Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Canlarımmm dün gittim doktora dayanamdım :ecrin_bebek:
her zamanki gibi aynen anlatıyorum :CüvCüv:
bizim bıcırık bu sefer uyuyodu ama yok böyle yayılmak bacaklar gayeet açık eller başının altında güneşleniyor hanfendi. İlk önce inceledik bi pipi gördüm sanki dedi doktor bacaklarda açık ama kordonu bacaklarının arasında kordonuyla kapatmışkaydirigubbakcemile3 kıpırdaması için uyandırmaya çalıştık öksürdüm karnımı salladı vs. ama yok uyanmadı sonra zor zahmet bacağını kaldırdı uzuun bi izleyişten sonra doktorumuz yok yok kız bu dedi. Artık süpriz olurmu olmazmı bilmem. bide üçlü tarama için kan verdim. 14 ytl aldılar. sadece kan verdim 1 hafta sonra çıkıcakmış. Bidahakindede meleğimizi renkli ultrason görüntülerini çekcekmişiz. üsüldü eşimin haline elinde ultrason çıktıları sıkı sıkı tutuyodu. doktorumuzda aa size video yapalım renki ultrasonda ve 24 haftalıkken yüz albümüde yapalım dediler. Kilomu sormayınsenağlama Ama veririm bi doğsun. Aaa unutuyorum 212 gram 17cm gayeet iyiymiş suyuda Allaha şükür. Göbüşüme gelince aniden büyüdü böyle yani vardı ama böyle diil. Bide çok enteresan daha sonra biraz daha büyüsün tekrar çekerim. Hıı bide yüzümde sırtımda feci sivilce var iltihaplı değil ama. Bide bideeeee ilk yelek ve patiğimi bitirdim. Daha doğrusu ilk yaptığım yeleği ayıcığıma giydirmiştim.:dance: ikincisi idare eder. onlarıda resimliyim göstercem sizesırnaşık şey

DÜNYADA O KADAR ÇOK ZEVKLERİNE VE ZAAFLARINA DÜŞKÜN İNSANLAR VARKİ AMA BİLMİYOLARKİ ONLARIN BU BİLİNÇSİZLİĞİ BAŞKALARININ HAYATINA MAAL OLUYOR, BİRDE BİLDİĞİMİZ HALDE YAPMADIĞIMIZ ÖNEMSİZ GÖRDÜĞÜMÜZ O KÜÇÜÇÜK SEYLER BİZİM HAYATIMIZA SON VEREBİLİYOR ARKADAŞLAR LÜTFEN KENDİNİZİ VE SEVDİKLERİNİZİ KORUMAK İÇİN EMNİYET KEMERİNİZİ MUTLAKA TAKIN VE TAKTIRIN BİZ ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİ ALLAHA KALMIŞ:çok üzgünüm:

Buarada neşe pazartesiyi iple çekiyorum ben hayırlısı olsun arkadaşım umudun umut olsun.. Trafik kurallarıyla ilgili maile bakmadım bugün özürlü alım için işkura gitti burdan arkadaşım geldiğinde halimize bin şükür dedi anlattı o kadar tuhaf oldumki halimize bin şükür elimiz ayağımız tutuyor çalışacak gücümüz var. Allahıma bin şükür.

Maviş sigortalar berbat durumda yaa.. Dün hastaneye gittik muayene için 20. test için 14 bunun yanında analık kaşesi olsa bile reçete başına 10 verdik. üstelik ilaç 8 liraydı sadece ilacı alıyım dedim ama bu sefer 10 liralar birikir vs. canımı sıktı bişey diil belki 10 lira ama haybeye kağıda verdik çok üzüldüm. Buarada 2ay önce falan Gebzede ANADOLU SAĞLIK MER. var orda aşılama fiyatları 750-900 demişti. hemen hemen kafanda fiyat oluşur belki orası özel.

karabiberim maşallahhhh.

ceren canım teşekkür ederim güzel sözlerin için... benim normaldede göbüşüm vardı kaydirigubbakcemile3 ama işte şimdi şimdi artık bebiş ben burdayım heeyyy diyo.

