Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Canım biliyorsun dualarımız hep sizlerle üzülmemek kaydı ile ama ....
ara ver belkide bu sana iyi gelir çok şey kaybetmezsin.
hadi bakalım akşama evden azda olsa yaz merak ederiz biz....

inşallah canım bir gün seninde hamiş haberini alacağız güzelim üst taraftakilerin hepsi teker teker alt listeye inecek sonra yukarıya lohusalar yazılacak :roflol: :sm_cool:

İnşallah canımmmmm Allah biliyor yaaa deli gibi istiyorummm meleğimin gelmesini:ecrin_bebek:

kızlarrrr şuan tam 11 kişi online (biri misafir)
eee hadi yazmayanlar gelin hele bu tarafada sizlerdende haber alalım

bu arada lotus75 yazmadan kaçtı kızlar sonra gelip bize fırça atıyorlar yazık bize ama yaaa suç onlarda dimi???

mavi denizcim ne diyeyim bilmiyorum ki :) biliyorum çok zor... her ay o haberi almak için umut ediyorsun sonra da umutsuzluğa kapılıyorsun... seni o kadar iyi anlıyorum ki... önemli olan ne biliyor musun birtanem? sağlıklı hamilelik... eğer yumurtaların büyümüyor diye endişe edersen büyümezler, psikolojik olarak onları biz kendimiz engelliyoruz, inan bana... sen elinden geleni yapıyorsun, ama bebişinin geleceği bir zaman var, o zamanı bekliyor bebişin... benim durumumu düşün hayatım :) 4 kere hamile kaldım ama hiç bir zaman sağlıklı olmadılar ve öldüler... şu an tek dileğim sağlıklı bir hamilelik yaşamak... bunun için de kafaya takmayacağız, sen kafanı bununla meşgul ettiğin sürece, beynini sadece bu olaya yorduğun sürece otomatik olarak kendini negatife çeviriyorsun, bilinçaltı bu hayatım... daha henüz çooooooook ama çok gençsin, hiçbir şey için geç değil, sadece sabretmen gerekiyor tatlım.. boşuna dememişler sabreden derviş muradına ermiş diye, bir de ne vardı bakayım? hah sabrın sonu selamettir... bak bu sözler hep bizler için... bizler azmedeceğiz ve bu işin üstesinden geleceğiz... pes etmek yok, umutsuzluğa düşmek yok, kafaya takmak yok, işte bu kadaaaaaaar... sonra gerisi zaten gelecek birtanem... hem maddi hem de manevi olarak çok yıprandın, biliyorum... ama vazgeçmek yok :) tamam mı ablacım?

slm kızlar tekrar bir girdim bir çıktım...burcu cnm sizin orası sallanmış galiba aman allah korusun çok hissettinmi? nurcum ne güzel bri haber cinsiyetini ögrenmişsin allah hayırlısı ile kucagına almak nasip etsin. cerotcum sagol,inan bende sürekli, etlkin ediyorum kendime ama geçer ara ara umutsuzluga kapılıyorum işte ..bazen o kadar uzak geliyorki bu düşünce ...olmaması gibi..bakalım bugün için ne diyecegini merak ediyorum doktorun yumurta aynımı yoksa devammı büyümeye...bu ay olmazsa ara vermeyi düşünüyorum biraz maddi ve manevi olarak yıpranmaya başladım henüz başında olabilirim ama ara verip dinlenmek daha iyi gelir diye düşündüm her ne kadar içimde özlem olup ona bir adım daha uzaklaştıgımı bilerek...biraz daha kilo aldım pko kilo baglantılı birbirine haplar igneler beni daha da şişirdi kiloda etkiliyor pkoyu yumurtlamayı pkolu olanlar bilir...dua edin kızlar bugün inş güzel haberler alırım...
evet canım ya aslında şiddeti azmış ama çok hissettik biz tam merkezmiş meğer iş yerimin olduğu yer :1shok:

canım benim, inşallah cinsiyetini de öğrenirsiniz bu arada heyoooo :)

geçmiş olsun hayatım, ceren söyledi bize, korkma sakın, maalesef bu gerçekle yaşamak zorundayız... bu arada listeye kendi regl tarihini eklesene canım
benim tarihim listede zati ablacım fisfisfis

amin canım inşallah :)

Burcuuuu sesin çıkmıyor anacımmm napıyorsunnn.Patron mu geldi yineee:1shok:

kız patron gitcek bi türlü gidemedi delirdi sağa sola bağıryo doğru düzgün okuyamadım bile sisi

mavicim tüm dualarım seninle emin ol aklımdasın hep ben senden rabbimin izniyle hep müjdeli haber alıcam diyorum

YANGIN VE AFETTEN KORUNMA DUASIII
Allahümme ente Rabbi la ilahe illa ente aleyketevekkeltüve ente
Rabbül-arşil-azimi la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azimi maaşalllahü
kane ve ma lem yeşaü lem yekün a-lemü ennallahe ala külli şey-in kadiru ve
ennallahe kad ehata bi külli şey-in ilmen ve ahsa külle şey-in adeden.
Allahümme inni eüzübike min şerri külli nefsin ve min şerri külli dabbetin
ente ahizün binasiyetiha inne Rabbi ala sıratin müstakimmm.

