Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

evet kızlar bursadaki depremin büyüklüğü 3.5 imiş fakat yerin 7 km altında olduğu için sağlam hissedilmiştir yer yüzüne çok yakın çünkü
biiz dualarımızı edelimde gerisi allaha kalmış....

tamam birdaha geldiginde denerim (tabi gelmesinde):roflol:

filiz ablayıda untma kızma hususundaklava:
oda akşam götürmüş biralarııııklava:
bebiş var işin ucundaaaklava:

bessenb cim üşütmüşsün geçmiş olsun dikkat et kendine gerçi uzun bir süre giremem demişsin olsun ben yine de yazıyım da sen baktığında görürsün

bence çarşamba günü görürsünüz yani içime öyle doğdu nedense
önce sağlık sıhhat cinsiyet sonra geliyor rabbim gönlünüze göre hayırlı olanı nasip etsin...

birtanem benim, hiç küser miyim ben sana, hem niye küseyim ki? bu arada sıhhatler olsun canımcım, oooh yap keyfini, yarın işe başlıyorsun değil mi?

Ablaaa yaaaa niye hatırlatıyorsun şimdiiiiii işi delikafaduldendelikafadulden bak yine tikildi saçlarım havayaaaaa:çok üzgünüm: insan böyle gider mi işine yaaaaa

filiz ablacım nasılsın keyfinin yerine geldiğine çok sevindim allahım mutluluğunu bozmasın evine birde melek versin inşallah

nurcum hayırlısı ile öğrenmişsin cinsiyetini hiç merak yok desende öğrenmek ister insan kız yada erkek cinsiyet farketmez ama insan merak ediyo adıyla doğsun uzun ömürlü olsun inşallah

Ablaaa yaaaa niye hatırlatıyorsun şimdiiiiii işi delikafaduldendelikafadulden bak yine tikildi saçlarım havayaaaaa:çok üzgünüm: insan böyle gider mi işine yaaaaa

hehehe... gider canım gider, ben her sabah offfffff yiine geldik, akşam olsa da eve gitsem diye giderdim okula (son gittiğim okul, İstanbuldaki işyerimde çok mutluydum)... inan tatil günleri için ajandamda çentik atardım, aman allahım ne işkenceydi -tatlicadiarzu-

filiz ablayıda untma kızma hususundaklava:
oda akşam götürmüş biralarııııklava:
bebiş var işin ucundaaaklava:

onlar bir kerem dinlenmeye çekildikleri için birde benden yaşça büyük oldukları için saygıdan fazla laf edemiyom ama onada az kaldı açızam ağzımı yumucam gözümü görecek o zaman gerçek cadııyııı delikafadulden

yaaaaaaaa 40 yılda bir olur ööle şeyler amaaaaaaaaaaaaaa:içelim::roflol::roflol::roflol:

heeee kırk yılda bir olur zaten dimiii tabi tabi
bende r.tayyibin manevi kızıyım zatiii.... :roflol:

bence çarşamba günü görürsünüz yani içime öyle doğdu nedense
önce sağlık sıhhat cinsiyet sonra geliyor rabbim gönlünüze göre hayırlı olanı nasip etsin...

yani canım banada öyle geliyor dört ayımızı tamamladık Allaha şükür:Saruboceq:
tabiki önce saglık testtimizde herkezinkiyle bereber temiz çıkar :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…