Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Canımm inşallah rabbim en kısa zamanda göbişlerinizi doldurur mübarek cuma günü duy sesimizi allahımmm en hayırlı olanı ver kullarına amiiinnn....
Evet arife teyzesi yaa nasıl heyecanlanıyorum varya bazen kendimi hiç anne olacakmış gibi hissetmiyorum ama ceren hatırlatıyor sağolsun :):):)

ayy evet kızlarr ya benimde içim bir hoş oldu sankim yarın doğuma gidiyormuş gibi hissettim kendimi bu kadarcık göbişle doğumamı gidilir beee :):):)

--------------------------------------------------------------------------------

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5.ayımdayı m (11 şubat)
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday m
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayım dayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)
11.jasminn_23............................1.ayımday ım
Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................21. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................27. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................16 haftamızdayız
6. Ceren....................................19 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................12.haftamızdayız
9. İerror......................................14 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................33.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız

YORUMSUZ...

Diyet, perhiz, rejim gibi faaliyetler hedefte Türk delikanlılarının ve genelde de Türk milletinin devamını engellemek için dış mihraklar tarafından gündeme getirilmiş şuurlu bir düzmecedir. Gaye, eskiden bir koyunu, bir oturuşta götüren dev gibi babayiğit atalarımızı ve tarlada doğum yaptıktan sonra bebeğini kundaklayıp, elde orak tarlada çalısmaya devam eden Türk kadınlarını ; kalori hesaplayan, hapşırınca yatağa giren, fitness ve aerobik yapan çıtkırıldım tiplere dönüştürmek ve büyük Türk ırkını Çinliler, Japonlar gibi sıska, zayıf ve sağlıksız bir ırk haline getirmektir.

Icabı halinde 240 kiloluk top mermisini tek başına namluya süren bir babayiğidin, kalori hesaplayan, yoğurtlu kebabı reddeden bir züppe haline getirilmesinden daha büyük bir soykırım olabilir mi?

İç yağının, kuyruk yağlarının, anamızın Vita yağının kolestrol yaptığı palavradır.

Kolestrol, kebapları yedikten sonra iki şişe soda içerek ayarlanabilecek bir gaz durumudur.

Sakın bu oyuna düşmeyin.

Feminizm, kadın hakları , çevre şuuru ve eşitlik adı altında Türk kızlarının akılları çelinerek, yemek yapmayı bilmeyen, bizim istikbalimiz olan yavrularımızı , abuk subuk yiyeceklerle yetiştirecek, damak zevki gelişmemiş , sunta kılıklı diyet bisküvilerini yiyecek sanan bir hale getirmişlerdir.

Ayrıca kör olası dış mihraklar, bu kızlarımıza kebap, soğan, çig köfte vb. Lezzetleri yiyen, bardak bardak şalgam suyu içen yiğitlerimize hanzo-kıro gibi sıfatlar takmayı ögretmişlerdir.

Ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalısılan Çin mutfağı diye bir şey yoktur. Bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatın, wog adı verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıp insanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktır. Sakın kanmayın, sakın yemeyin. Helal değildir!

Unutmayın su uyur, düşman uyumaz!

ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR :)

Alışveristen sonra evine dönen kadın, kocasını yatakta genc
ve guzel bir kadınla yakalayinca dehşete düşer.
Ortalığı dagıtmaya kalkışacağı sırada kocası onu durdurur.
'..Şöyle aciklayabilirim...' der..
'Eve donerken bu zavalli kizi gordum. Cok yorulmustu.
Onu arabama aldım. Karnı da acıkmıştı, o yüzden onu eve
getirdim ve senin buzdolabında unuttugun rostoyu pisirdim.
Kızın ayakkabıları delinmişti. Modası gecti diye artik
giymedigin ayakkabılarından bir cift verdim ona.
Üşümüştü, o yüzden sana dogum gününde aldıgım fakat
rengini begenmedigin icin hic giymedigin suveteri ona verdim.
Kizin pantolonu parca parca olmustu, artık
senin kalçalarının
sıgmadıgı bir pantolonunu da verdim. Tam çıkmak uzereyken bana
'Karınızın artık kullanmadıgı baska birsey var mi bu evde?'
diye sordu.. ve işte buradayız..'

günaydın kızlar gece iyi kaynatmışsınız valla geliyordum oklava ile yazmayın akşam oturun kocalarınızla ilgilenin bakiiimm...

cerene aldıgın cicileri gördüm çok güzel allah giydirmek nasip etsin.kız o çizgili şeyde güzel ve kullanışlı biizm ikizlerdede vardı dışarı çıkarken giydiriyoduk içine sonra kucagımızda götürüp getirdik kullanışlıkydı baya ama 1 yaşını geçirdikten sonra giymeyebilirler.... kız neydi dünkü muhabbetiniz hani banada gönderseydiniz dermişimm...şaka bir yana irem önce eşinle konuşmalısın öyle tek taraflı kazay gelsinde olsun denilecek bir iş degil bu sonra üzülmeyesin diye söylemek istedim.. kızlar dün kötü idim akşam baş agrısı mide bulantısı karın agrısı falan berbettım nasıl uyudum bilmiyorum geçte uyudum ama sanırım ilacın yan etkisi olmuş dün eşim beni yatırdıktan sonra ilacın propektüsünü okumuş yan etkisi imiş gerçekten ...ama biraz daha kötü olsaydım inanın acillik olurdum kendimi tuhaf hissettim.neyse geçti şükür ama nasıl sızıp kalmışım hemen...

:roflol::roflol:

canımcım benim çok işime yaradı bu bilgi iyiki başlmaışım folikaside hipertroid yaşadım için ayrıca lazımmış bakasana :1hug:

evet cicim iyiki başlamışsın umarım en kısa zamanda da meleğin gelir tatlım...

vayyy beee adam iyi yırtmış
burda suç kimde oluyor sizce?
aldatan erkektemi aldatılmayı hakeden kadındamı?

günaydın canım valla ilaçlarla sağlımızı bozcaz yan etkileri yüzünden dikka et kendine canım :1hug:

:roflol::roflol: benim ateşimi böyle ölçmem mümkün değil en küçük bedenee sahip olduğum için

sen hiiiçç meraklanma güzelim hiçte dert etme kendine bende öyle idim (göğüs açısından) fakat gel şimdi gör daha şimdiden inan iki beden büyüdüler zor taşıyorum ssüüüttçiiiiiiiiiii olucamda :):):)
hamiş kalınca emin ol o derece arada sıkışır düşmez bile ehe ehe :):)

kızz nihayet gelebildinmi canımcım....
evet o çizgili battaniye çok hoş çıtçıtlı falan sar sarmala çocuğu yumuşacık sıcacık bakalım bizimki ne zamana kullanacak nasipse inşallah rabbim herkese nasip etsin...
kızz ne o akşam başına gelmeyen kalmamış tam hastanelikmişsin balım... baş ağrısı mide bulantısı emin ol hamileliğin ilk dönemleri bunları çok sık yaşayacaksın şimdiden hazırla kendini bacım :):):)
şimdi nasılsın peki iyimisin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…