meali:Allah;ım sen benim rabbimsin.senden başaka ilah yoktur,sana güvendim,sen o muazzam arşın
sahibisin.yüce ve kudretli Allahatan başka sıgınacak kimse yoktur.
Allahü Teala ne dilerse o olurrr,her kudret ve kuvvet onun elindedirr.o herşeyi bilir ve herşeyin sayısını bilir.Allahım her kötü mahlüktan,hayvandan ve her afetten sana sıgınırım .herşeyin idaresi yedi kudretindedir.Allahım beni senin dogru ve hak yolundan ayırma.

arkadaşalr bu duayı annemden almıştım bunu okuyanın evinde yangın ve afet olmazmış
eger okumak isteyen olursa diye ekledim
Allah hepimizi korusunnn

evet canım ya aslında şiddeti azmış ama çok hissettik biz tam merkezmiş meğer iş yerimin olduğu yer :1shok:

kız patron gitcek bi türlü gidemedi delirdi sağa sola bağıryo doğru düzgün okuyamadım bile sisi

Amannnn gitsinde bir nefes alın yaaa bana daral geldiiii nedir bu patronlardan çektiğimiz yaaaaaaaaaaaaaaÇok üzgünüm çoook

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5. ayımdayım (11 şubat)
4. Aum......................................38. ayımdayım
5. Bulcuk...................................6. ayımdayım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6. ayımdayım( 1şubat )
7. Mavi45...................................19. ayımdayım
8. Rahel.....................................18. ayımdayım
9. cerot.......................................6. ayımdayım
10. filiz_kus................................1. ayımdayım (5 şubat)
11. jasminn_23............................1. ayımdayım
12. prenses_irem........................ 1. ayımdayım (19 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................21. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................27. Haftamızdayız (K) (27 nisan)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22. haftamızdayız (K)
5. Nur_84..................................17. haftamızdayız (06 temmuz 2009)
6. Ceren....................................19 haftamızdayız (K) (20 haziran 2009)
7. Kayra42.................................12. haftamızdayız
8. Entelliye ...............................14.haftamızdayız (02 ağustos 2009)
9. İerror......................................15. haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................34.haftam ızdayız (K)(24 şubat-10mart)
12.Bayan merak.........................18.haftamızdayız (Haziran sonu)
13.htc80.....................................4. haftamızdayız

canım bende değiştireyim dedim mavi yaparken çok daha iyiydi

YANGIN VE AFETTEN KORUNMA DUASIII
Allahümme ente Rabbi la ilahe illa ente aleyketevekkeltüve ente
Rabbül-arşil-azimi la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azimi maaşalllahü
kane ve ma lem yeşaü lem yekün a-lemü ennallahe ala külli şey-in kadiru ve
ennallahe kad ehata bi külli şey-in ilmen ve ahsa külle şey-in adeden.
Allahümme inni eüzübike min şerri külli nefsin ve min şerri külli dabbetin
ente ahizün binasiyetiha inne Rabbi ala sıratin müstakimmm.

meali:Allah;ım sen benim rabbimsin.senden başaka ilah yoktur,sana güvendim,sen o muazzam arşın
sahibisin.yüce ve kudretli Allahatan başka sıgınacak kimse yoktur.
Allahü Teala ne dilerse o olurrr,her kudret ve kuvvet onun elindedirr.o herşeyi bilir ve herşeyin sayısını bilir.Allahım her kötü mahlüktan,hayvandan ve her afetten sana sıgınırım .herşeyin idaresi yedi kudretindedir.Allahım beni senin dogru ve hak yolundan ayırma.

arkadaşalr bu duayı annemden almıştım bunu okuyanın evinde yangın ve afet olmazmış
eger okumak isteyen olursa diye ekledim
Allah hepimizi korusunnn

Meraklıcım çok tşk ederiz bu güzel duayı bizimle paylaştığın içina.s. Gülüm en azından bir bebiş resmi falan eklesene şu avatarına cicim yaaa hadiii bu kadını sevemedim ben hiçççnaniknanik

filiz ablacım sagol..haklısın işte geliyorlar ara ara bugünde doktora gidecem ya beynimi kemiriyor sorular ondan yine evhamlamaya başladım... yasemin ne zamandır online isin bir türlü yamadın geçmişte kayboldu galiba..kız ierror sesin çıkmaz oldu huu gelin bu tarafa bakalım...

filiz ablacım sagol..haklısın işte geliyorlar ara ara bugünde doktora gidecem ya beynimi kemiriyor sorular ondan yine evhamlamaya başladım... yasemin ne zamandır online isin bir türlü yamadın geçmişte kayboldu galiba..kız ierror sesin çıkmaz oldu huu gelin bu tarafa bakalım...

o zaman gelenleri hemen kışkışlayacaksın canımcım, o gelenler var ya o gelenler aaahh ah... ama bir gün hep beraber öğreneceğiz onları göndermeyi :):sm_cool:

X