Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slm kızlar tekrar bir girdim bir çıktım...burcu cnm sizin orası sallanmış galiba aman allah korusun çok hissettinmi? nurcum ne güzel bri haber cinsiyetini ögrenmişsin allah hayırlısı ile kucagına almak nasip etsin. cerotcum sagol,inan bende sürekli, etlkin ediyorum kendime ama geçer ara ara umutsuzluga kapılıyorum işte ..bazen o kadar uzak geliyorki bu düşünce ...olmaması gibi..bakalım bugün için ne diyecegini merak ediyorum doktorun yumurta aynımı yoksa devammı büyümeye...bu ay olmazsa ara vermeyi düşünüyorum biraz maddi ve manevi olarak yıpranmaya başladım henüz başında olabilirim ama ara verip dinlenmek daha iyi gelir diye düşündüm her ne kadar içimde özlem olup ona bir adım daha uzaklaştıgımı bilerek...biraz daha kilo aldım pko kilo baglantılı birbirine haplar igneler beni daha da şişirdi kiloda etkiliyor pkoyu yumurtlamayı pkolu olanlar bilir...dua edin kızlar bugün inş güzel haberler alırım...

canım sen unuttun sanırım taa fx15 topiğinden beri söylerdim ya ben de pko luyum maalesef..kilolar da hep o yüzden arttı demişitm hatta..sizlere çok uzak geliyordu o zaman bu konular değil mi çiçeği burnunda yeni evliler olarak:) ama biliyorsun benim bir kızım var ve pko tedavisi sonucu sahip oldum Allaha şükür kızıma canım.yumurtalığımın biri kistten görünmüyordu hatta.ve yine söylüyorum senin yumurtalar yavaş büyüyor benim yumurta bile oluşmuyordu:KK43:(1 sene yumurta oluşması için ilaç aldım canım..bunları neden söylüyorum sana; kendi durumunu çok çok daha fazla ümitli gör ve asla pes etme diye..umut herşeyi tedavi ediyor mavi denizcim..
çok öptüm senii..

heeey cundalı filizzz...şekerim sana da laf attım ama görmedin sanırım.hatta uzun uzun yazdım ama gözden kaçırdın dimi çata çata yazıcaam diye:eek:klava:
sonra nerelerdesin diyip çıkma baaak...
öptüm seni dee:1hug:

hımm anladım canım sen daha yolun çok çok başındasın hiiiç merak etme o aldığın kilo varya sırf gaz ve şişkinlik canım 1-2 haftaya kalmaz mide bulantıların başlar ve kilo kaybı olur emin ol. yani inşallah olmaz tabi ama bende öyle olmuştu....

kızzz sen kaç kilosun bakem???

bendeniz 60-2 degişiyordum hamiş kaldım
dört kilo aldımmm yani 66 felanım

sen

cerencim sen çok iyi gidiyosun ben 20 kiloya kadar açığım üstü fazla amahayırlısı be bebişlerimiz sağlıklı olsunda kiloları veririz

olsun olsun hamilesin kuzum bırakta biraz kilo olsun dimi ama :):)

cerencim miğdem çok bulanıyo zaten şuan bile kötüyüm

bak dedim işte başlamış bulantılar kusma varmı peki? yoksa sadece bulantımı?

bendeniz 60-2 degişiyordum hamiş kaldım
dört kilo aldımmm yani 66 felanım

sen

HIMM PEKİ
kaçıncı haftadasın hamilelikte dört ay diyorsun ama genelde hafta olarak hesaplanıyor ya ondan sordum birde sen neden takvim yapmıyorsun yaa ordan bakalım tarihine?

canım bende 56 ile hamile kaldım şuan 59 um sen düz hesap 60 de şuna bakalım bundan sonra nasıl olucaz :CüvCüv: :CüvCüv: :sm_cool:

iyiyim canım sağol sen nasılsın neler yaptın yok be kuzum bekliyoz şubat 1şafak 5 allahın izniyle hayırlısı olsun bakalım

bende enle birlikte geri sayımdayım ne kadar sallamıyom desemde hergün takvime bakıom ne kadar kalmış diye :1rolleyes:

HIMM PEKİ
kaçıncı haftadasın hamilelikte dört ay diyorsun ama genelde hafta olarak hesaplanıyor ya ondan sordum birde sen neden takvim yapmıyorsun yaa ordan bakalım tarihine?

canım bende 56 ile hamile kaldım şuan 59 um sen düz hesap 60 de şuna bakalım bundan sonra nasıl olucaz :CüvCüv: :CüvCüv: :sm_cool:

ya bende ne avatarıma koyacak resim var nede
çizelge yapabiliyorum
anlamıyorum o işlerdeen yardım edin bakimmm
17dinci haftadayım
ben

kist çıkmıştı bende doktor bebeği unut 5 ay dedi. ertesi ay adetle kist gitmiş sonrada hamiş kaldım çok takmamak gerekiyo kızlar

cerencim 1 kere kustum ama çabalıyorum kusmamak için

hımm bende aksine kusmak için uğraşıyordum çünkü kusunca rahatlıyorum bulantı çok fecii allah kurtarsın en diyim...

ya bende ne avatarıma koyacak resim var nede
çizelge yapabiliyorum
anlamıyorum o işlerdeen yardım edin bakimmm
17dinci haftadayım
ben

son adet tarihini söyle bana birde yazı oalrak bir şey istermisin altına özel

X