Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Kızlar naptınız? Biri bu bayanları durdursun, imdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatttttttttt okuyamıyorum. Yavaş yazın biraz yaw :bbo: Bu arada liste gene güme gitmiş. Bence listeyi şöyle yapalım. Zayıflama yarışmasındaki gibi, herkes bir önceki mesajdan alıntı yaparak listeye kendi adını eklesin. Yoksa şu durumda bu liste imkansız görünüyor. Bu listeyi yapasıya torunlarımızın düğünü bile olur.
Kızlar yarın sabah bizim sınavlar başlıyor haftasonu da olsa tam gün çalışacağız. 1 hafta çok giremeyebilirim. Lütfen çok yazmayın.

Hoşgeldin canım.

:roflol: harika, hiç dikkat etmemiştim. Hayırlısı sağlık olsun da.

Deli misin? BU liste işi ne zor ben bilirim. Gayet güzel gidiyor.

Aman dikkat et canım, ben korkarım herşeyden.

Bunun önüne geçmenin yolu herkes kendini eklesin listeye.

Canım haftasonu da baktırabilirsin laboratuvarlar açık oluyor. Ay çok merak ettim hiç değilse idrar testi alsana ucuzundan.

Hayırlı haberlerini bekliyorum.

Doğumgünün kutlu olsun canım. Bak biz varız burda. Hem ailelerimiz hep bizimle olamayacaklar ki, üzme kendini. İyi olsunlar da, önemli olan bu. Kaç yaşına giriyorsun canım?

tskrler valla sizin sayenizde daha guzel gecti dogum gunum 20 yasim bitti bugun buyudum bende:eek:kaydirigubbakcemile3bide anne olsam tam olucak:CüvCüv:hic yoktan kendimi yalniz hissetmem gurbet ellerdegamyoncuiremsu canimdan bir parcam olur:CüvCüv::ecrin_bebek:

Anaaam kiz ates_parcasi 20 mi oldun, sen daha tucucuksun be yav. Dogumgunun kutlu olsun canim, hayirlisi ile insallah dogum gunu hediyen bebisin olur.

Canim neden sorunlu oldugunu dusunuyorsun? Doktorun boyle bir sey ima mi etti? haftaya gel demesi bebegin simdiden gorulemeyecegindedir. biliyorsun teorik olarak 1500-2000 de goruluyor. hatta bazen 2500 lerde. o sebeple oyle demistir.

herkesin sonucu faklidir. bazi arkadaslarin adetleri geciktiginde sadece 25 ti. bazilarinin ki 1000 lerdeydi. onemli olan sayi degil ikiye katlayip katlamamasi. o sebeple dert etme.

daha simdiden dert deresen 9 ay gecmez.

canım çok haklısın ama doktorun konuşması biraz canımı sıktı doğrusu hani böle emin olmak için haftaya bakıcaz falan dedi yani kötü bir şey demedi ama rahatlatmadıda ben zaten yapı olarak biraz kuruntuluyum iki gün sonra tekrar kan testi yaptıracağız iki gün nasıl geçecek bilmiyorum ama hayırlısı bir şey yoktur inşallah

entelliye canım benim hiç sıkma canını ve sakın stres yapma seni ve eşini tebrik ediyorum Allah tamamına erdirsin halay için mendilimi bile hazırlamıştım ama neşe benden kaptı mendili:))))geç oldu ama valla hadi diyin göbek bile atarım neşenin dediği gibi hamiş adayı sayımız gitgide azalıyor bu topik bize uğurlu geldi uğurluuuuuu

neşem canım sen ilerine baka 1 hafta hasretini çekelim ama fazla sürrerse oklavayı göstermeye bile gerek yok direk dalarım:)))

ateş parçası canım doğum gününü kutlar sağlıklı mutlu huzurlu nice seneler dilerim Allah dermansız dert vermesin ailen yok ama bizler varız

