Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım benim çok teşekkür ederim yüreğime su serptin sağol inşallah dediğin gibi olur .seni en içten dileklerimle tebrik ediyorum

canımm sağolasın inşallah seninde allah gönlüne göre verir... fazlada şartlandırma kendini hee :)
bu arada bişi sorcam daha önce yazdınmı bilemiyorum fakat ne kadarlık evlisin?
birde kaç yaşındasın?
çokmu sordum? meraktan bağışla :) :CüvCüv::ecrin_bebek:

merhaba
öncelikle tebrik ederim allah kucağına almayıda nasip eder inşallah,hemoroid konusunda seni en iyi yönlendiricek olan ise doktorundur ama sen yinede dikkat et geçmiş olsuna.s

merhaba
öncelikle tebrik ederim allah kucağına almayıda nasip eder inşallah,hemoroid konusunda seni en iyi yönlendiricek olan ise doktorundur ama sen yinede dikkat et geçmiş olsuna.s

çok sağol arkadaşım allahım olmayanlara da nasip etsin ama problemmli bir hamilelikten çok korkuyorum

amin şekerim hepimizin gönlüne göre versin ben1 yıllık evliyim 20 yaşındayım ayrıca bağışlanıcak bişey yok sizlerle tanışmaktan zevk alıyorum a.s peki sen kaç yaşındasın bebeğine kavuşmak için çok bekledinmi :1hug:

saol ceren54 çok teşekkür ederim ayrıca allah bebişini kucağına almayı nasip etsin güzel hamilelik geçirirsin inş

çok sağol arkadaşım allahım olmayanlara da nasip etsin ama problemmli bir hamilelikten çok korkuyorum

ooooo bizim çiçeği burnunda annemiz daha yolun başında karamsarlığa kaptırmış kendini canım benim lütfen kötü düşünme inşallah çok güzel ve rahat bir hamilelik geçirirsin eminimki rahatsızlığın konusunda doktorun sana yardımcı olcak ve seni rahatlatacak tavsiyelerde bulunucaktır.hepsini uyguladığın taktirde rahat ediceğine inanıyorum kötü düşünmek yoka.s

ilaçlarımı içiyorum canım evime geldim bende babamıza kavuştuk Allaha şükür yarında doktora gidecezbebişimizi görecez sende kendine dikkat et yiğenimizi hasta etme sakın bu seferde benim elime aldırma oklavayıklava:kaydirigubbakcemile3

arifecim nasılsın canım testi yaptın mı merak ettim kız

teşekkür ederim nurcum iyiyim sen nasılsın. hayır henüz yapmadım ama bu akşam yapıcam oyüzden garip hissediyorum korku heycan karışık allah yardımcım olsun:ecrin_bebek:
ilgine ayrıca teşşekkür ederim bebişine de kendine çok dikkat et sen iyi olki daha iyi olsuna.s

slm kızlar,
arife çok merak ettim sonucu,umarım hakkında hayırlısı olur canım
nur ,canım gözün aydınbabnızda gelmiş,kavuşmuşsunuz ne güzel,ne oklavaymış kız bu elden ele dolaşıyor valla :)) tmm iyi bakıcam söz :))
mavi denizim canım,affı düşün istersen.ben yüksek lisans yapıyordum,3 dönemde bitecekti,1 dönem gittim bıraktım,sonra çok pişman oldum ama... şimdi böyle bir şans yakalamışken bırakmak istemiyorum bu halde de olsa gidicem okula,ben bunu bitirince öğretmen olucam inş.şimdi okulda stajda yaptıracaklar lisede hamile bir stajer öğretmen,çocuklar dalga geçer kız benle :)) ama umrumda bile değil valla,takmıyorum,bu mesleği yapsamda yapmasam da elimde olsun,ileride ne olacağı hiç belli olmaz diye düşünüyorum,bu okulu bir bilezik olarak düşündüm,ben koluma takayım da diyorum,sende düşün tatlım ya,bu fırsat bir daha ele geçmez.çenem düştü yine herkese iyi akşamlar...

canım daha çok gençsin ne güzel.... bende sanki yolu yarılamışım gibi konuştum dimi :)
şekerim ben 24 yaşındayım ve henüz 3 aylık evliyim. bekarken emin ol çok şüphelerim vardı bebek konusunda çünkü haddinden fazla adet düzensiliğim vardı, hatta evlenmeden bir yıl önce hormon ilaçları kullanmıştım sayesinde 10 kilo aldım :) ama düzensizlik son sürat hızla devam ediyor....
zaten düzensiz olduğum içinde hamile olmama ihtimal vermedim ya ama oluyormuş işte....
allaha göre güçlükmü var ...
3 aylık evli 2 aylıkta hamileyim cicim darısı senin ve senin gibi bebiş bekleyen tüm anne aday adaylarının başına inşallah...:CüvCüv::ecrin_bebek:

saol ceren54 çok teşekkür ederim ayrıca allah bebişini kucağına almayı nasip etsin güzel hamilelik geçirirsin inş

canımm sağolll aminnnn inşallah duaların kabul olur cicim aynı dilekler senin içinde geçerli tabi :CüvCüv::ecrin_bebek:

slm kızlar....benı de aranıza alırmısınız?????....ALLAHIN ıznıyle 4+1 hamısım yenı ve umutlu bır anne adayıyım yanı:1hug:a.s.

günaydın kızlar....
nasılsınız bugün keyifler yerindedir inşallah... iş yerime gelir gelmez alışkanlık haline geldi önce buraya bakıyorum ne var ne yok diye :)
ben bu sabah güne biraz sıkıntılı başladım karın ağrıları ve mide bulantıları ile
neyse bu akşam doktora kontrole gidicem tekrar öğreniriz sebepleri...
lotus aramıza hoşgeldin şekerim bebeğin şimdiden hayırlı olsun allahım kucağına almanı nasip etsin inşallah....
arife sana özel olarak günaydın cicim ne oldu yaptınmı testi?
çokta üstüne gelmek istemem ama merak ediyorum sonucu her ikisinede hazırız tabi dimi kızlarr....
Hayırlısı Allahtan...

günaydın cerencim
evet yaptım canım negatif, herşeye tamam diyorum kabulleniyorum ama şu adetletim düzene girmedi çok sinir oluyorum ya napıcam ben bana yine doktor yolları gözüktü gidicem cumartesi günü hayırlısı inşallah,canım benim canını sıkma mide bulantıların ve ağrıların normaldir.benim yanımda bir arkadaşım var oda 4 aylık hamiş ilk 3 ay çok sıkıntı çekti oda ama şimdi iyi .akşamada inşallah hayırlı haberler alırsın senağlama

slm kızlar....benı de aranıza alırmısınız?????....ALLAHIN ıznıyle 4+1 hamısım yenı ve umutlu bır anne adayıyım yanı:1hug:a.s.

günaydın lotus hoşgeldin bebeğin hayırlı olsun allah kucağına almayıda nasip etsin
güzel ve sorunsuz bir hamilelik diliyoruma.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…