Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın kızlarrrrrr nasılsınız bakalımm...
gece benden sonra fazla durmamışsınız kuzucuklar dayanamadınız tabii kocişlerin yanına sokuldunuz dimii o kadar tiyodan sonra ya ben ne yapam :):):)

kııızzzz nurrrr bişi dicem sana hani sen gece gelip iyi geceler yavrukuşlar demişsin yaa
sabah sabah uykulu gözlerle kafamçokkarıştı ben onu iyigeceler yavşaklar diye okudum :roflol: sonrada ekrana bakıp :1shok: koptummm :roflol: :roflol: :roflol:

:roflol::roflol:
sabah sabah süperdii valla :roflol:

günaydın kızlar nasılsınız hepinize hayırlı cumalar bol bol dua edelim bugün
burcu nasılsın canım evet hafta sonu geliyor dinleniriz biraz bari
cerencim günaydın nasılsın kopardın beni sabah sabah ya bu arada cicilerinize bayıldım allah sağlıkla kullanmayı nasip etsin

bende iyyim canım evet cuma cuma çok dua edelim :Saruboceq:
ben akşam hepiniz için eve gider gitmez kuranımı okudum
hoş önce Allah sonra yallah oldu kociş gelince ama kabul olur herhalde

Günaydın burcu hanımcığım vede arife bacım...
size göre hava hoş tabii tuzunuz kuru yarın paso tabir yerinde ise malak gibi yatacaksınız peki ya ben yine bu saatte burda boş bir kk ekranına bön bön bakıyor olacağım
ve tabi benimle birlikte birde mavi deniz.... bu kadar....
neyse görürsünüz sizzzz....
bu arada arifecim güzel dileklerin için teşekkür ederim canım ceren hanımın cicişleri benimde çok hoşuma gidiyor doğsada bir giydirsem pembiş pembiş diyorum sabırsızlanıyorum valla :):):) darısı sizlerin başına inşallah artık pembişmi olur mavişmi nasip...
kızzz burcu ne oldu özeline mesaj gelmişmi baktınmı? bu arada kaç gündür konusu olmuyor senin kabızlık ne durumda yaww geçtimi?

bende iyyim canım evet cuma cuma çok dua edelim :Saruboceq:
ben akşam hepiniz için eve gider gitmez kuranımı okudum
hoş önce Allah sonra yallah oldu kociş gelince ama kabul olur herhalde

:roflol: :roflol: çatlak yumurta :roflol: :roflol:

kızzz burcuu sen her topiğe girip laf atıyormuşun topik topik geziyor diye konuşmaya başlamışlar seni kızzz mahalleli karılar anlatıyorlar yapma bacım hal ve hareketlerine dikkat et sen evli barklı bir kadınsın öyle her yere girip çıkma madem girdin yazmada yakalanma bakk adın çıkacak sonra heee....

şekerim ben sana yarın eşlik ederim evdede olsa tamam belki 12 ye kadar uyyo olaiblirim ama kaydirigubbakcemile3sositososito açarım ehemn kk yı
işallah bakalım pembişmi mavişmi :Saruboceq:
özelime mesaj geldi :roflol: yabancısı olmadım biri konuymuş acaba bilmediğim bri taktikmi diye merakda ölüyodum varsa yeni bişi hemen uygularız icabında
sengözlerimebaksanab
kabız olayım geçti çok şükür folikasit değilmiş demekki artık çatır çatırr.... :roflol:

ay yok ayol yine o kayıınaam fişfikledi dimi ahh ahhh komşuya bi fincan tuz istemeye gittimde ee iki laf etmeden olmuyor kaydirigubbakcemile3

ama irem seni başta uyarmıştı cicim hatırlarsan pek seninle ilgili bir durum değildi ama olsun sende bildiğin halde bilgilerini tazelemiş oldunnn :):):)
kızz folik asit değilmiş demek neymiş peki sebebi? ne yaptın kayısımı yedin?

ay yok ayol yine o kayıınaam fişfikledi dimi ahh ahhh komşuya bi fincan tuz istemeye gittimde ee iki laf etmeden olmuyor kaydirigubbakcemile3

kızz senin bu kayıınaan varyaa evleşere şenlik yani ne diyem bir selam edersin adın elekçi karıya çıkar dikkat etmek lazım...

Mavi deniz günaydın kızzz ne o geldinde geçmişimi okuyorsun bacımmm
kimm bilir ne söyleniyorsundur sen şimdi bize kesin elinde klava: gelirsin kaydirigubbakcemile3

burcum allah kabul etsin canım allahrazı olsun bizide düşündüğün için
cerencim inşallah canım olsunda mavi pembe farketmez allahın izniyle ay annesi çok yakışıcak onlar cerenimize pembiş pembiş doğunca cerinin yanaklarda pembiş olur tam olur valla hayırlısıyla sen bi kucağına alda kızımızı

evet ya cerene onalrı giyidirdiğindede büsürü resim çek ve burdan bize göster yine bizde sanal alemde mıncıralım acıkın kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…