yaa kızlar o kadar kaynatmışsınızki bütün yazılardan alıntı yapsam banlanırım ee yapmayıncada böyle unutabiliyorum:)))

rahelim fıstıkım sayma bacım koy ver gitsin bende yumurtlamadan sonra öyle yapıyorum:)))

ceylan ve yeni anne aramıza hoşgeldiniz

midesi bulanan anne adayları konuşun konuşun ilerde ben hamiş kalınca sizlerin bilgileriniz yedikleriniz içtikleriniz bize yol gösterecek:)))

mavideniz canım dilerim enteeliyenin ardından senin haberinle bu aya moral depolarız inşallah sonra merak etmeyin neşe ile ben geliyorum kibele öyle dedi:)))

kibele canım yaa ne oluyor sana özeldende döktürdüm döktürdüm ama sonunda ikisinede yollayamadım teşekkür ederim bitanem sonra haberleşiriz

mavidenize katılıyorum topiğimizde devamlı olanların listesi olsa daha iyi olur ama şunuda söylemek istiyorum bazı arkadaşlarımız devamlı buraya gelip hal hatır soruyor ama geçerli gerekçeleri sebebiyle nadir giriyorlar onlarda aileden sayılır çünkü burda önemli olan devamlı girmekten ziyade vefalı olmak dimi ? tabi bu benim fikrim ve şimdi bu fikre dayanarak listede eleme yapacağım sonrasında ara ara baktıkki sohbet uzuyor herhangi birimiz en son listeden yanlış olmamasına dikkat ederek kopyala yapıştır yapalım ne dersiniz???

diğer kızlar hepinizi öpüyorum çok fazlalaştık saymaya kalkarsam birinizi unutur saç baş gireriz diye artık saymıyorum:)))

herkese hayırlı hafta sonları canlarım devamlı olamasamda gece yazılarınızı okurum hadi hayırlı geceler herkese...

Bebişlerinin yolumu gözleyen anne adaylarımız

1. Menzilgülü
2. Yasemink
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
6. Nur_84
7. Ceren
8. İsil_ufuk
9. Emillly
10. Swethome
11. Arda_
12. Kayra42
13. Entelliye
14.Tuubay
15.Lotus79
16.GüzelkızMS

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız

1. Benssnb
2. Nesemese
3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. librarian
7. Dileğimbebeğim
8. Nmb2358
9. Aum
10.Ravzanur
11.Burcusal
13.Arifeyvz
14.Ceylan83
15.Aybala42

arkadaşlar en son liste budur devamlı güncel olmasada ismi geçen arkadaşlarımızda arada gelip hal hatır soruyorlar onları bıraktım fakat bu topiğimize geçtiğimizden bu yana hiç giriş yapmayan arkadaşlarımızıda sildim dilerseniz böyle devam edelim ne dersiniz burcu neşe kızlar???hatta bikaç unuttuğumuz arkadaşlarıda ekledim farkettiyseniz:KK66:

hatta nasıl olur bilmem ama şuan içimden geçti paylaşayım dedim mesela anne adayları isimlerinin karşısına kaç haftalık olduklarını hamiş adaylarıda isimlerinin karşısına kaç aydır bebişlerinin yolunu gözlediklerini yazabilir neden olmasın birbirimizi daha iyi ayırt ederiz diye düşünüyorum ayrıca bizden çok yani hamiş adaylarından çok anne adaylarının işine yarayabilir diye düşünüyorum sorunlarını haftalara göre paylaşıp birbirlerine yardımcı olabilirler bence ne dersiniz??? tabii sadece bir öneri hepimizin fikri doğrultusunda son kararı verin lütfen:KK66:

listeyi biriniz renkli yaparsınız artıkın:)))

öpüyorum arkadaşlarım...

