayim..
allah hepimize saglikli hayirli uzun omur versin:Saruboceq:

ateş parçası tatlımdogum günün kutlu olsun inşallah gelecek yaşını bebginle kutlarsın benim dogum günümde eşimle küstük ve kutlamadı bile neyseki eşin yanında ne güzel

merhaba arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım iki tane yumurtam vardı 18 ve 19 çapında dr ilişki günleri verdi o günlerin bitiminden bir gün sonra kontrle çagırdı bu gün gittim dr yumurtlama olmuş bekleyecegiz dedi ben şimdi merak ediyorum hamile kalsaydım bu gün belli olur muydu 6 aralıkta regl günüm bu konuda bilgisi olan var mı şimdiden teşekkür ederim

kızlar oku oku gözlerim şaşı oldu laelaelaelaelae hepinize tek tek cevap vercem ama o kadar hafızam güçlü değil entelliye canım çok tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsina.s. tüm hamişler bulantısı olanalr gazı olanalr ağrısı olanlar bebiişinizi kucanıza alcağınız ilk anı düşünün hepsini unutun yerimseniben
benim sonuçlarımı söylimm (tiroid) değerlim çok iyi en azından hamile olmama engel değil artık ama doktor tefor verdi çeyrek yut dedi ve her ay kontrol olmam lazım hapı hep kullanmam lazımmış aylık değerlere göre dozu ayarlancak bebeğin zekası için gerekli olan bişi olduğu için tedaviye sürekli devam edicem :1rolleyes: ama çok şükür hamile kalamssın demedihihoyyyt hemen test yapaibirim kaydirigubbakcemile3 bilmiyorum ama benimde içimde bir his var kaptırmıyorum kendimi ama umutluyumda nası bi çelişki bende bilmiyorum fisfisfis hepinize kocaman sarılıyorum :1hug:

evet entelliye bi problem yok kafana nie takıosunki daha çok yeni belli değerinden bidaha gittinde görüceksin bebişini minicik minicik

Canim daha adetine bayagi var. Daha belli olmaz bence. Hakkinda hayirlisi olsun.

Canim TSH inin normale donmesine sevindim. Sen her zaman hamile kalabilirsin hatta hipotridliykende ama bu bebek icin iyi olmaz. Simdi TSH ini surekli takip et. Ceyrek vermesi iyi olmus, benimde doktorum ceyrek verdi. Bende 1 hafta sonra tekrar kan testi yaptirip bakicam insallah, normale dondumu diye.

canlarım test sonucu 231 doktor pozitif ama haftaya ultrasonla bakalım dedi ne olur söleyin sorunlu bi hamilelikmi bu 4 gün geçti adet

ohh bee şimdi aldım haberini çok sevindim niye sorunlu olsun ya bende öğrendiğimde 4 gün geçmişti banada hafataya gel şu an hiçbişi görünmez dedi kötü düşünme lütfen hayırlı olsun rabbım tamamına erdirsin darısı diğer hamiş adaylarınakaydirigubbakcemile3

Entelliye canım çok sevindim, hayırlı olsun.Kafanı rahat tut ve sorun olduğunu düşünme .Hamişliğin tadını çıkarmaya bak.

Kızlar naptınız? Biri bu bayanları durdursun, imdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatttttttttt okuyamıyorum. Yavaş yazın biraz yaw :bbo: Bu arada liste gene güme gitmiş. Bence listeyi şöyle yapalım. Zayıflama yarışmasındaki gibi, herkes bir önceki mesajdan alıntı yaparak listeye kendi adını eklesin. Yoksa şu durumda bu liste imkansız görünüyor. Bu listeyi yapasıya torunlarımızın düğünü bile olur.
Kızlar yarın sabah bizim sınavlar başlıyor haftasonu da olsa tam gün çalışacağız. 1 hafta çok giremeyebilirim. Lütfen çok yazmayın.

merhaba kızlar bende bebişimin yolunu bekliyorum 4 aydır ama gelmiyo yaramaz benide aranıza alırmısınız

Hoşgeldin canım.

KIZLAR BU LİSTEYİ YAPAN ARKADAŞIMIZ NESE KIZ BEBEK İSTİYOR SANIRSAM AY NE O PATİKLER ÖYLE PEMBİŞ PEMBİŞ ÇOK TATLILAR YAAA

:roflol: harika, hiç dikkat etmemiştim. Hayırlısı sağlık olsun da.

Eee kızlar online görünüyorsunuz ama listede hareket yok
yoksa cicili bicili resimli değil diye beğenmedinizmi listeyi

Deli misin? BU liste işi ne zor ben bilirim. Gayet güzel gidiyor.

Nesemesecim benim kullandigim hap hamilelikte rahatlikla kullanilabiliyor hatta kullanilmazsa kotu. Hic bilmeden hap alirmiyim hamileyken. Sadece artik ogrendim neyin ne oldugunu ve kendi takibimi kendim yapiyorum.

Aman dikkat et canım, ben korkarım herşeyden.

Bunun önüne geçmenin yolu herkes kendini eklesin listeye.

entelliye buradasın sonucun bence güzel ben çok ii bilmiyorum ama sadece 4 gün gecikti dimi?ne güzel bir haber umarım bende size haftaya müjde veririm.

Canım haftasonu da baktırabilirsin laboratuvarlar açık oluyor. Ay çok merak ettim hiç değilse idrar testi alsana ucuzundan.

Hayırlı haberlerini bekliyorum.

Doğumgünün kutlu olsun canım. Bak biz varız burda. Hem ailelerimiz hep bizimle olamayacaklar ki, üzme kendini. İyi olsunlar da, önemli olan bu. Kaç yaşına giriyorsun canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…