Benssenb balım inan her zamaaaan dualarım sizinle.. Eksikte etmicem inşallah.

canım merak etme bende rahım fılmı cektırecegım zaman ya kanamam surerse dıye endıselıydım......genelde adetın ucuncu yada dorduncu gunu cekılıyor.....bısey olmaz ınsallah.......anestezılımı cektıreceksın normal mı???agrı esıgı dusuk olanlara (benım gıbi)anestezılı cekılıyor hıcbırsey anlamıyorsun.......gercı anestesısız cektırenlerede ılaclar verılıyor agrı atlatılıyor......rahım fılmı ozellerde 200 ytl..anestezılı olursa 300......unıversıte hastanelerınde cok ucuzmus haberın olsun oyle duymustum....
ınsallah ıkı tarafta acık cıkar canım.........a.s.

kızlar nasılsınız kimsecikler yok galiba ben ancak girebiliyorum siteye neşecim ya o yolladğın trafikle ilgili mail nasıl bi şey öle mahvoldum gerçekten rabbim korusun ama tabii dikkatli olmalı ve tedbirimizi almalıyız bebişlerini gören arkadaşlarım ne güzel anlatmışlar Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin nese demek rahim filmi çektireceksin bendede sıra ona ddoğru gelio ama iki hafta sonra izne ayrılacağım ilk önce eşimin sperm tahlilini halledeceğim onda sorun yoksa sonra rahim filmi benim yumurtlamada falan bi sıkıntım yok her ay düzenli adet oluyorum ama tüplerde tıkanıklık varsa bunları etkilermi bilmiyorum
ben bu aralar çok yoğun çalışıyorum bide taktım şu zayıflama işiyle uğraşıyorum o yüzden fazla sohbet imkanı bulamıyorum sizlerle evede geç geliyorum zaten yeni gelen arkadaşlar var galiba hepiniz hoşgeldiniz kızlar ilginç bişeey ama şu zayıflama olayına takıldığımdan beri bebek stresi neredeyse bitti öle rahatımki aklıma bile gelmiyor sadece sizleri özlüyorum bakmak için foruma geldiğimde aklıma geliyor kaç ay sonra bu ay çok rahatladım gerçekten kendimiz fazla eziyet ediyormuşuz yada ben ediormuşum menzil gülü neşe beyaz bensenb lotus mavi ve diğer arkadaşlar kendinize ii bakın yarın akşam uğrarım yine beni unutmayın fazla gelemiyorum die :))

Canim merhaba, ben burdayim bu saatlerde, burda henuz aksam oldu. Bravo cok iyi yapiyorsun, hem bedenen hem ruhen dinclesiyorsun. Bende insallah haftaya baslicam yuruyuslere, 3 ayin cikmasini bekliyorum.

Canim uzuluyor insan ister istemez ama her ay yeni bir umut. Zamani geldiginde Allahin izni ile olacaktir, uzme kendini.

slm kızlar....benı de aranıza alırmısınız?????....ALLAHIN ıznıyle 4+1 hamısım yenı ve umutlu bır anne adayıyım yanı:1hug:a.s.

Hosgeldin canim. Ne guzel tazecik bir anne adayisin:))) Allah saglikla kucagimiza almamizi nasip etsin. Amin...

Canim benim rahim filmi ile ilgili pek bilgim yok, doktora sorsaydin keske.

Ben kapali bir bayan olarak resim koyacagimi sanmiyorum ama sana msn den elbette yollucam insallah, hele o gunler gelsin, gobus ciksinda.

Selam canim, biz cok iyiyiz Allaha sukur, seninde iyi olmana sevindim.

Maasallah canim. Allah kollarina almayi nasip etsin saglikla...

Canim iyi yapiyorsun zaten sayma, hem oyle gunlerin nasil gectiginide anlamiyorsun hemde kafana takmayinca stres ve olmadigi zaman sonunda uzuntude cok olmuyor.

