Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın cerencim
evet yaptım canım negatif, herşeye tamam diyorum kabulleniyorum ama şu adetletim düzene girmedi çok sinir oluyorum ya napıcam ben bana yine doktor yolları gözüktü gidicem cumartesi günü hayırlısı inşallah,canım benim canını sıkma mide bulantıların ve ağrıların normaldir.benim yanımda bir arkadaşım var oda 4 aylık hamiş ilk 3 ay çok sıkıntı çekti oda ama şimdi iyi .akşamada inşallah hayırlı haberler alırsın senağlama

canım ya test sonucuna üzüldüm diyemicem aksine sevindim bile...
dur sakın yanlış anlama bebek sahibi olmak için can atıyorsun farkındayım ama çok takmışsın kafana gibime geliyor. cicim ne olur düşünme bunu varsayki bebek için uğraşmıyorsun. farzetki bebek için zamanın var daha kafandan bir süreliğine uzaklaştır bence bu düşünceleri lütfen...
inan o zaman çok daha farklı gelişecek durumlar sen bile şaşıracaksın...
herşeyin hayırlısı diye dua ediyoruz o yüzden her sonucada hazır olmamız gerek....
hiç ummadığın bir anda bebeğini öğreneceksin gibi bir his var içimde nedendir bilmem :1no2:
:CüvCüv::ecrin_bebek:

günaydın cerencim
evet yaptım canım negatif, herşeye tamam diyorum kabulleniyorum ama şu adetletim düzene girmedi çok sinir oluyorum ya napıcam ben bana yine doktor yolları gözüktü gidicem cumartesi günü hayırlısı inşallah,canım benim canını sıkma mide bulantıların ve ağrıların normaldir.benim yanımda bir arkadaşım var oda 4 aylık hamiş ilk 3 ay çok sıkıntı çekti oda ama şimdi iyi .akşamada inşallah hayırlı haberler alırsın senağlama

Canım üzülme, benim de adetim çok sonra geldi bu ay, biz kafaya taktıkça adet düzenimiz de bozuluyor. Canım hayırlısı dmekten başka da çaremiz yok. Doktora mutlaka git, gerekeni o yapar. Lütfen üzülme, sen üzülünce biz de üzülürüz. Hadi iyi olduğunu yaz bize..kaydirigubbakcemile5

Kızlar inşallah pazartesi rahim filmim çekilecek. Doktor adetin o zamana kadar bitmiş olur mu diye sordu. Nerden bileyim düzenim bozuldu ki. Şimdi adetim bitmezse bir sakıncası mı var? Çektirenler ne zaman yaptırdınız? Leke halinde devam ediyor olsa da zararı olur mu? Kızlar benim doktorum bişi anlatmadı sadece pazartesi gel birlikte gidip çektiricez dedi, nerde çektireceğimizi bile söylemedi, sen gel yeter dedi, parasını sordum 200 dedi, sizce nasıl fiyatı? Özel mi acaba? Filme giderken yapmam gereken, özel önerileriniz var mı? Yanıma 1 ağrı kesici almayı düşünüyorum inşallah. Kızlar çok soru sordum dimi? Ama çok korkuyorum. Bak Mavideniz nasıl da birbirimize benziyoruz:))
Mavidenizcim klomen hala ağrı yapıyor mu? Senin aksine bu ay bende daha ağrı yapmadı ve korkuyorum, ilk içtiğim ay çok ağrı yapmıştı ve yumurtam iyi gelişmişti, şimdi ben de acaba yumurtam iyi gelişmiyor mu diye üzülüyorum. Ağrı olması iyi bence. Sıkma canını.
Rahel canım nasılsın? Benssenb nasıl evdeki durumlar? Herşey yolunda mı?
Menzilgülü bebiş nasıl, hala ağzının tadı düzelmedi mi? Senin göbiş çıkınca resmini bekliyoruz bak, hemen gösterip geri çekersin ama merak ediyoruz işte. İnşallah hepimiz sırayla bunları yaşayacağız hayırlısıyla.

