Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Brownimi beğendiniz mi kızlarrr özenerek yaptım sizeeeeeee

Filizcim zeytinli poğacanın tarifini versene anacım çok güzel olmuş kıyır kıyırcokacimcoook

pat pat patt pat pat pattpat pat pattpat pat pattpat pat pattpat pat pattpat pat patt

kızlar havai fişeklere bakın gösteri başladııııı:dance::dance:

benim komşular kendi seslerinden duyamazlar beniiiidelikafadulden

hadi gacılar ugur ola 1000ninci sayfamız:lepi:
Hamişlerimiz saglıklı bir şekilde kucaklasınlar bebişlerini:saruboceq::saruboceq:
Ve hamiş olmak isteyenlerde 2000 ulaşmadan hamiş kalsunlar inşallahhh:saruboceq::saruboceq:

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Filizcim zeytinli poğacanın tarifini versene anacım çok güzel olmuş kıyır kıyırcokacimcoook

pat pat patt pat pat pattpat pat pattpat pat pattpat pat pattpat pat pattpat pat patt

vaaaaawwwww bu fişekler harika şekilllermişş sositosositohihoyyyt

afiyet olsun canım, ben sana özelden veririm tarifi laelaelaelaelae

ben hiçbişyden tat alamadım bunlarda bişiy eksikkk:roflol:
acaba neee:uhm:

çok çok haklısın :çok üzgünüm:

Ama ama biz bişey yapmadık kiii sadece parti yaptıkkkk:roflol::roflol:

Dur ben şu keklerden parti pastasının kalanından birde böreklerden ayırayım onlaraaaa kısmasınlarrrrcokacimcoook

Filiz ablaaa parti pastasınının ucu accıkın ısırılmış bişey olur mu kiiiiikaydirigubbakcemile3 Burcunun elinden zor aldım son dilimi:roflol::roflol:

ben sezen dinliyorum
amanın kızlar ne marifetliymişsiniz kız maşallah poğaçalar brownıe hepsi süppppeeerrr
ama havai fişeklerde iyiydi kabul edin
2000.sayfamızıda böle kutlarız hep beraber inşallah

kızlar hepiniz süpersiniz valla yaa
burda bütün sinirlerim alınmış gibiyim böyle yüzümde ebleh bi gülümsemeyle oturuyorum pc başında sırnaşık şey

Ama ama biz bişey yapmadık kiii sadece parti yaptıkkkk:roflol::roflol:

Dur ben şu keklerden parti pastasının kalanından birde böreklerden ayırayım onlaraaaa kısmasınlarrrrcokacimcoook

Filiz ablaaa parti pastasınının ucu accıkın ısırılmış bişey olur mu kiiiiikaydirigubbakcemile3 Burcunun elinden zor aldım son dilimi:roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
:roflol::roflol:

X