Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

mavi denizcim artık eve net de bağlandı, doktorun söylediklerini bize haber verirsin evden, merak ettirme bizi tamam mı canım?

kızlar online m ama çok katılamıyorum kusura bakmayın emi fırsat buldum an açıp bakıoyrum bi kaç sayfa ilerlemiş oluyo

kızlar ben çıkıyorum şimdi, kocişimle Ayvalık'a iniyoruz, sizler için de bir kahve içerim artıkın deniz kenarında naniknanikkaydirigubbakcemile3 bye kızlaaaaaaaaaaar mucx mucx mucx

ceren topikte sessiz yabancılar var biz korktuk

Hamişlerrr geçin bakimmm arkamaaaa filiz abla sende gel yanıma koruyalımmm hamişleriiiikaydirigubbakcemile5 Nöbetçiler Nöbetçilerrr koşunnn kapıları açık bırakmışlar yineee kaç kere söyleyeceğim bu adamlara ben yaaaa:mymeka:

kızlar ben çıkıyorum şimdi, kocişimle Ayvalık'a iniyoruz, sizler için de bir kahve içerim artıkın deniz kenarında naniknanikkaydirigubbakcemile3 bye kızlaaaaaaaaaaar mucx mucx mucx
ohh afiyet olsunnn

korkma kızz bak kaç kişi online durumda korururz sisi biz

hayır canım siz beni anlamadınız bacı kocanı vernelle diyor bun duyarsa
hepiciginizzziiii döyerr:roflol::roflol:

heee kocan hele bi el kaldırsın hele bi
hamile kadına dayağa teşebbüsten içeri attırırım hee çıldırtma beni delikafadulden

evet yaa valla kapıya kilit koyucam hatta üyelere kart yapıcam herkes girerken kart bassın bu ne kardeşim ya gelip gelip okuyorlar sonrada pııırrrr
gazetemeyiz len biz

vala bu kadın benim kocayıda döver bu gidişleeeeeekaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…