Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kız burcu ne yapıyorsun sen hemen tak o gözlükleri hemen..valla benimde bir arkadaşım öyle takmaz gözlükleri gözlerini kısarak bakardı seçmeye çalışırdı yazıları numaralarıı.

:çok üzgünüm:yanımda bile değil doktora gidicem yeni gözlük alıcam sürekli takmak için haftaya c.tesi gidicm büyük ihtimallesengözlerimebaksanab

o tanımazmıyımmmmmmkötükedihüso
canım banimmmdelikafadulden

:roflol: :roflol:

kızlar 1 ayda 4 kilo almışım çok dimi

Kuzum sen ne kadarlık hamişsin kaç hafta oldun?
bencede biraz fazla almışsın ben beşinci ayıma girdim daha yeni 4 kilo oldum umarım böyle devam eder....

Kızlarr ben biraz dinlenceğim başım ağırıdı öpüyorum sizi akşammm gelirim :a015:

canım dikkat et kendine akşama görüşürüz
iddiayı her ne kadar ben kazanmış olsamda buralarda olucam balım kaydirigubbakcemile3

bana at gözlüpü lasım böyle sarcak çeversinden dışarı görmücem gördümmü iş bitio bende kaydirigubbakcemile3

at gözlüğü hee alıyım ben sana cicim :roflol: :roflol:

zayıflık güzel değil be bulcuk giydiği yakışmıyo insanın kadın gibi olmuyoz.kadın dediğin biraz gösterişli olur

canım sende bulcugumda zayıfmışsınız okadar aldıgınız kilodan bişiy olmaz takmayın kafanızaadelikafadulden
sizde o kilolarla öyle derseniz ben eyvah diyeyimmmdelikafadulden

kızlarrrrrr
petek ve burcu dert etmeyin anacım hamiş olunca şişersiniz
hatta bak petek başlamış bile şişmeye :CüvCüv: :sm_cool:

cerencim 5 haftalık benimki daha

hımm anladım canım sen daha yolun çok çok başındasın hiiiç merak etme o aldığın kilo varya sırf gaz ve şişkinlik canım 1-2 haftaya kalmaz mide bulantıların başlar ve kilo kaybı olur emin ol. yani inşallah olmaz tabi ama bende öyle olmuştu....

canım sende bulcugumda zayıfmışsınız okadar aldıgınız kilodan bişiy olmaz takmayın kafanızaadelikafadulden

kızzz sen kaç kilosun bakem???

kız zati şişmek istiyoz biz kaydirigubbakcemile3
kızlarrrrrr
petek ve burcu dert etmeyin anacım hamiş olunca şişersiniz
hatta bak petek başlamış bile şişmeye :CüvCüv: :sm_cool:

darısı başımaaa:Saruboceq:

ayy burcucum senin durum vahim sen vitamin falan al benim kocişimde 68 allahtan

sağlık probelmim yok Allaha şükür kasnızlık yok vitmainsilizk yok yemek seçmem her bi haltı yerim ama bünye aileden gelen bişi kaydirigubbakcemile2

cerencim sen çok iyi gidiyosun ben 20 kiloya kadar açığım üstü fazla amahayırlısı be bebişlerimiz sağlıklı olsunda kiloları veririz

ayy burcucum senin durum vahim sen vitamin falan al benim kocişimde 68 allahtan

kızlar kilo almak istiyorsanız kan verin hem çok saglıklı
hemde insan vucüdu verdigi kanın yerine fazlasını depolarmış buda kilo almanıza neden olur
bizzat ben tarafında testedildiii

X