Son düzenleme:
slm kızlar,bu ne ya,amma da çok yazmışssınızkafamçokkarıştıbiraz yavaş sakin olun:mymeka:eek:ku oku oku bitmiyor ama bazen hiç bişey de yok boş lakırdı,yaw yazık 1 sattir okuyorum valla yalan değil.....
ellerim titriyo kızlar inanın yazamıyorum bile kalktım testi yaptım inanamıyorum ama ikinci çizgi var çok silik ama var ne hissedeceğimi bilmiyorum işe gitmek için erken çıkıp kan testi vericeğim çizgi çok silik inşallah sonuç doğrudur dua edin bana
canım benim,neler hissttiğini tahmin edebiliyorum,çok sevindim,hayırlı olsun güzelim bebişin.:nazar::nazar:
40912433692ce4d418fgj7iy3.jpg

Hz.Aişe, peygamberimizle yeni evlenmişti.Eşinin kendisini sevip sevmedigini merak etmekteydi,ya da kendisini ne kadar ve nasil sevdigini…
Hz.Aişe bu düşüncesini Peygamber Efendimizle konusmadan edemedi.
“Ey Allah’ın Resulü,beni seviyor musun?”
“evet,Ya Aişe tabi seviyorum!”.
Aişe dahasini da merak ediyordu,acaba nasil seviyordu?
Hemen sordu.
“beni nasil seviyorsun?”
Peygamberimiz sevgi şeklini tanimladi eşine;
“kördüğüm gibi.”
bu cevap Hz. Aişe’yi cok sevindirdi,çünkü kördügüm acilamazdi.Açilmayan, bitmeyen sırlı bir sevgi demekti.
Alacagi cevap onu çok mutlu ettigi için,
Hz. Aişe sık sık sorardi:
“Ey Allah’in Resulü, kördüğüm ne alemde?”
Peygamberimiz,Hz.Aişe’yi memnun eden cevabi verdi her defasinda:
“ilk günkü gibi…”

ALINTIDIR.
çok güzeldi neşemeşe ,inan içimde kalbimde yer etti doğrusu,paylaşımın için çok teşekkürler..a.s.
merhaba kızlar bende bebişimin yolunu bekliyorum 4 aydır ama gelmiyo yaramaz benide aranıza alırmısınız
[
CANIM BENİM HOŞGELDİN ARAMIZA,AYDAN BAHSEDİYORSUN BEBİŞ İÇİN YILLARCA BEKLEYENLER VAR,ÜZÜLMEyerimseniben

canlarım test sonucu 231 doktor pozitif ama haftaya ultrasonla bakalım dedi ne olur söleyin sorunlu bi hamilelikmi bu 4 gün geçti adet
canım benim değerin daha düşük o yüzden haftaya bakalım demiş,sakın endişelenme,benimki 2900lere gelince keseyi görebilmiştik,seninkide çabuk katlar,sakın değerini başkalarıyla karşılaştırma herkeste aynı olmuyor canım,ama senin adına inan çok sevindim.:emir_bebek:
ÖZLEMİŞİM YAW SİZLERİ.sengözlerimebaksanab

entelliye canım benim hiç sıkma canını ve sakın stres yapma seni ve eşini tebrik ediyorum Allah tamamına erdirsin halay için mendilimi bile hazırlamıştım ama neşe benden kaptı mendili:))))geç oldu ama valla hadi diyin göbek bile atarım neşenin dediği gibi hamiş adayı sayımız gitgide azalıyor bu topik bize uğurlu geldi uğurluuuuuu

neşem canım sen ilerine baka 1 hafta hasretini çekelim ama fazla sürrerse oklavayı göstermeye bile gerek yok direk dalarım:)))

ateş parçası canım doğum gününü kutlar sağlıklı mutlu huzurlu nice seneler dilerim Allah dermansız dert vermesin ailen yok ama bizler varız

yaa kızlar o kadar kaynatmışsınızki bütün yazılardan alıntı yapsam banlanırım ee yapmayıncada böyle unutabiliyorum:)))

rahelim fıstıkım sayma bacım koy ver gitsin bende yumurtlamadan sonra öyle yapıyorum:)))

