Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hayırlısı olsun canım eli ayağı düzgün sağlıklı olsunda gerisi yalan boşver zamanı gelince öğrenirsin sevindim valla boş gebelik değilmişim demek benimki kandada çıkmadı çok ilginç valla hayırlısı olsun ay çok teşekkür ederim cerencim sağol şimdi kafam daha rahatŞeniz

İYİDE CİCİM SEN ZATEN BOŞA DOLDURMUŞSUN KAFANI BENCE SENLİK BİR KONU DEĞİLDİ ZATEN BU... SIKMA CANINI FAZLADA TAKILMA BU KONULARA :CüvCüv::ecrin_bebek:

kızlar bana müsade saat 5'te mesaim bitiyor kendinize çok çok iyi bakın eşlerinizle güzel bir akşam geçirin ve moralinizi hep yüksek tutun lütfen...
herkese hayırlı akşamlar.... öpüyorum hepinizi çıtırlarkaydirigubbakcemile3 :CüvCüv::ecrin_bebek:

sana da iyi akşamlar şekerim Şeniz

İYİDE CİCİM SEN ZATEN BOŞA DOLDURMUŞSUN KAFANI BENCE SENLİK BİR KONU DEĞİLDİ ZATEN BU... SIKMA CANINI FAZLADA TAKILMA BU KONULARA :CüvCüv::ecrin_bebek:

bazı çok bilmişler varya sağolsunlar hiç eksik olmazlar yaptılar yine yapıcaklarını tamam canım benim bugünden itibaren hepsini sildim kese mese yok görmedimkaydirigubbakcemile3

slm kızlar,ben 4 gün yokum eşim evde olacak,belki fırsat bulursam biraz gişrerim haber vereyim dedim,dönünce o kadar sayfayı nasıl okurum artık bilmem :))
hepiniz kendinize iyi bakın,kocaman öpücükler
iyi akşamlar.

Merhaba kizlaaarr...

Sayfalar almis basini gitmis oku oku bitmiyor, ben kisaca hepinize selam vereyim dedim. Siz iyi aksamlar dileyip cikmissiniz, burda ben yeni kalktim sabah kahvaltisi yapiyorum:)))

Bu arada TSH sonucumu aldim. Maalesef aklima gelen oldu, TSH im 8 olmus yine. Hemen bir yarim yuttum bunu haber alinca. Bu sabahta bir tam tefor yuttum. Bakalim 1 hafta sonra tekrar kan testi yaptircam, eminim dusecekte bunu boyle normal seviyelerde tutmak bayagi ugrastircak bizi.

Son düzenleme:

canım bende bugun test yaptırdım merakla bekliyorum sonucumu cuma alıcam tsh 0.01 nasıl dengede tutcaz biz bunları hakkaten ya bizim elimzde olan bişi olsa ne gerekiyosa yicem valla haplarlada olmuyoki tsh ı yüksletcem derken t4 t3 düşüo yada tam tersi anlamadım gitti:çok üzgünüm:

herkese iyi akşamlar kızlar nasılsınız ben hala bekliyorum gelen giden yok ama göğüslerim fena halde sancıo yani en kötüsü beklemek ya ve sonunda kırmızıları görmek

Neşe canım rahim filminin iyi çıkmasına sevindim.Bebişe bir adım daha atmış oldun.İnşallah bu ay bebiş gelir.
Nur84 canım senin ufaklık gelmeden seni üzmeye başlamış.Ama orda olduğunu unutmamanı istiyordur ondan yapıyordur bıcırık.
Bensenb canım üzmüşler seni ama kimseyi takmayalım artık.Çoğu zaman bende karşılaşıyorum bu sorunlarla ama takmıyorum artık napabiliriz ki olmayınca olmuyor.Kocamda çok ama çok anlayışlı o nedenle hep destek yani biraz üzülüyoruz geçiyor.
Burcu canım değerlerinin artmasına üzüldüm.İlacını doktora sorarak mı alıyosun istersen sor bence.Aman dikkat et kendine ve bebişe.
Beyaz16,arifeyvz,ceren,kibele,yasemin ve hatırlayamadığım tüm diğer arkadaşlara iyi akşamlar diliyorum.

destek olan bütün arkadaşlara yürekten teşekkür ediyorum üzüntüme ortak olup acımı paylaştığınız için sizlere minnettarım Allah razı olsun sizlerden bugün kırmızı kartı yemiş olmama rağmen biraz daha iyiyim dediğim gibi bi çok şeyin üstüste gelmesi bende doluluk yapmış ve patlamamda böyle oldu ben çevremdekilerin laflarına kulak tıkayan insanım her konuda böyle ama karşındakiler akranın değilde yaşça senden büyük oldumu söylenilen laflar cevap veremediğiniz için daha bir ağrınıza dokunur işte bendede bu oldu ve daha olacakta ama Allahın izniyle üstesinden geleceğim

burcu canım değerinin artmış olmasına üzüldüm ama senin kararında tutacağına eminim o yüzden içim rahat,baba konusuna gelince evet sen söyleyemedin belki yanlış yazarım diye ama aynen içinden geçen canım babamı 11 yıl önce kaybettim ama daha dün gibi ve özlemi... neyse sende yaşadığın için anlatmama bile gerek yok seninde başın sağolsun bitanem Rabbim yerlerini mekanlarını cennet etsin inşallah

