Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bende gözlük kullanıyorum ama sadece tv zilerken aslında baya bozuk ama alışmadım bi türlü çok zor geliyor takmak

ela çınar gitti gördünmü ama misafir var hemde 2 kişi oldu hatun çıkış yapıp yine takipmi ediyor ki...
ierrorcum ben yazarken sana sen yazmışsın..filizcim afiyet olsun ...
kız bayan merak iremin avatarında bayan resmimi var ki degiştir o bayanı demişsin acaba benmi farklı görüyorum o resmi diye kaldım öyle valla :1shok:

valal canım gözlük lük işin varsa hemen al ve tak hiç ihmale gelmiyor
bizim bi yakın kadın daha genç Allah korusun görme si iyicene zayıflamış şişe dibi vermiş ama taksada faydası olmayacakmış sadece görmesi için verecekmiş
hemen al ve tak bende ihmallik ettim
numaram büyüdüüü

valla canım haklısın ihmal ediyorum ama önceden gözlük kullandım hiç alışamadım o yüzden zor geliyo

bende gözlük kullanıyorum bilg başında ve tv izlerken daha çok doktor ilk verdiginde sürekli takacaksın demişti ama 1 yıldan fazla oldu hala alışamadım..

takın şu gözlüklerinizi bacılar bende hala alışamadım ama saglıkkk

gözlükle yüremim ben başım dönüogibi oluo yenide deeğil heee kaç senlik gözlüğüm ama otobüs gedinde dibime kadar gelmesi gerek görmem için numarasını yanımdakine soruyom hep kaç bu kaççç diye yaşlılar gibikaydirigubbakcemile3

ela çınar gitti gördünmü ama misafir var hemde 2 kişi oldu hatun çıkış yapıp yine takipmi ediyor ki...
ierrorcum ben yazarken sana sen yazmışsın..filizcim afiyet olsun ...
kız bayan merak iremin avatarında bayan resmimi var ki degiştir o bayanı demişsin acaba benmi farklı görüyorum o resmi diye kaldım öyle valla :1shok:

yok kız ben öyle bişiy demedimki aslında bana dediler
şu kadın resmi hiç hoşuma gitmiyor bi bebiş resmi koy dediler canımmm
dogru görüyosun merak etme

evet kızlar 46 kiloydum 50 olmuşum ama böyle giderse 80 olcam 1 ayda bu kadar aldım allah sonumu hayır etsin istiyodum ama çok alcam herhalde

gözlükle yüremim ben başım dönüogibi oluo yenide deeğil heee kaç senlik gözlüğüm ama otobüs gedinde dibime kadar gelmesi gerek görmem için numarasını yanımdakine soruyom hep kaç bu kaççç diye yaşlılar gibikaydirigubbakcemile3

Allah iyiligini versin taksana kızım ozamann

evet kızlar 46 kiloydum 50 olmuşum ama böyle giderse 80 olcam 1 ayda bu kadar aldım allah sonumu hayır etsin istiyodum ama çok alcam herhalde

hamile değilim ama ben sendende zayıfım hamile kalırsam bende çok kilo alcam büyük ihtimal ve zayıf olsdumuz için aldığımız hemen farkediliyo bizde ama olsun al gitsin doğudamn sonra verceksin nede olsa ee birazcıkda klasın balık etli olmak güseldir

zayıflık güzel değil be bulcuk giydiği yakışmıyo insanın kadın gibi olmuyoz.kadın dediğin biraz gösterişli olur

kız burcu ne yapıyorsun sen hemen tak o gözlükleri hemen..valla benimde bir arkadaşım öyle takmaz gözlükleri gözlerini kısarak bakardı seçmeye çalışırdı yazıları numaralarıı.

zayıflık güzel değil be bulcuk giydiği yakışmıyo insanın kadın gibi olmuyoz.kadın dediğin biraz gösterişli olur

evet bende çok kilo alamk istiyorum o yüzden hamieyken aldım kilolar hiç batmıcak bana
işallah deidm gibi balık etli olayım istiyorum ele avuca geleyim :eek:

X