ceylan ve yeni anne aramıza hoşgeldiniz

midesi bulanan anne adayları konuşun konuşun ilerde ben hamiş kalınca sizlerin bilgileriniz yedikleriniz içtikleriniz bize yol gösterecek:)))

mavideniz canım dilerim enteeliyenin ardından senin haberinle bu aya moral depolarız inşallah sonra merak etmeyin neşe ile ben geliyorum kibele öyle dedi:)))

kibele canım yaa ne oluyor sana özeldende döktürdüm döktürdüm ama sonunda ikisinede yollayamadım teşekkür ederim bitanem sonra haberleşiriz

mavidenize katılıyorum topiğimizde devamlı olanların listesi olsa daha iyi olur ama şunuda söylemek istiyorum bazı arkadaşlarımız devamlı buraya gelip hal hatır soruyor ama geçerli gerekçeleri sebebiyle nadir giriyorlar onlarda aileden sayılır çünkü burda önemli olan devamlı girmekten ziyade vefalı olmak dimi ? tabi bu benim fikrim ve şimdi bu fikre dayanarak listede eleme yapacağım sonrasında ara ara baktıkki sohbet uzuyor herhangi birimiz en son listeden yanlış olmamasına dikkat ederek kopyala yapıştır yapalım ne dersiniz???

diğer kızlar hepinizi öpüyorum çok fazlalaştık saymaya kalkarsam birinizi unutur saç baş gireriz diye artık saymıyorum:)))

herkese hayırlı hafta sonları canlarım devamlı olamasamda gece yazılarınızı okurum hadi hayırlı geceler herkese...

canım çok saol teşekkür haklısın biraz huysuzluk benimkisi sürekli endişelenecek bir şeyler buluyorum dimi
tek tek yazmaya kalksam gerçekten saçsaça başbaş gireriz benim misafirler vardı gittiler hemen girdim tek tek bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim rabbim bekleyen herkese bugünleri göstersin hepinize hala öle aptal gibi hissediyorumki inanın şaşkın şakın bakınıyorum sürekli :1shok:

slm kızlar,bu ne ya,amma da çok yazmışssınızkafamçokkarıştıbiraz yavaş sakin olun:mymeka:eek:ku oku oku bitmiyor ama bazen hiç bişey de yok boş lakırdı,yaw yazık 1 sattir okuyorum valla yalan değil.....

canım benim,neler hissttiğini tahmin edebiliyorum,çok sevindim,hayırlı olsun güzelim bebişin.:nazar::nazar:

çok güzeldi neşemeşe ,inan içimde kalbimde yer etti doğrusu,paylaşımın için çok teşekkürler..a.s.

[
CANIM BENİM HOŞGELDİN ARAMIZA,AYDAN BAHSEDİYORSUN BEBİŞ İÇİN YILLARCA BEKLEYENLER VAR,ÜZÜLMEyerimseniben

canım benim değerin daha düşük o yüzden haftaya bakalım demiş,sakın endişelenme,benimki 2900lere gelince keseyi görebilmiştik,seninkide çabuk katlar,sakın değerini başkalarıyla karşılaştırma herkeste aynı olmuyor canım,ama senin adına inan çok sevindim.:emir_bebek:
ÖZLEMİŞİM YAW SİZLERİ.sengözlerimebaksanab

beyaz çok saol bende burda sizlerden okudukça rahatladım büyük ihtimalle geç döllenme diye düşünüyorum hepimiz için hayırlısı

o kadar yazdım ama unutmuşum yaw:roflol:
Nurcum geçmiş olsun canım,eşin kaza yapmış,üzüldüm doğrusu:teselli:ama verilmiş sadakanız varmış,ucuz kurtulmuş valla,cana geleceğine mala gelsin tabi ki,bu arad bulantıların devam ediyor dimi,ayran da işe yaramadı mı canım ya:uhm:
Ateş parçası doğum günün kutlu olsun canım,ben birkaç gündür yoktum am anca kutlayabildim kusuruma bakma,nice mutlu yıllaraaaaaaaaaaaaaaŞeniz

entteliye,benssenb ve ben 3ü bir yerlerler kalmış bu saate :)) gece kuşları :))
benimde misafirlerim vardı canım ya,yeni gittiler,biraz bakayım dedim özledim sizleri....