canım ya test sonucuna üzüldüm diyemicem aksine sevindim bile...
dur sakın yanlış anlama bebek sahibi olmak için can atıyorsun farkındayım ama çok takmışsın kafana gibime geliyor. cicim ne olur düşünme bunu varsayki bebek için uğraşmıyorsun. farzetki bebek için zamanın var daha kafandan bir süreliğine uzaklaştır bence bu düşünceleri lütfen...
inan o zaman çok daha farklı gelişecek durumlar sen bile şaşıracaksın...
herşeyin hayırlısı diye dua ediyoruz o yüzden her sonucada hazır olmamız gerek....
hiç ummadığın bir anda bebeğini öğreneceksin gibi bir his var içimde nedendir bilmem :1no2:
:CüvCüv::ecrin_bebek:

canım benim çok teşekkür ederim ama inan bana elimden geleni yapıyorum düşünmemek için ama beceremiyorum galiba ama artık öğrendim bu ay yeni bir ders daha aldım inşallah senin dediğin gibi olur cerencim daha fazla bekletmez bizi allah hepimizin yardımcısı olsun.şimdi doktorumu arayıp randevu alıcamkaydirigubbakcemile5

Canım üzülme, benim de adetim çok sonra geldi bu ay, biz kafaya taktıkça adet düzenimiz de bozuluyor. Canım hayırlısı dmekten başka da çaremiz yok. Doktora mutlaka git, gerekeni o yapar. Lütfen üzülme, sen üzülünce biz de üzülürüz. Hadi iyi olduğunu yaz bize..kaydirigubbakcemile5

canım benim üzülmedim desem yalan olur çok içim burkuldu ama geçen ay yaşadığım ümitsiliği yaşamadım hatta bu ay inadına gelecek aydan daha ümitliyim çok doğru söylüyosun biz taktıkça daha çok batıyoruz boş ver sende takma ama inşallah bizi çok bekletmeden gelir bebişler allah bizim ve bizim gibilerin yardımcısı olsun ve bütün isteyenlerin kucağını boş bırakmasın cumartesi doktordayım.şuan daha iyiyim sizin sayenizde arkadaşlar çok teşekkür ediyorum bütün iyi dileklerim sizlerle:1hug:

canım benim üzülmedim desem yalan olur çok içim burkuldu ama geçen ay yaşadığım ümitsiliği yaşamadım hatta bu ay inadına gelecek aydan daha ümitliyim çok doğru söylüyosun biz taktıkça daha çok batıyoruz boş ver sende takma ama inşallah bizi çok bekletmeden gelir bebişler allah bizim ve bizim gibilerin yardımcısı olsun ve bütün isteyenlerin kucağını boş bırakmasın cumartesi doktordayım.şuan daha iyiyim sizin sayenizde arkadaşlar çok teşekkür ediyorum bütün iyi dileklerim sizlerle:1hug:

Biz de seni çok sevdik canım. Doktor gerekirse kan tahlili de yapar için tamamen rahatlar, yoksa da adet getirici ilaç veriyorlar. Benim bu ay öyle oldu. Kilo sorunun var mı canım? Ani kilo alıp vermeler de adeti etkiliyor.

Kızlar inşallah pazartesi rahim filmim çekilecek. Doktor adetin o zamana kadar bitmiş olur mu diye sordu. Nerden bileyim düzenim bozuldu ki. Şimdi adetim bitmezse bir sakıncası mı var? Çektirenler ne zaman yaptırdınız? Leke halinde devam ediyor olsa da zararı olur mu? Kızlar benim doktorum bişi anlatmadı sadece pazartesi gel birlikte gidip çektiricez dedi, nerde çektireceğimizi bile söylemedi, sen gel yeter dedi, parasını sordum 200 dedi, sizce nasıl fiyatı? Özel mi acaba? Filme giderken yapmam gereken, özel önerileriniz var mı? Yanıma 1 ağrı kesici almayı düşünüyorum inşallah. Kızlar çok soru sordum dimi? Ama çok korkuyorum. Bak Mavideniz nasıl da birbirimize benziyoruz:))
Mavidenizcim klomen hala ağrı yapıyor mu? Senin aksine bu ay bende daha ağrı yapmadı ve korkuyorum, ilk içtiğim ay çok ağrı yapmıştı ve yumurtam iyi gelişmişti, şimdi ben de acaba yumurtam iyi gelişmiyor mu diye üzülüyorum. Ağrı olması iyi bence. Sıkma canını.
Menzilgülü bebiş nasıl, hala ağzının tadı düzelmedi mi? Senin göbiş çıkınca resmini bekliyoruz bak, hemen gösterip geri çekersin ama merak ediyoruz işte. İnşallah hepimiz sırayla bunları yaşayacağız hayırlısıyla.

