Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

filizcim evin sade ve güzel allah huzur ve mutluluk versin inşallah manzarası bi harika güle güle sağlıkla oturun

kızlarrr bu gün konuştuğumuz üzücü olayı malesef biraz önce burcu arkadaşımız yaşadı...
bursada deprem olmuş ama büyük değil allahım kullarına acısın bizleri korusun ....

ama benim kızım çok terbiyeli dr gördüm kız dedi dur sizede göstereyim dedi benimki bacağını kapattı

Şimdi kahvemi yaptım sigaramı yaktımmm geldimmmmmmmm:kahve::nazar: ohhh duşta yaptım anammmm melek gibi rahatladım vallasositososito

Nurcum Allah hayırlısıyla kucağına alamanı nasip etsinn:ecrin_bebek:

Filiz ablaaaaa naber sen bugün bana hiç laf atmıyorsun akşam gittim diye mi küstünnn:çok üzgünüm:

aaaa ne güzelll canım saglıkla kucakla bebişini i,nşallah:Saruboceq:
minik cerenede arkideş geldikaydirigubbakcemile
bakalım benimki ne olacakkk:jeyyar:

evet bizim kıza arkadaş geliyor hihoyyyt hihoyyyt kaydirigubbakcemile5
kızz sen ne zaman öğrenecektin cinsiyetii?
hadi senin içinde tahminde bulunalımmm
bence senin oğlun olacak ve topiğin ikinci erkek bebek haberi senden gelecek
sen ne dersin ne hissediyorsun?

Ben ne tahmin etmiştim meraklı sana:tomato: gerçi boşa çıkacak ama ben ne dediysem tersini düşün anacımmmkaydirigubbakcemile3

kızlarrr bu gün konuştuğumuz üzücü olayı malesef biraz önce burcu arkadaşımız yaşadı...
bursada deprem olmuş ama büyük değil allahım kullarına acısın bizleri korusun ....

Allah ım sana emanetiz sen kimseye sevdiklerinin acısını göstermee:Saruboceq::Saruboceq::çok üzgünüm:

ama benim kızım çok terbiyeli dr gördüm kız dedi dur sizede göstereyim dedi benimki bacağını kapattı

ayy amanda aman yesinler biz göremedik valla görsekte ne anlıcaz zaten doktor ne dese ona inanıyoruz yanii kaydirigubbakcemile3

Şimdi kahvemi yaptım sigaramı yaktımmm geldimmmmmmmm:kahve::nazar: ohhh duşta yaptım anammmm melek gibi rahatladım vallasositososito

Filiz ablaaaaa naber sen bugün bana hiç laf atmıyorsun akşam gittim diye mi küstünnn:çok üzgünüm:

pardon pardon ben anlayamadım sen sigaramı kullanıyorsun?
ben seni elime bir geçirirsem varyaaa :eek:klava:
yaaaa manyakmısın sen bee hem bebek istiyor hemde sigara içiyor karıya bak yaa gelde sinirlenme kız ben seni boğarım ellerimlee haberin olsun :eek:klava:

ayyyy amiiiiin, offfffff ya ne büyük korkum, bizler de sık sık sallanıyoruz Kuzey Ege'de:çok üzgünüm:

valla ben geçen hafta ögrenmem lazımdı ama gözükmedi
bir ay sonrada muayenemiz
ama üçlü test yaptırdık onun sunucun almak için Allahtan bir mani çıkmazsa çrşmb gidecegiz bakalım ozman gösterimi
valla ben hiç tahminde bulunmadımmmm
hayırlısı olsun
ama irem kız diyor ama şimdide tersini düşün demiş bakalım artıkınn

acaba öylemi diyorsun :jeyyar:
sen nasıl sesleniyorsun birde bana söyle bende öyle yapayımmm:roflol:

gel bakiiim buraya gelll geeell diyorum :jeyyar: oda salak kanıyor her seferinde geliyor şöööyle gerinip gerinip sol gözüne bir yumruk Çok üzgünüm çoook
arkasına bile bakmadan kaçıyorr :roflol:

Allah ım sana emanetiz sen kimseye sevdiklerinin acısını göstermee:Saruboceq::Saruboceq::çok üzgünüm:

amiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn yarabbimmmm :Saruboceq:

birtanem benim, hiç küser miyim ben sana, hem niye küseyim ki? bu arada sıhhatler olsun canımcım, oooh yap keyfini, yarın işe başlıyorsun değil mi?

X