Ayy canim ben once actim ama izlemeden kapadim simdi kotu seylere bakinca aklima takiliyor benim ve olmadik zamanlarda aklima geliyor, ruyalarima giriyor, bugunlerde iyice hassas oldum ben, o yuzden izlemedim ama Rabbime hep bulundugum hal icin sukrediyorum, her zaman...

Canim cok sevindim, maasallah kizina, iyice buyumus. Yelek ve patigin resimlerinide bekliyorum.

Kızlar herkese tek tek cevap yazamadığım için üzgünüm. Bugün çok yoğunum. Doktora dersim, uygulamam, toplantım, laboratuvar dersim var ve adetim çok sancılı. Hakkımızda hayırlısı olsun. Bugün eşimle nikah yıldönümümüz bakalım hatırlayacak mı? Hiç söylemeyeceğim. Bu sene yıldönümlerimi hiç kutlayamadım bakalım sağlık olsun da.

Canım çok teşekkür ediyorum, birazcık korkuyorum ama olacak o kadar. Sanırım benimki özelde olacak ve anestezisiz. Eşim film çekildikten sonra beni almaya geleceğini söyledi, saolsun yalnız bırakmayacak inşallah.

Bana doktorum adetin bitince çekelim dedi ama burada okuduğum kadarıyla adet bitince rahim kapanıyormuş ve daha çok acıyormuş. Ben de sonlara doğru bir zaman söyledim.

Canım sen de ihmal etme, tedavine devam et.

kızlar merhaba yasemin demek hanfendinin keyfi yerinde aman iyi olsun bıcırıklar....entelliye iyi yapıyorsun en azından hem kilo vermiş oluyorsun hemde kafana takmamış oluyorsun bunları..yasemincim şu sigorta işini bir yandan düzeltirken bir yandan berbat ettiler bizde klomen reçeteye yazdıralım dedik. doktorada özelden yazdırdım ya biizm yakındaki hastaneye yazdıracaktım eczane uyarmış ilacı almanız daha uyguna gelir diye ilacın yüzdesi hastane için verecek para ilaçta 8 ytl falnadı bizde direk ilacı aldık..bakalım ben bir aılama fiyatını sorayım ssk anlaşmasi ile yapanlara birde rahim filmi özelde 200 oldugunun duydum burada..baklaım artık..bensenb cnm nasıl da herkesi aklında tek tek tutup da yazmışsın valla bende maalesef öyle hafına yok hep unutuyorum..cnm dedginde haklıın bir tane bile yumurta olması yeterli gelebilir rabbim istedikten sonra..ama benimde şimdiki korkum bu yumurta buyürken kiste dönüşmesin..aman hemn aklıma kötü şeyler getiriyorum allah korusun.hala kasıklarımda agrılar var sürekli dgl ama azen hzılı hareket ederken yada koşuşturuken ani hareketlerde oluıyor bu kasılma ve agrılarım..hadi hepiniz öptm...

günaydın kızlar,siteye bir girdim ağzım açık kaldıiyine bir değişikli var Allahım ya bu son olur inşallah,bizim topiği bulamıycam diye korktum ama burdaymış şükür,bugün eşim evde kahvaltı yapıcaz birazdan o yüzden çok yazamıyorum size,akşam bütün sayfaları okuycam ,hepinzii öpüyorum.

kızlar günaydın nasılsınız bakalım artık evimdeyim dün dokora gittik bebişim aşağıda demiştşi memleketteki doktor kendi doktoru normal yerinde dedi kalp atışını duyduk Allahım ne güzel bişey bu gelişimide gayet güzelmiş Allahım herkesin yavrusunu kendine bağşlasın kimseye acısını göstermesin inş...

merhaba
günaydın canım maşallah allah nazarlardan saklasın allah hepimize bu duyguları nasip etsin ,kaç haftalık bebişin:ecrin_bebek:

nurcum o kadar oldumu yaa maaşallah diyeyim poponu çimdikle kız..hamişler bizim için dua ediyormusunun bizim bıcırıklar ne zaman gelecekmiş haber varmı?