canım benim allah yardımcın olsun dualarımız seninle sakın canını sıkma inşallah en güzel şeyleri söylücek bildiğim kadarıyla adetin son günlerinde yapıyorlar bende klomen kullandım ve gonophone gibi ağrım olmadı daha hafifti çok endişelendim ama boşuna çıktı gayet iyi yumurtam olmuştu hemde 2 tane bunları takma kafana hayırlı haberlerini bekliyoruz şimdiden geçmiş olsun:teselli:

Biz de seni çok sevdik canım. Doktor gerekirse kan tahlili de yapar için tamamen rahatlar, yoksa da adet getirici ilaç veriyorlar. Benim bu ay öyle oldu. Kilo sorunun var mı canım? Ani kilo alıp vermeler de adeti etkiliyor.

canım kilo sorunum yok evet bencede dediğin gibi olur adet söktürücü vericek sonra klomene devam biz bu aydan sonra ilaçsız denicektik napalım kısmet değilmiş hayırlısı olsun aslında herşey yolunda gidiyordu ama olmadı herşeyin zamanı var dimi:1hug:

cerencim nasıl oldun daha iyi hissediyosundur inşallah

CANIM BENİM...
sağolasın şekerim biraz daha iyiyim sabaha göre ama tabi zaman ilerledikçe sıkıntılarda değişiyor...
buna şükür diyorum...
inşallah en kısa zamanda bunları senin içinde konuşuruz cicim :CüvCüv::ecrin_bebek:

canım şimdiden geçmiş olsun diyorum sana...
film konusunda fazla gerilme bence yani tecrübemin olmadığı bir konu bu fakat her problemde mücadele için önce moral gerekiyor ve bunu yapabileceğine atlatabileceğine inanacak gücün olmalı... gerilme buu kadar sakin ol....
pazartesi dönüşte anlatırsın durumu inşallah herşey sorunsuz geçer ve sen sadece endişelendiğinle kalırsın.... :CüvCüv::ecrin_bebek:

CANIM BENİM...
sağolasın şekerim biraz daha iyiyim sabaha göre ama tabi zaman ilerledikçe sıkıntılarda değişiyor...
buna şükür diyorum...
inşallah en kısa zamanda bunları senin içinde konuşuruz cicim :CüvCüv::ecrin_bebek:

CANIM BUNLARIN HEPSİ TATLI SIKINTILAR BEBİŞİNİ KUCAĞINA ALINCA HEPSİNE GÜLÜP GEÇİCEKSİN İNŞALLAH .AMİN CANIM ALLAH BÜTÜN İSTEYENLERE VERSİN AMA BEN ÇOK SORU SORARIM BIKMAYIN BENDEN SONRA :1hug:

merhaba kızlar emilly cim bu kadar dert etme sen önce bir skin ol doktora sordunmu şuan nedir diye ..sanırım bir arkadaş cvp yazmıştı sana ..zaten bilgimiz olsa inan cvp yazarız bilmedigimiz bir şeyden dolayı laf kalabalıgı yapmak istemedim ben sahsen..moralini yüksek tut rabbim herşeyin hayırlısının verir..neşecim inş rahim filmi korktugumuz gibi olmaz bak bir hemşireden duymuştum biz hastalara buscopan igne yapıyoruz önce demişti sende onun tabletini alabilirsin birde agrı kesici rahatlatır..ben sahsen çektirirsem öyle yapmayı düşünüyorum. arifecim üzülme inş edtin düzene g,rer hayırlısı ile bebegine kavuşursun moralde önemli bak sanada doktor yolu gözüküyor galiba herşeyin hayırlısı olsun..beyazcım bak sen ögretmenlik okuyorsun benim bölümünde öyle ögretmenlik yada yapabilecegim birşey olsa inan ne kadar çok dersim bile olsa hemen yaparım.ama yok öyle ihtimal belki küçük bir ihtimal çıraklık egitim merkezlerinde sözleşmeli ögretmenlik yapabiliyorsun diye biliyorum ama oda çok ama çok düşük ihtimal.. bakalım artık ne gösterecek durum aralık sonu gibi başvuru sona eriyor dimi..türkiyem sagol rabbim inş seninde gönlündekileri nasip eder...dualarınız için sagolun...hepinizi seviyorum..burcu nur lotus yasemin ceren sizler nasılsınzı ismini unuttuklarım varsa kusura bakmasın aklımda çok tutamıyorum...hepinizi öptm.