entteliye,benssenb ve ben 3ü bir yerlerler kalmış bu saate :)) gece kuşları :))
benimde misafirlerim vardı canım ya,yeni gittiler,biraz bakayım dedim özledim sizleri....
ya canım bende aslında öle uykum varki ama burayı girip bakmadan yatamadım öle bağımlılık yaptıki burası ve tüm arkadaşlar eşim kıskanıo vallahi olsun sizler iyiki varsınız
ya ben bugün işte açamadım sonrada misafir vardı zaten nurcum çok geçmiş olsun kusura bakma atlamışım sanırım çok çok geçmiş olsun Allah sana ve tüm sevdiklerine bağışlasın eşini üzüldüm
artık gözlerim dayanmıo kızlar iyi gecelerhihoyyyt

günaydın kızlarrrr....
nasılsınız bakalım...
gece kaynatan hatunlar şu saatlerde muhtemelen mışıl mışıl uyuyordurlar :)
siz bize diyorsunuz ama sizde gece yarısı az kaynatmamışsınız yane hatunlar...
şuan kimse online değil...ne yani bu gün çalışan tek kişi benmiyim yoksa öööö ağlamak istiyorum olamaz senağlama

bu arada arkadaşlar baya kalabalık olduğumuz için isim sayamıyorum bende ama herkese kocamannnnn sevgi ve saygılarımı sunuyorum ve hepinizi öpüyorum Şeniz

Bebişlerinin yolumu gözleyen anne adaylarımız

1. Menzilgülü
2. Yasemink
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
6. Nur_84
7. Ceren ........................ 11. haftadayım kızlar :CüvCüv::ecrin_bebek:
8. İsil_ufuk
9. Emillly
10. Swethome
11. Arda_
12. Kayra42
13. Entelliye
14.Tuubay
15.Lotus79
16.GüzelkızMS

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız

1. Benssnb
2. Nesemese
3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. librarian
7. Dileğimbebeğim
8. Nmb2358
9. Aum
10.Ravzanur
11.Burcusal
13.Arifeyvz
14.Ceylan83
15.Aybala42

arkadaşlar en son liste budur devamlı güncel olmasada ismi geçen arkadaşlarımızda arada gelip hal hatır soruyorlar onları bıraktım fakat bu topiğimize geçtiğimizden bu yana hiç giriş yapmayan arkadaşlarımızıda sildim dilerseniz böyle devam edelim ne dersiniz burcu neşe kızlar???hatta bikaç unuttuğumuz arkadaşlarıda ekledim farkettiyseniz:KK66:

hatta nasıl olur bilmem ama şuan içimden geçti paylaşayım dedim mesela anne adayları isimlerinin karşısına kaç haftalık olduklarını hamiş adaylarıda isimlerinin karşısına kaç aydır bebişlerinin yolunu gözlediklerini yazabilir neden olmasın birbirimizi daha iyi ayırt ederiz diye düşünüyorum ayrıca bizden çok yani hamiş adaylarından çok anne adaylarının işine yarayabilir diye düşünüyorum sorunlarını haftalara göre paylaşıp birbirlerine yardımcı olabilirler bence ne dersiniz??? tabii sadece bir öneri hepimizin fikri doğrultusunda son kararı verin lütfen:KK66:

listeyi biriniz renkli yaparsınız artıkın:)))

öpüyorum arkadaşlarım...