neşe kız ben en kötü durumumda bile sizlerden kopamıyorsam sizleride sevincime üzüntüme ortak ediyorsam anlaki sizlere gerçekten bağlıyım ve ne olursa olsun burdan kopmayı düşünmedim hiç sadece moraller bozukken bazen insanın hiçbirşey yapası gelmiyor ya o zaman burayada nadir girebilirim demek istemiştim ama gördüğün gibi moral bozukluğuda beni sizden koparamıyor:)))

rahel canımsın arkadaşım evet şen şakrakken bazen sulu göz olabiliyorumağlamakla gülmek kardeş ya ondan:)) evel Allah bununda üstesinden geleceğim geleceğiz

cerenn canım aramıza yeni katılmış olmana rağmen hemen hemen hergün burdasın ve gerçekten seni samimi içten buluyorum iyiki varsın canım yüreğine sağlık arkadaşım

yasemin mavideniz entelliye mavi45 arifeyvz ve destek olan diğer arkadaşlar Rabbim gönlünüzün muradına kavuştursun sizleride inanın dualarım hepimizle tüm hamişlere vede adayları olan bizlere Allah hepimizin yardımcısı olsun

kafam dağınık olduğu için adını telafuz etmediğim arkadaşlarım varsa kusuruma bakmayın yarın dahada iyi olacağım Allahın izniyle ben neler atlattım hayata dair bu yanında hafif kalır yine bomba gibi aranızda olacağım kız kambersiz düğün olurmu hiç:)))) kurtulamazsınız benden

SİZLERİ SEVİYORUM

Ben de hepinizi çok seviyorum. Kızlar okumakla bitmiyor. Hepimiz için en hayırlısını istiyorum. Bugün doktora gittim, 2 küçük yumoşum var, Mavidenizin doktoru gibi benimki de bu durumda zor dedi. Cumaya tekrar bakacakmış. Bir de bişi dedi kafam karıştı. 5 kilo ver, yumurtaları uyarıcı iğne vericem dedi, yalnız kilo alacaksın bu yüzden şimdiden kilo ver dedi. Ben bu iğne olayını anlamadım dedim sonra anlatırım dedi, gönderdi. Bu iğne de ne kızlar? Bu ay çatlatma iğnesi verecek o ayrı. Öbür aya bahsettiği iğneye başlayacakmışız. Bilginiz var mı bu da ne? Aşılama falan demedi.
Filmimdeki gfaz defektini sordum, gaz dedi. Tüplerim fazla uzunmuş dedim, önemli değil dedi. Neyse hayırlısı bakalım. Kızlar hepiniz sağlıkla kalın. İyi geceler...

Nesemesecim gelisir insallah o yumurtalar. Igne ile ilgilide bilgim yok ama kilo vermelisin bencede, hemde cok gec bile kaldin, guzel bir diyet programi hazirlayip ona sabirla uysan ne guzel olur. Hem sadece bunun icinde degil, sagligin icin.

Benssenbcim canim kibele de cok uzulmus senin dunku durumuna, sana iletmemi istedi. Arkadasimiz banlanmis, birkac yerde pre-seed icin tel no verdiginden 9/12/08 de aramiza doncek tekrar.

kızllaaar günaydın hepinize güzel haberlerle geçirelim bugunü işallah kaydirigubbakcemile2

canım benim güzel düşüncelerin için teşekkür ederim... tabiki içten vede samimiyim ben bir anne adayıyım ve sizlerle kankayım... burası sıcacık bir aile ortamı gibi... işyerinde saat başı girip bakıyorum yeni bir şey varmı diye ona göre yazıyorum düşün yani bende nasıl bir bağımlılık yaptınız şeker... sizlerle konuşmak birşeyleri paylaşmak gerçekten çok hoşuma gidiyor... sizlerde iyiki varsınız arkadaşlar...
bu arada sana özel olarak söylüyorum cicim lütfen üzme kendini bak ne güzel diyorsun ben neler atlattım bu neki diye güçlü bir kadınsın demekki bizlerede böylesi yakışır zaten... herşey bizler için cnm... varlığın çok güzel hep buralarda ol emi şeker.... :CüvCüv::ecrin_bebek:

menzil gülü geçmiş olsun cnm. test sonucuna üzüldüm fakat anladığım kadarıyla bu konuya hakimsin ve senin bunu başarabileceğine inanıyorum... yılma sakın:) :CüvCüv::ecrin_bebek:

herkese iyi akşamlar kızlar nasılsınız ben hala bekliyorum gelen giden yok ama göğüslerim fena halde sancıo yani en kötüsü beklemek ya ve sonunda kırmızıları görmek

entelliye cnm... ne denirki böyle bir durumda bilemiyorum... inşallah bir an önce hasta olursunmu diyim yoksa umarım o kırmızıları 9 ay boyunca hiç göremezsinmi diyim ne diyim şekerim... rabbim hakkında hayırlı olanı yaşatsın cicim... :CüvCüv::ecrin_bebek:

kızlarrrrr günaydınn...
dün akşamdan beri nasılsınız bakalım... ben yazılanları okuyup cevap vermeye çalıştım şimdide sabah selamını veriyorum... galiba ben bu işi tersten yapıyorum önce selammı vermem gerekiyordu:)
gününüz aydın neşeniz bol keyfiniz yerinde olsun inşallah bayanlar... sağlıcakla kalın ....esenlikler...
bu ne be televizyon programı sunar gibi hissettim kendimi:) neyse kızlar siz anladınız beni :) :CüvCüv::ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…