canim insallah hakkinda hayirlisi olur sende bebis sahibi olursun en yakin zamanda simdiden gecmis olsun cnm offf benimde adet duzenim bozuldu ya herkezde ayni sorun ben normalde 30 gunde bir olurdum hatta 30. gunu gecerdi bu ay 20. gun olmadan adet gordum bende sasirdim hep psikolejikmen bunlar hepp:nazar::nazar:-tatlicadiarzu-

kızlar meraba bir kaç gündür giremedim
nesemesecim buscopan hapta içebilirsin gitmeden ama mutlaka ağrı kesici içderim bazı yerler öncesinde iğne yapmıyor çünkü
biz de dün kontrole gitik kızım 700 gr olmuş:nazar:
boyuda 30 cm teyzelerikaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar emilly cim bu kadar dert etme sen önce bir skin ol doktora sordunmu şuan nedir diye ..sanırım bir arkadaş cvp yazmıştı sana ..zaten bilgimiz olsa inan cvp yazarız bilmedigimiz bir şeyden dolayı laf kalabalıgı yapmak istemedim ben sahsen..moralini yüksek tut rabbim herşeyin hayırlısının verir..neşecim inş rahim filmi korktugumuz gibi olmaz bak bir hemşireden duymuştum biz hastalara buscopan igne yapıyoruz önce demişti sende onun tabletini alabilirsin birde agrı kesici rahatlatır..ben sahsen çektirirsem öyle yapmayı düşünüyorum. arifecim üzülme inş edtin düzene g,rer hayırlısı ile bebegine kavuşursun moralde önemli bak sanada doktor yolu gözüküyor galiba herşeyin hayırlısı olsun..beyazcım bak sen ögretmenlik okuyorsun benim bölümünde öyle ögretmenlik yada yapabilecegim birşey olsa inan ne kadar çok dersim bile olsa hemen yaparım.ama yok öyle ihtimal belki küçük bir ihtimal çıraklık egitim merkezlerinde sözleşmeli ögretmenlik yapabiliyorsun diye biliyorum ama oda çok ama çok düşük ihtimal.. bakalım artık ne gösterecek durum aralık sonu gibi başvuru sona eriyor dimi..türkiyem sagol rabbim inş seninde gönlündekileri nasip eder...dualarınız için sagolun...hepinizi seviyorum..burcu nur lotus yasemin ceren sizler nasılsınzı ismini unuttuklarım varsa kusura bakmasın aklımda çok tutamıyorum...hepinizi öptm.

EVET CANIM BİZE YOL GÖRÜNDÜ CUMARTESİ GÜNÜ GİDİCEM RANDEVUMU ALDIM HAYIRLISI İNŞALLAH ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN . BU ARADA SEN NASILSINa.s

EVET CANIM BİZE YOL GÖRÜNDÜ CUMARTESİ GÜNÜ GİDİCEM RANDEVUMU ALDIM HAYIRLISI İNŞALLAH ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN . BU ARADA SEN NASILSINa.s

tatlım ne olsun bende iyi sayılırım şükür önümüzdeki hafta sonuna bekleyecem adetimi 30 günden sayıyorum öncesinde idrar testi yapmayayım diyorum ben çok geç regl oluyorum bu yüzden fazla beklemenin anlamı yok çünkü önümzüdeki ay aşılama demişti doktor ama sanırım öncesinde rahim filmi çekilecek bakalım artık neşe bir çektirsin bakalım acıyacakmı(bak bende nasıl moral veriyorum dimi)sana bir yana çogu kişi fazla agrımadıgını sadece ilacı verirken biraz sancı oldugunun kasıldıgını söylüyorlar..valla biraz cesaret geldi bana bakalım son dk caymazsam..neşe bu arada 200 rahim filmi içinmi peki sigortalı olarak yaptırmayacaksın o zaman sigorta kapsamında fazla gibi geldi 200 rahim filmine vereceksem hiç vermem direk o parayla ilaçları alırım ben..peki aşılama toplam ne kadar tutuyor bir bilginiz varmı?