valla canım listene ilk müdahale benden geldi ben dünden beri uğraşıyorum bu liste için... ben bildiklerimi yazdım arkamdan üç liste daha eklendi kafam karıştı ama hala inatla liste istiyorummmmm kaydirigubbakcemile3 :CüvCüv::ecrin_bebek:

günaydın kızlarrrr....
nasılsınız bakalım...
gece kaynatan hatunlar şu saatlerde muhtemelen mışıl mışıl uyuyordurlar :)
siz bize diyorsunuz ama sizde gece yarısı az kaynatmamışsınız yane hatunlar...
şuan kimse online değil...ne yani bu gün çalışan tek kişi benmiyim yoksa öööö ağlamak istiyorum olamaz senağlama

bu arada arkadaşlar baya kalabalık olduğumuz için isim sayamıyorum bende ama herkese kocamannnnn sevgi ve saygılarımı sunuyorum ve hepinizi öpüyorum Şeniz

ceren bak ben gece o saatte ayaktaydım sabahta 7.30 kalktım hemde çalışmadığım haldesırnaşık şey

ceren bak ben gece o saatte ayaktaydım sabahta 7.30 kalktım hemde çalışmadığım haldesırnaşık şey

canımmmm alındınmı yoksa kız sen yeni hamiş değilmisin madem çalışmıyorsunda neden kalkıyorsun o kadar erken bebişinde sana uyku yapması gerek hem heyecanmı yaptın kız yoksa kendinede uyuyamıyorsun kaydirigubbakcemile2 :CüvCüv::ecrin_bebek:

herekeze günaydın kızlar grip oldum :çok üzgünüm: hamiş olmayı dilerken bu gripte nerden çıktı bugun bayram temizliğimi yapayım evdeyken hazır yoksa fırsat bulamıyorum -tatlicadiarzu-

kızlar ben çok salaklık ettim biliyorum ama sabah sabah kalkıp daha günüme 4 gün varken test yaptım :kızgın: dabiki sonuç olumusuz kendi kendime hayal kırıklığı yaratmakda üstüme yok meslek edincem valla bu işi hayal kırılır buyrun abiler bayanlar:jeyyar:

canımmmm alındınmı yoksa kız sen yeni hamiş değilmisin madem çalışmıyorsunda neden kalkıyorsun o kadar erken bebişinde sana uyku yapması gerek hem heyecanmı yaptın kız yoksa kendinede uyuyamıyorsun kaydirigubbakcemile2 :CüvCüv::ecrin_bebek:

tamda dediğin gibi canım yaa heyecandan uyku tutmuyorki sabahda bi kalp sıkışıklığı ile uyandım gebelikte bi sorun vardır die ödüm kopuyor sabahın köründe uyandım o yüzden

kızlar ben çok salaklık ettim biliyorum ama sabah sabah kalkıp daha günüme 4 gün varken test yaptım :kızgın: dabiki sonuç olumusuz kendi kendime hayal kırıklığı yaratmakda üstüme yok meslek edincem valla bu işi hayal kırılır buyrun abiler bayanlar:jeyyar:

canım sen kendi kendine demişsin zaten ama ben de söliyim bari niye bu kadar erken yaptın testi beklesene boşuna üzülüosun bir kaç gün daha bekle inşallah adetin gelmez ve tekrarlarsın o zaman daha doğru alırsın sonucu sakın yıpratma kendi :eek:klava:kendini gelecek meleğin yakında inşallah dua et

canım sen kendi kendine demişsin zaten ama ben de söliyim bari niye bu kadar erken yaptın testi beklesene boşuna üzülüosun bir kaç gün daha bekle inşallah adetin gelmez ve tekrarlarsın o zaman daha doğru alırsın sonucu sakın yıpratma kendi :eek:klava:kendini gelecek meleğin yakında inşallah dua et

bida adetim on gün geçmeden yapmam zaten hamişolsaydım çıakrdı bugun demekki 2008 i öyle kapıtıcam işallah 2009 uğurlu gelir hediyesiyle bu bana ders oldu bugun :çok üzgünüm: temizliğime başlayamda unutam bari yine burdayım sayfayı kapatmıyorum mola verdikçe katılıcam sizlere desteğin için sağol:1hug:

X