Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlarrr utandırmayın beniiii
Filiz ablacım evet senin ihtiyacın yok duruma göre hareket ediyoruz biz nabza göre şerbet yanee :)
kızz irem görürüm inşallah o kupaları inan çok mutlu olurum hadi bakalım top sende artı unutma!!!

sonucunu Cerenle beraber bekliyoruz heyecanla değil mi Cerencim?

Yok be güzelim utanacak ne varrr:ecrin_bebek: Garip olan ne biliyor musun ben topun bende olduğunun farkında değildim gözümü açtın cerennnnnnnimmmmmmmmm:1hug:
bunlar senin için canıma.s.

Yanlız şöyle bir durum var yarın kızlar bu sayfaları okuduğunda çok baskı yapacaklar ne konuştunuz diyeekaydirigubbakcemile3

evet fiiz abla büyük bir sabırla bekliyoruz bakalım neler olucak gelişmelerden haberdar et bizi irem tamam...

çiçekler için teşekkür ederim canımcım demek gözn açıldı valla en açık dille anlattığımı düşünüyorum bakalım senden haber bekliyoruz...

eeee burada olsalardı ve öğreselerdi di mi ama? çok şey kaçırdılar çoooooooooook :roflol::roflol::roflol:

Bana öyle geliyor ki bende bu azim varken ben bu hafta kupaları kaldırırımkaydirigubbakcemile3 izinliyim ya birde anladınız siz onukaydirigubbakcemile3

İki komşu kadın hafta sonu kocaları olmadan yemeğe çıkmışlar.

Yemekten sonra bara falan derken sabaha doğru iyice sarhoş eve yürümeye
başlamışlar. İyice sıkıştıklarını farketmişler ama etrafta tuvalet falan
bulamamışlar. Bir mezarlığın yanından geçerken biri

- Hadi şurada yapalım kimse görmeden_!

Başka çare de yok, korka korka girip bir kenarda işlerini bitirmişler.
Temizlenmek için bir şey bulamadıklarından biri külodunu çıkarıp kullanmış,
diğeri eve böyle dönemem diye oradaki çelenklerden düşmüş bir bandı alıp
kullanmış.

Sabah kocalardan biri uyanıp karısını donsuz olarak sızmış görünce telefona
sarılıp öbürünü aramış:

- Yahu biz fena boynuzlandık galiba. Karım eve sabaha karşı ve donsuz
olarak
dönmüş...

- Sen gene iyisin , bizimkinin k....na "seni asla unutmayacağız" diye bir de
kart yapıştırmışlar.....
:roflol::roflol::roflol:

süperrrrrrrrrrr:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…