Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

cnm cvbınız için sagolun vugün de bende kasıkl agrısı fazlalaştı umarım regl olmam..sanırım önüzümdeki haftaya erteleyecem testi.şuan erken....cnm çok sıkılıyor bugün kızlar..

benimde bugun canım çok sıkılıyor anlamadım gitti patronumda yok rahatım bide amafisfisfis galiba rahat battı bana sırnaşık şey

nurcum tekrar geçmiş olsun :teselli:

cnm cvbınız için sagolun vugün de bende kasıkl agrısı fazlalaştı umarım regl olmam..sanırım önüzümdeki haftaya erteleyecem testi.şuan erken....cnm çok sıkılıyor bugün kızlar..

mavideniz hayırdır cicim neden canın sıkılıyor? bildiğimiz konular yüzüdenmi yoksa başka şeylermi var? konuşmak paylaşmak istersen buralardayız şeker... :CüvCüv::ecrin_bebek::emir_bebek:

iyiyiz canım mideyle uğraşıyoruz bide eşim şehirdışına çıkmıştı kaza yapmış onu bekliyorum

canım eşine büyük gemiş olsun nasıl durumu kötü bir şey yoktur umarım... allah belalardan korusun hepimizi...
mide bulantılarına gelince al bendende o kadar bu sabah yine midem ağzımda uyandım ooofff diyorum bazen inan afedersin öğürürken gözümden yaş geliyor:KK43: geçecekkkk diyorum bu günler geçecek.... sabır sabır ya sabır... :CüvCüv::ecrin_bebek::emir_bebek:

kızlar birileri yardım etsin ya ben test yaptım dayanamadım adetim 4 gün geçti testte hiç çizgi çızmadı 0 çizgi nedemek bu ya

ya işteyim çıkamıyorum ki tüh ya akşama artık olurmu akşam illa sabahmı olmalı yani

valla cicim ben sabah uyandığın gibi aç karınla ilk idrar ile yapılması gerektiğini biliyorum o testin... hormonlar o zaman sanırım test için hazır oluyor:) :CüvCüv::ecrin_bebek::emir_bebek:

canım eşine büyük gemiş olsun nasıl durumu kötü bir şey yoktur umarım... allah belalardan korusun hepimizi...
mide bulantılarına gelince al bendende o kadar bu sabah yine midem ağzımda uyandım ooofff diyorum bazen inan afedersin öğürürken gözümden yaş geliyor:KK43: geçecekkkk diyorum bu günler geçecek.... sabır sabır ya sabır... :CüvCüv::ecrin_bebek::emir_bebek:

amin canım çok sağol

kızlar birileri yardım etsin ya ben test yaptım dayanamadım adetim 4 gün geçti testte hiç çizgi çızmadı 0 çizgi nedemek bu ya[/QUOT

ENTELLİYE tek çizgi bile çıkmadıysa test bozuktur eğer testi tekrarlayacaksan ya sabah yapacaksın ilk idrarınla ya da 6 saat idrar tutup yapacaksın....birikmiş olması gerekiyor ki sonuç doğru çıksın....haydi bakalım çift çizgi bekliyoruz....inş.....hayırlısı diyelim......fazla da ümitlenmeyelimki hayal kırıklığı olmasın ......:teytey:

saol cnm hayırlısı olsun akşam eve giderken alır sabah yaparım zaten adet belirtilerim var umutlu değilim haber veririm yarın sabah

cerencim bildiginiz konular ama çok hassaslaştım bu aralar herşeye aglayacak gibiyim..havada kötü..ögleden beri midemde yanma vardı hafiftende bulantı var.sabahta vardı bişeler yedikten sonra düzeldi ögledn beri ise devam ediyor kusacak gibi oluyorum bazen..karnım acaip şişmeye başladı sanırım regl gelecek..lütfen gelmesin..entelliye test bozuk anlaşılan bence sabah yap idrarın 4 5 saat kadar tutulması sonra yapılması gerekir.konsantre olması yani ama sabah yapman daha iidir..sabah saatlerinde o deger daha çok belli olurmuş..kaç gün gecikmişti seninki?

X