SLM KIZLAR....
nasılsınız bakalım....
keyifler yerindedir inşallah...
son bıraktığım yerden sonra herkesin yazdıklarını okudum hepinize yazmak istiyorum fakat inanın şuan o kadar bol vaktim yok...
sabahtan beri bağlantıda problem vardı anca girebildim
bu arada kızlar dün akşam doktora gittim kontrole güzel şeyler duydum nihayet... :)
düşük tehlikesini atlatmışım, idrar yollarındaki iltihabda temizlenmiş ilaçları artık kullanmıyorum nasılmutlu oldum anlatamam.... dilerim herkes sorunsuz bir hamilelik ve doğum yaşar....
bebeğimde iyi idi maşşallah şuan herşey yolunda bakalım artık sanırım aylık rutin kontroller başlayacak inşallah başka bir sorun çıkmaz bu kadarla kalır...
herkese burdan kocamannnnn sevgilerimi saygılarımı iletiyorum herşey hepinizin gönlünce olsun arkadaşlar...
hepinizi kocaman öpüyorum bebişleride tabi:)
bu arada bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyorum doktor 4. ayda öğrenebiliriz dedi çatlıcam meraktan yaaaaa :)
gönlümden kız geçiyor kız çocuk hastasıyım ama içimdeki histe erkek diyor nedense bakalım sağlıklı sihhatli hayırlı bir evlat olsunda....
rabbim bu duyguları herkese yaşatsın inşallahhhhh....
sizler için çok dua ediyorum kızlar hep aklımda yüreğimdesiniz.....
şimdilik bana müsade yine gelirim...
bye...

burcu haklısın canım ne kadar umutla kendini kaptırırsan sonunda o kadar üzülüyorsun ama beni tanıdınız artık herşeyde bir hayır ararım ve adet olduğumdada hemen hayırlısı değilmiş diyip sonraki aya umut bağlarım bunu nasıl başarıyorum biliyormusun? hamile kalıp düşük yapmaktan sorunlar yaşamaktansa hayırlı olsun zamanında olsun diyip kendimi kaptırmadan bebişimin gelecek zamanını beklemeyi tercih ediyorum dilerim çok beklemeyiz

neşe izledim videoyu izlemez olaydım çocuklara hiç dayanamıyorum(( rahim filmi için günüde iyi tespit etmişsin canım

mavi deniz mümkün mertebe herkese cevap vermeye çalışıyorum reçete konusunda dediklerine katılıyorum sadece büyük hastalıklardaki ilaç alımlarında işe yarar dedi bana eczane bende direk ilacı alıyorum defterin bi anlamı kalmadı artık

entelliye unuturmuyuz kız hiç imkan dahilinde arada uğraman halini hatırını bildirmen yeter arkadaşım

ceren iyileşmiş olmana sevindim arkadaşım

yasemin bence doktorunda ikilemde kalmış yok yok sen benim dediğimi yap erkek isminide hazırla:)))))))

nur84 sonunda evine kocana kavuştun bak kendi doktorunda aşağıda değil demiş daha ne olsun:)))

arife canım gelecek aya hamiş kalırsın sende sıkma canını emi

hadi Allaha emanet olun görüşmek dileğiyle herkese hayırlı cumalar...

cerencim maaşallah şükür atlatmışsın tehlikelei iltihapta gitmiş..allah hayırlısıyla dogum yapmak nasip etsin bundan sonra..neredesiniz kızlar huuuuuuuu

slm kızlar...bısey sorucam sızlere.......bebegın kalbı kacıncı haftada olusuyor yada atmaya baslıyor bılgınız var mı::::?cok merak ettım ınternettede farklı tarıhler yazıyor sızlere sormak ıstedım.......sevgılerımlea.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…