Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

sen diğerlerine ayır hepsinden canımcım, burcuuuu kız ucundan mı ısırdın pastanın kız?delikafadulden

kızlarrrr benden söylemesiiii ceren yarını beklemez valla fırça içinnnn ben akşam onlıne olamam vallaadelikafadulden beni kaçak misafir sansınnnn:roflol::roflol:

Onlıne olabilecek yüreğe sahip olan var mııııııkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hehehe... sanırım bu akşam benim de işim olacak :dance:

tamam ne kızıyosunki:çok üzgünüm: yedim hımmmm nede güzellerrmişşşcokacimcoook

heee şöleeee yarasın :1hug:

kızlar hepiniz süpersiniz valla yaa
burda bütün sinirlerim alınmış gibiyim böyle yüzümde ebleh bi gülümsemeyle oturuyorum pc başında sırnaşık şey

bende :jeyyar:
benimde Allahtan evde kimse yok kaynımda burdaya artıkın derdi yengem sonunda çıldırdı kendi kendine gülüyorrr:roflol:

kimsecikler kızmasın :jeyyar:biz aradık herkezi onlar cevao vermedilerr:roflol::roflol:

çamaşır makinası durdu içindekiler asılmayı bekliyo herşeyin akıllısı var şu çamaşırların akıllısı yokmu edebinle gidip balkona asılsınlarrr:uhm:

kızlar hafta sonları çok durgun olurdu burası, bu hafta sonu coştuk resmen, yarın kulaklarımız iyi çınlayacak, oku oku bitmedi diye :roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…