Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

demek üşengeç haaaa:1no2:
eeee Allah dogru gelen iftiradan saklasın :Saruboceq:ben seni düşünmüştüm ama :jeyyar:
yok bundan sonra düşünmeyecegimm hıhh:1closedeyes:

tabii canım yoklugun belli oluyor bak kaydirigubbakcemile5
irem san pastada ayırdıcokacimcoook
ama biraz daha gelmezsen irem çatlaklılk yönünden yerini dolduracakk:roflol:

aaaa aşkolsunnn ceren topiğimizin tek çatlağı gülü balııı onun yerini kimse dolduramaz ooo birrr başrolll oyuncusu oooo birrr anne adayııı oooo birrrr neşe kaynağııııııı

iyiym canım sen nasılsın
bu gün tembellik yapıyorumda
saat 11 e kadar yattım,
sonrada kahvaltı bire kadar sürdü
kahvaltıdan sonrada başladım temizliğe iki katlı ev ne zormuş canım çıktı,
biraz dinleneyim dedim bakayım bizim kızlar ne yapıyor diye geldim ama maşşallah hepinize

vaayyy demek yeri dolacak biri olarak görüyorsunuz beni hanımzade gücendim

anam kocan seni bugün fazla nazlamış sanırsam hemen alınma:ecrin_bebek:
bak üstüne basa basa söylüyorum delikafadulden
ÇATLAKLILK BAKIMNDANNNkaydirigubbakcemile3
yoksa dolarmııı:jeyyar:

baş ağrın geçti mi cicim? fotoları bekliyoruz şimdi pırıl pırıl olmuşturrr tam fotoğraflık hadi çeksene bakalım hadi hadiiihihoyyyt

aaaa aşkolsunnn ceren topiğimizin tek çatlağı gülü balııı onun yerini kimse dolduramaz ooo birrr başrolll oyuncusu oooo birrr anne adayııı oooo birrrr neşe kaynağııııııı

kızzz sen beyazın programını çok izliyorsun sanırsam neyse yinede teşekkür ederim cicim...
kızlar ben bir selam verip kaçıcam işlerim daaha bitmedi çünkü ütü yapmam gerek sonrada kocişimle sinemaya gitçez....

tamam sen sakın geçmiş sayfalara bakma git kocişinle sinemaya amannn ne gerek varr oku oku boşver anacım boşverhihoyyyt

anam kocan seni bugün fazla nazlamış sanırsam hemen alınma:ecrin_bebek:
bak üstüne basa basa söylüyorum delikafadulden
ÇATLAKLILK BAKIMNDANNNkaydirigubbakcemile3
yoksa dolarmııı:jeyyar:

kocişim beni her an nazlar cicim ben onun bitanesiyim :dilcikar:
neyse şimdi açıklama yapamıcam canım sonra bilara grş.

baş ağrın geçti mi cicim? fotoları bekliyoruz şimdi pırıl pırıl olmuşturrr tam fotoğraflık hadi çeksene bakalım hadi hadiiihihoyyyt

evet canım şuan tam aklımdan geçiyordu inan birazdan kalkp yapıcam onuda ama siz ne zaman görürsünüz bilemem

arkadaşlar benm dördüz bebişler olcak inşallah 11 haftalıklar ikili test dediler bu nasıl oluyor zararı falan varmı nasıl yapıldıgını bilen varmı arkadaşlar teşkrler:lepi:hihoyyyt
harikaaaaaaa, Allah tamamına erdirsin inşallah, zor değil mi ya?
sensiz hiç tadı yok güzelim :) irem sana pasta ayırdı gülüm
aaaaa nebeceriksiz hatunlarsınız ya, çekilin kenara ben yıkar hallederim 5 dakikada naniknanik

neyse kuzucuklar ben kaçtım size iyi muhabbetler kendinize iyi bakın
akşama sanırım geç döneriz eve bu yüzden girmem anca arın artık hepinizi öpüyorum cicim mucuukkkk byeeee
cerende öpüyormuş teyzelerini muucxxx diyeee...

aman aman Allah bozmasın inşallah:1hug:
gözümüz yok sen benim dedigimi dogru anlada:jeyyar:

aman aman Allah bozmasın inşallah:1hug:
gözümüz yok sen benim dedigimi dogru anlada:jeyyar:

ben senin dediğini çok doğru anladım cicim ama inan şuan bunu sana anlatacak kadar vaktim yok hatırlat bir ara anlatırım tamam
seni şimdilik ireme havale ediyorum kaydirigubbakcemile3

yoo ben seni çözdüm senin saçmalam saatlerin var kaydirigubbakcemile
ve gelmiş o vakit başaldın bile laelaelaelaelae
oyüzden son yazdıgını yorumsuz bırakıyorumm:jeyyar:

demek saçmalıyorum heee delikafadulden ben sizi neşelendirmek için şekilden şekile gireyimm saçmalık olsun sonra tamam küstümmmmmm işteeeeeeeeeeee sanaaaaaaaaa:dilcikar::dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…