Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar ben geliyorum kimse yok yaa bende hep geç kalıyorum doğru dürüst görüşemiyoruz umarım hepiniz iisinizdir kendinize iii bakın

haklisin isyan etmiyorum kac senelerce ugrasan insalnlar var ama benim vazgecisimin sebebi birazda esimden kaynaklaniyo neyse cm en son yazdigimdan sonra ne olduysa topige giremedim sohbet sayfasinada cok zor giriyorum neden anlamadim bir sorun var ama...

Yasemin canım ne güzel göbişin çıkmış. Çok daha özendim valla hamişliğe.Canım inşallah sağsalim kucağına alırsın bebişini.
Neşecim canım aldığın karara çok sevindim.Sakın kendini sıkma yeter film çekilirken çünkü çok çabuk bitiyor.
Burcu canım sıkma canını bu konulara çünkü senin bıcırık bir gelsin hepsini sana hiç acemilik çekmeden öğrettirecek.Bak ne güzel kardeş desteği de olacak keyfini çıkar hamişliğin.
Bensenb canım doktora gitmedim bu ay çünkü geçen ay gittim 3 ay sonraya anlaştık.Daha öncede böyle geç geldiği olmuştu ama her ay böyle olmuyor 6-7 ayda bir böyle gecikiyor.Doktorum genel olarak düzensizliğin yok dedi ve hap vermeye gerek duymadı.O nedenle gitmedim canım.İnşallah bu aya kaldı artık hamişlik.

kızlar bana yazacak birileri vardır inş ben bugün ikili tarama testinin sonuçalrını aldım pozitif çıktı dr ayrıntılı ultrason istedi hiç ikiliyi yaptıtrp böle çıkan oldumu

Günaydın canlarım

emillly....ikili test sonucumdan hiç anlamıyorum sadece risk yoktur yazıyodu altında. Ultrasonda da ense kalınlığına bakılmıştı. Hayırlı haberler dilerim balım.

Kızlar teşekkür ederim. Aynııı göbüşten sizdede olsun tatlılarım.

Burcu ya bende erkek hissediyodum en başında ama şimdi Sude diye seviyorum. Ki her erkek duyma haberine hazırım şok olmayacam yani. En yakın zamanda gitmem lazım doktora.. =) Bende meraklandım. Bide benim normaldede göbeğim vardı. Burda görenlerde kız diyo yaygınmış. Artık hayırlısı neyse o olsun. Eli ayağı düzgün sağlıklı olsunda. Bide bugün rüyamda kayınvalidem bana tosunum nasıl dedi. Bende o kızz tosun değil dedim. Ya bu haberi duycakmışım yada cidden erkek kerata..

Kimi göbüşüme aa küçücükkk diyo kimide kocaman. =) Bünyeden bünyeye değişiyo ama biz 18 haftalığız çıksın artık...

Benssenbcim nice uzuuuun mutlu sağlıklı ve huzurlu seneler geçirin inşallah. Bu mutlu gününüzde ikinizin tomurcuğuda haberini versin inşallah. Sağlığıyla hamiş kal emi...

slm kızlar
herkese günaydın inşallah hepiniz iyisinizdir .beyazcım henüz test yapmadım daha doğrusu yapamadım annem rahatsızlanıp hastaneya kaldırılınca onun telaşıyla ve üzüntüsüyle tamamen aklımdan çıktı bide biraz korkuyorum açıkçası hep kafamda kuruyorum acaba başka bişeymi var diye ama üstündende 5 gün geçti cesaretimi toplayım enkısa zaman da yapıcam inşallah.sonucu öğrenince mutlaka yazarım hepinize çok teşekkür ederim.bu arada sağlığına çok dikkat et üşütme böyle şeyler ihmale gelmez hepiniz öpüyorum :)))

canlarım desteginiz için sagol inan bana güç veriyor yazılarınız destekleriniz..bugünlerde kasıklarımda daha bir agrı olmaya başladı özellikle dün sanki her gecen gün artıyor hayırlısı bakalım..içimden bi ses bu ay olma sansı var diye beni heveslendiriyor bilmiyorum ama 1 tane bile olsa yumurtamın var oldugunu bilmek beni heyecanlandırdı demekki önceki aylarda bu bile olmuyordu bu ay kullandıgım klomenin etkisiyle oldu yumurta belki doktorun istedigi gibi bir sonuç degil ama rabbim isterse ondan bile bir mucize çıkarır..akşamları yatarken bir yandan kasıklarım agrırken bir yandan karnımı tutarak dua ediyorum ne olur allahım yumurtanın istenilen durumda olmasını ve döllenmesi için yardım et bana tutunsun bu diye bir sürü dua okuyorum canım sıkılıyor ama eşime göstermemek için konuşmuyorum bile bu konuyu..üzülmüyorum bu durumlara desem yalan olur ama dedigim gibi unutmaya çalışıyorum..
burcu cum evet bu sitede okudun dimi onu bende burada ögrendim ama ibrahim süresini hatırlayamadım yusuf süresi aklımda kalmış mümkün oldugunca okumaya ya da hergün evde sesli olarak dinlemeye çalış bebişinde duysun diger hamiş arkadaşlar sizlerde yapın inş bebeginiz hayırlı aklı başı yerinde saglıklı imanlı birer bireyler olur..allah onları sizlere bagışlasın..

