Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5.ayımdayı m (11 şubat)
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday m
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayım dayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)
11.jasminn_23............................1.ayımday ım
Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................21. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................27. Haftamızdayız (K) (27 nisan )
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................16 haftamızdayız
6. Ceren....................................19 haftamızdayız (K) (20 haziran 2009 )
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................12.haftamızdayız
9. İerror......................................14 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................33.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız

kızlar bene yemeğe gidiyorum cuma günleri erken geliyo kahvaltı niyetine sonra akşama kadar açlıkdan midem kazınıyo cokacimcoook

Cevap yazmıştım ditmiiş:1no2:
27 nisan ama sezeryan olursa daha erken bizim plesantamız aşağıda yukarı çıkmazsa sezeryan olcakmış.

hmmm buna doktor ne zaman karar verecek canım? amma soru sordum ama merak işte, ben de heyecan yaptım şimdi delikafadulden

KIZLAR ÇOK İNCELEMENİZE GEREK YOK YAKINLARINIZA SORUN İNANIN BİR ÇOK EŞYA DOKUNULMADAN GERİ GELİYOR EVE ZATEN 2 GÜN KALACAKSINIZ 2 KAT KIYAFET YETERLİ GELİYOR GENELDE..IVIR ZIVIRADA ÇOK GEREK YOK..GCELİK YERİNE PİJAMADA YANINIZDA BULUNSA İYİ OLUR...
YARIN SÖYLERİM ANCAK DOKTORUN NE DEDİGİNİ BAKALIM ARTIK NE DİYECEK?
BENDE BU KIZLAR BANA LAF ATMAYACAK HERHALDE :mymekaİYORDUM SADECE BURCU ATTI HEMEN İKİNCİ YAZIŞIMDA CVP VERDİNİZ..GELİMMİ OKLAVAklava: İLE BEN O KADAR GÖRÜNMEZMİYİM HEE :çok üzgünüm:YAZIMI GÖRMEDİGİNİZ.

Hadi afiyet olsun burcu sana uanında atıştıracak bir şeyler bulundurmuyomusun cicim?valal bende mutlaka ara ögün yapmam lazım yoksa yemeklere saldırırım..aç olarak yemege oturmak istemem ..

kızlar eşim uyandı, kahvaltı hazırlamam gerekiyor, işim bitince geleceğim yanınıza, bu arada nuuuuuuur doğum yapacağın tarihi listeye ekle gülüm :)

kızlarr kusuruma bakmayın nolur okuyorum ama bir türlü yazamıyorum yaa telefonda savaş veriyorum sürekli kavga halindeyim yasakkelime :mymeka: bakalım ne olacak müşterilerle kapışıyorumda

Kızlarrrr günaydınnn ben geldimmmhihoyyythihoyyyt

Mavi Denizcim tek başıma tabiki o yükü göğüsleyemem eşimi ikna etme çabaları içindeyim.:ecrin_bebek:

Burcu naber? Bencede ya lohusa gecelikli kıyafetlerinide koysunlar bakalım başlarında kocaman kurdela ilekaydirigubbakcemile3 yeni doğum yapmış yüzlerinin şaftı kaymışkafamçokkarıştı görelim değil mi amakaydirigubbakcemile3

Filizcim eşine çok geçmiş olsun.Daha doğrusu sana geçmiş olsun çünkü erkekler biraz hastalık hastası olduğu için şimdi çok nazlanır sana ayyyy her yerim ağrıyor ayyyy diye inlerrr-tatlicadiarzu- Sözünü dinlemezse senin işte hasta olurklava:

Ceren kızzz nassen akşamdan beri? Daha yeni kalktım gözümü sizinle açayım dedim.
Bugün temizlik yapıcam haftasonuna kalmasın kocişle bir yerlere gideriz belki sıkıldım bütün hafta evde:çok üzgünüm:

Hadi afiyet olsun burcu sana uanında atıştıracak bir şeyler bulundurmuyomusun cicim?valal bende mutlaka ara ögün yapmam lazım yoksa yemeklere saldırırım..aç olarak yemege oturmak istemem ..
sağol canım geldim yemekten yanımda atıştırmalık çukulata tarzı şeyler oluyor genelde açlığımı bastırmak için

kızlarr kusuruma bakmayın nolur okuyorum ama bir türlü yazamıyorum yaa telefonda savaş veriyorum sürekli kavga halindeyim yasakkelime :mymeka: bakalım ne olacak müşterilerle kapışıyorumda

bende aynı durumdayım alacaklılarla savaş veriyorum telefonlarda klava:

kızlar bene yemeğe gidiyorum cuma günleri erken geliyo kahvaltı niyetine sonra akşama kadar açlıkdan midem kazınıyo cokacimcoook

Burcuuu ne çabuk yedin anacımcokacimcoook yoksa sende mi kuş kadar yiyenlerdensinklava: kendine iyi bakman lazım senin ama güç toplayıp enerjik olman lazımmm çok zayıfsın sennn klava:

Hadi geri dön yemeğine ye bakim biraz dahacokacimcoook

iremcim tünaydın canımcım akşam yoğundun sanırsam kız bu saate kadar uyulurmu üstelikte cuma vakti hey allllaam yaaa....

kız burcu alacaklılarla olsa sorun halledicemde şu mutabakat beni mahvediyor bunların yüzünden şurda masa başı doğurucam cereni heeee o başlayacak mutabakata bu kezzz

ayy o mutabakat sinir bozucu bilmemmi muhasebeci degilim ama ben o evraklardı kayıt ederken anam agladı geçen haftaşarda hatırlasana giremedim yogunluktan topige sende 100 sayfa ben diyeyim 130 o kadar vardı yani canım çıktı gün boyu durmaksızın yaıyorsun ama zaman kalmıyorki hepsini bitirmeye..hep sarktı işlerim..neyse kolay gelsin size..bende yemege kaçayım...irem sana da tünaydın...

anne babadan önce mutabakat dicek senin kız :roflol:
anne ben doğdum mutabıkmıyız dicek :roflol:

haklısın canım ama gece uyuyamadım hiçççmirmirmirmir sabaha karşı uykuya dalabildim yoksa haftasonu bile 08:30 da en geç ayaktayım. Valla yaramazlık yapmadık delikafadulden Bir açılabilsem temizlik yapmaya başlıycamda kalkamıyourm sersemliktenmirmirmirmir

Cerencim sakin ol germe kendini yaa kıyamam sana:çok üzgünüm: iş bu birşekilde hallolur minik cerenini düşün:ecrin_bebek: sakin oll relaxxx:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…