Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

niye uyuyamadın kızz sabaha kadar fantezimi yaptın kafanda onca muhabbetten sonra ehe ehe :):):)
yaww ne temizliği bee zaten 2 saat sonra hava kararacak otur oturduğun yerde boşverrrrrrrr

Cerencim sakin ol germe kendini yaa kıyamam sana:çok üzgünüm: iş bu birşekilde hallolur minik cerenini düşün:ecrin_bebek: sakin oll relaxxx:CüvCüv:

kız ben relaxım zatiii açıyorum ağzımı yumuyorum gözümü adamlar konuştuğuna aradığına pişman oluyor inan hiç susmam işten kovacaklarmış mış mış hiç alttan almam benim muhasebeciliğime hiç kimse dil uzatamaz yırtarımmmm :roflol: :roflol:

Ayyy ceren zaten canım istemiyor boşvereyim temizliği değil mi?hihoyyyt Yok kız ya benden önce uyumuştu yaramazlık yapmadık kaydirigubbakcemile3 ama söylediklerin aklımda şekerim en kısa zamanda konuştuğumuz gibi :hooray::hooray::hooray: yapıcam

Seni taktir ediyorum canım hem relaz olup hem hakkıını ara helal olsun sana:teytey: bir ara bu konudada taktik verirsin bana tamam mı:teselli:

AHHHH canımmmmmm
ben her konuda taktik veririm anacım yeterki bilgim olsun
bilgim olmadığı yerde de ııı ııh ağzımı bıçak açmaz konuşmam
valla işlere takmam pek kafamı saat beşte mesai biter herşey şirkette kalır ben kocişimi düşünerek evime giderim yoksaaaa çekilmez bu hayatttt
kız sen ikinci özel mesajı okumadınmı hatuun kocan uyusa ne olurrr top sende demiştik :roflol:

Okudum canım ama benimde uykum gelmişti ondan şeyetttmedimdikaydirigubbakcemile3

irem biraz daha ders istiyo galiba ceren kız uygulamalımı göstersek napsak

yok artııııkkkkkkk ohaaaaaa

Evet Evet ders verin bana:dance:

kızzzzz dövecem ama o kadarda değil çüşşşş klava:

Evet gelemedi hala kahvaltıdan kahve keyfi yapıyordur gelir birazdan

acaba gerçekten kahve keyfimi yapıyor yoksa keyif sigarasamı yakıyor ehe ehe :asigim:

bu adam beni öldürecek ya........kötükedihüso... ateşini ölçüyorum yok ateşin diyorum, tutturuyor var diye, iki ayrı derece ile ölçtüm, adam hala var diyor, ya 36,5 gösteriyor diyorum, alnını elimle, dudağımla yokluyorum, yok ateşi ama adam hala var diyor, neymiş dereceler bozukmuş, 5 derece de koysam aynı çıkacak, delirtti beni... sesini çıkarma yat madem ateşin var dedim, ıııhh, aaaah, ölüyorum şeklinde... halbuki turp gibi, yok ateş mateş:mymeka:

İlgi istiyor anacım bulmuş fırsatını kaçırır mıkaydirigubbakcemile3 sakın ateşi çıksın diye tebeşir tozu içmesin bak :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…