Çok sağol tatlım hemen yusuf suresini bulup sesli olarak akşam yavruma dinleticem inşallah.. Sende inşallah hamişsindir bu ay. Tocaaaamaaan göbüşün olsun emi=)

bensenbcim bende unutmuşum sonradan farkettim allah nice uzun seneler birlikte yaşamak nasip etsin 2 yıl bitti demek yakın tarihlerde evlenmişiz demek benimde 2 eylülde 2 yılım bitti 3ten gün hatta ay aldım..dilerim bu yılınızda çok beklemeden hemen haberinizi alırsınız..beyazcım sagol tatlım biliyorum kalbin benimle ..cnm sen af için başvuruda bulundunmu hangi bölümdü kaç senen var peki..benimde böyle bir durumun var ama ben kararsız kaldım benim ilk yıldan çok sorunlu geçti neredeyse yarısının bırakmışım zaten topu topu 2 senelikti 2 seneden pek sorunum yok 1 yada 2 ders dışında geçen transkrip aldım okuldan fazla geldi dersler yani diplomayı alsam bana pek faydası oılmaz gibi çünkü bu işi yapmayacagım için..bilmiyorum karasız kaldım hala başvuruda bulunmadım eşimlede tekrar ne yapacagımız hakkında konuşmadık..

Canim yaa hakikaten meraklandim, hadi hemen yap testide haber et, hayirli haberlerini bekliyoruz.

Tabiki eger alninda yaziyorsa bir yumurta bile yeter zaten benssenbnin de dedigi gibi 1 yumurta olsun kaliteli yumurta olsun, Allah diledikten sonra dollenirde tutunurda. Ama lutfen bu ay bunu kafanda tutma, baska seylere odaklanmaya calis. Yumurtlama sonrasi dollenme olacagi zaman bu aklina takma olayi etkiliyor herseyi. Hakkinda hayirlisi olsun canim benim...

Allah Allah yayginmi diyorlar, acaba resimdemi dik cikmis gobegin bilmem ki. Hakkinda hayirlisi ne ise o olsun canim benim. Yeterki hayirli, salih, saglikli bir evlat olsun, cinsiyet hic muhim degil bizim icin.

Kızlar ben karar verdim ben bu akşam testi yapıcam allah hepimizin yardımcısı olsun ,inşallah hayal kırıklığına uğramam

sorduğun için teeşkkürler cnm...
evet bol bol su içiyorum ve iki kat çorapla patikle geziyorum :)
bir iki gündür daha iyiyim çok şükür ilaçlar işe yaradı sanırım....
kendine iyi bak cicim byee.... :ecrin_bebek:

mrb. şekerim....
resmini gördüm tam soracaktımki ne kadarlık diye yazmışsın 18. hafta :)
bence artık byümeli zamanı gelmiş üstelik çokta şirin duruyor :)
bu arada ben 9. haftadayım fakat göbeğim şimdiden belli olmaya başladı kıyafetlerimi giymekte güçlük çekmeye başladım. sanırım bizimki biraz iricene olacak yada ben bol yağlı bir hatun olucam :)
hele cinsiyet konusu çatlıyorum merakten ya daha öğrenmemiz için 2 ayımız var nasıl beklicem ...
eşimde dahil etrafımdaki herkes kız diyor ama nedense banada erkekmiş gibi geliyor hayırlısı bakalım....
bu arada sizede hayırlı olsun...
allahım sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin...

Kızlar ben karar verdim ben bu akşam testi yapıcam allah hepimizin yardımcısı olsun ,inşallah hayal kırıklığına uğramam

canım ya bencede testi yapta aklından çıksın hiç değilse dicem ama...
ben evde test yaptığımda negatif çıkmıştı asıl kesin sonuç kan testinde çıkıyor bilgin olsun...
evdeki tek çizgi iken kan testlerimin hepsi bebek varrrr diye bağırıyordu...
hakkınıda hayırlısı ne ise o olsun....:CüvCüv: :ecrin_bebek:

herkeze meraba kanda gebelik testi için nekadar beklemeliyim. Birde arı poleni hamilelikte bebek gelişimi için çok iyi diyorlar bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin:)

canım kanda gebelik testi için bence beklemene hiç gerek yok...
çünkü eğer iki günlük bile gebe olsan kanda kesinlikle doğru sonuç çıkıyor doktorum öyle söylemişti bana...
arı poleni hiç duymadım cnm :CüvCüv:

bu arada bensenb size uzun yıllar boyu huzur ve mutluluk diliyorum.... allah ağız tadınızı hiç bozmasın inşallahh.... nice 2 senelere...
darısı başımıza inşallah....

kızlar ben bu siteye yeni katılan biriyim ve zannedersemki hamileyim çünkü reglim düzenli bir gün geçti ve eczane testinde çift çizgi çıktı 4 haftalık sanırım birkaç gün içinde dr gidicem fakat gidene kadar bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim bende hemeroid problemi var başlangıç hamilelikle birlikte çok zor önerileriniz nelerdir tecrübe yaşayanlarda yardım etsin nolurrrr

canım benim çok teşekkür ederim yüreğime su serptin sağol inşallah dediğin gibi olur .seni en içten dileklerimle tebrik ediyorum

hoş geldin ierror bebeğin şimdiden hayırlı olsun. umarım doktorunda müjdeli haberi verir.
hemeroid hastalığı gebelikte evet sorun oluyormuş şükürki henüz ben öyle bir şey yaşamadım 2 aylık hamileyim ama ne olacağını bilemeyiz inşallah yaşamayızda. benim bir arkadaşımın başına gelmişti ondan biliyorum ama gebelikle birlikte genelde oluşurmuş bu sende sanırım önceden var bence doktoruna anlat ve tedavisi varsa gecikmeden uygula. çünkü arkadaşım hemeroid yüzünden sezeryan ile doğum yapmak zorunda kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…