maşallah bu ne kızlar yaaa günmü yaptınız ben yokken sohbet almış başını gitmiş :)))

öncelikle hepinize çok teşekkür ediyorum Rabbim cümlemize kocişlerimizle sağlıklı mutlu huzurlu bir yaşam nasip etsin Allah hepinizden razı olsun arkadaşlarım

burcum canım umarım dediğin gibi bebiş haberimi vermek nasip olur ama ne gün sayıyorum nede kaç günümün kaldı biliyorum:)))yani koyverdim gitti ama içimdeki his hamiş olmadığımı söylüyor gerçi sende hamiş değilim kesin diyordun:))) hayırlısı bakalım

neşem canım ben filimden 1 saat önce ağrı kesici al demişti doktorum bende içip gitmiştim ve adetimin 9.günü çekilmişti sen en iyisi 7.gün falan yada 8.gün ara hala bitmedi yadalekelenmeler var falan de zaten o sana gel yada şu zamanda gel der ama sitede lekelenmeler varken çekileni duydum sen yinede doktorunla haberleş

mavi deniz canım şükürki 1 tanede olsa yumurtan var yani oluşabiliyor şüphesiz Rabbim verecekse ne yumurtaya nede sperme ihtiyaç yoktur o yüzden içini ferah tut arkadaşım

karabiberim senin hamişlik nasıl gidiyor canım umarım herşey yolundadır

emilly sorun hakkında bir bilgim yok stres yapma dur bakalım elbet doktorun yada burdan bi arkadaş sana yardımcı olacaktır hatta istersen konu aç için rahat etsin

lotus79 ve türkiyem aramıza hoşgeldiniz lotusumuz 2lendi farkındamısınız ve ikiside hamile:)ne güzel yaa demek aramıza bekar arkadaşlarda katılıyor türkiyem umarım sende zamanı gelince tadarsın evliliği hamişliği...

arife doktor dönüşü haber ver bakalım bu gecikme neyin nesiymiş valla bende umutlanmıştım ama hayırlısı olsun:KK43:

mavi45 evet düzenszi sayılmaz o neyse en azından adetlerimiz düzenli dimi:)))demek bu aya hamiş kalacaksın:)))

beyaz canım dikkat et kendinede üşütme :KK66:

nur84 kocişinle kavuşmana sevindim canım

yaseminn canım arkadaşım o güzelim yüreğinden ettiğin duana bende yüreğimden amin diyorum ALlah razı olsun canım bende burcu gibi karnının sivri olduğu kanısındayım ama normalde yayvan görünüyorsa resim yanıltmış olabilir yinede bence erkek ismini hazır et sen:)))

kızlar ablamı nihayet taşıyıp yerleştirdik o yüzden yoğundum bu hafta sık giremedim nete hatta hafta başına kadarda yoğunum hoş ne kadar yoğun olsamda sizsiz yapamıyor 5 dakkada olsa girip bakıyorum:)))

librarian lotus sizleride öpüyorum canlarım

çokmu uzun oldu ne bide alıntı yapsaydım ne olacaktı acaba kesin site kapısına koyarlardı beni herhal:))))

Kızlar desteğiniz için teşekkür ederim. Bu sabah bana bir mail geldi, trafik kurallarına uymak ve dikkatli olmakla ilgili..Akşam oldu hala kendimi toplayamadım. Sizin de bakmanızı istiyorum. Bugün birkez daha anladım ki, çok basit şeylere üzülüyorum. Halime milyarlarca kez şükürler olsun.

http://kierowco.nie.badz.bezmyslny.patrz.pl

Hamişler bakmasın, üzülürler, kıyamam ben.

Son düzenleme:
X