Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ben senin dediğini çok doğru anladım cicim ama inan şuan bunu sana anlatacak kadar vaktim yok hatırlat bir ara anlatırım tamam
seni şimdilik ireme havale ediyorum kaydirigubbakcemile3

cerencim sen gönül rahatlığı ile git kocişle filmini izlee ben onu hakkından gelirimm Çok üzgünüm çoook

kuzzum28 arkdaşım öncelikle hayırlı ugurlu olsun bebişlerin
inşallah saglıkla kıcagına alırsın hepsini
canım sordugun soruya gelirsek herkeze yapıyorlar ikili üçlü hatta dörtlü testleri aylara göre onlar zeka testidir
banada yaptı doktor ikliy, üçlüyüde bu geçtigimiz hafta yaptırdık
bu testler kandan yapılıyor annenin kanını alıp öyle yapıyorlar

ama birde aklında bulunsun bu testlerin ikili üçlü testler adı altında doktorlar ultrasında rahatsız gördükleri bebekleri düşürmek için zeka testi yaptırıyorlar bunuda annenin karnında su larak yapıyorlarrmış
buda bebegin düşmesine neden oluyormuş aklında bulunsun diye dein bunları ikili ülü testler kandan yapıldıgı sürece kafana takılacak birşey olasın sadece zeka testidir
ama dedigim gibi doktor karnınıdan su alma isterse birdaha düşün bebk sususz kalırsa ne olur Allah vermesin ölürrr
korma bilgin olsun diye yazdım saglıklı dogumlar canım
Allah yardımcın oölsunn

savrulun uleeennn ben geldim partiyi kaçirmışım ne yapıyor kızlar bakayım dedim...birçogunuz burdasınız ne güzel..geçmişe hiç bakmadım henüz bir sürü yazmışsınız sayfalar nereye gitmiş böyle..... maşallah size..

neyse kuzucuklar ben kaçtım size iyi muhabbetler kendinize iyi bakın
akşama sanırım geç döneriz eve bu yüzden girmem anca arın artık hepinizi öpüyorum cicim mucuukkkk byeeee
cerende öpüyormuş teyzelerini muucxxx diyeee...

görüşürüz canımmmm minik ceren sanada güle güleee anneni tekmeleyip rahatsız etme bak haftada 1 günü var bırak babişkonla geçirsin güzel güzel:a015:

savrulun uleeennn ben geldim partiyi kaçirmışım ne yapıyor kızlar bakayım dedim...birçogunuz burdasınız ne güzel..geçmişe hiç bakmadım henüz bir sürü yazmışsınız sayfalar nereye gitmiş böyle..... maşallah size..

mavişim parti yaptık ama sizin de kulaklarınızı çınlattık valla, 999-1003 sayfaları arasına bir bak istersen :)

geldim geldim eve net baglandı bir kaç gündür ma akşamları baskın yapayım kızlara şasırsınlar dediydim olmadı malesef...gerçi net gidip geliyor daha tam ayarlanmadı..

ben senin dediğini çok doğru anladım cicim ama inan şuan bunu sana anlatacak kadar vaktim yok hatırlat bir ara anlatırım tamam
seni şimdilik ireme havale ediyorum kaydirigubbakcemile3

yok sagol almayayım :jeyyar:
ben senlede iremlede ugraşamammm:jeyyar:
sana iyi gezmalerra.s.

geldim geldim eve net baglandı bir kaç gündür ma akşamları baskın yapayım kızlara şasırsınlar dediydim olmadı malesef...gerçi net gidip geliyor daha tam ayarlanmadı..

olsun olsun sen gel de :) ayyyyy çok sevindim yaaa, artık müsait olduğunda akşamları da gelirsin hihoyyythihoyyythihoyyyt

demek saçmalıyorum heee delikafadulden ben sizi neşelendirmek için şekilden şekile gireyimm saçmalık olsun sonra tamam küstümmmmmm işteeeeeeeeeeee sanaaaaaaaaa:dilcikar::dilcikar:

sagol canım fazla neşelendikkaydirigubbakcemile3
hatta uçuşa bilem geçtikkk:eek:
küsme katıl neşemizeeekaydirigubbakcemile3

ceren mavi hoş geldiniz güle güle çünkü bne gider kız bi evi süpürdüm 15 sayfa yazmışsınız maşallah ben şimdi anneme gidiyorum beni bekliyorlar akşama gelirim yine
hepiniz kendinize iii bakın seviyorum sizleri byeee

kızlar ben de çıkıyorum şimdi, kocişim ilgi istiyor, akşama fırsat bulursam geleceğim, öptüm hepinizi byeeee

X