Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ayy aşk olsun kızlar yaa şunca sayfanın içinde kaçına kaynana görümce muhabbeti vardırki biz genel olarak özel muhabbetler yapıyoruz yok ne zaman regl oldun yok akıntım geldi yok günüm geçti bunları konuşmaktan zaten başkalarını çekiştirmeye fırsat kalmıyorki :):):)

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

ayy aşk olsun kızlar yaa şunca sayfanın içinde kaçına kaynana görümce muhabbeti vardırki biz genel olarak özel muhabbetler yapıyoruz yok ne zaman regl oldun yok akıntım geldi yok günüm geçti bunları konuşmaktan zaten başkalarını çekiştirmeye fırsat kalmıyorki :):):)

ayyy evet canım bende onu diyorum biz 100 sayfada 2 kkere dert yanarsak onlar her sayfada dert yanarlar

filiz abla sen daha büyüksün buyur ablacım sen başla iremin sorusuna cevap vermeye
bu durumda ne yapabilirimki diyor kendileriiiiii :):)

aaaa filiz abla yapma gözünü seveyim
bu soruyu bana şaka olarak soruyorsun heralde beni deniyorsun değilmi
senki tiyoları veriyordun burdaki hatunlara yapma gözünü seveyim....

yok anam ben o kadar açığını burdan yazamam valla atılırım yaa özelden görüşelim en iyisimi

Filiz abla senin adını Güzin abla olarak değiştirelim biz en iyisi:roflol::roflol:

Ceren bak o da bilmiyormuş sen bişey düşündün ne geldi söle gözünü seveyim bende orta katı kiraya vereyim yaaa:roflol:

ay valla bilmiyorum... bana da yaz bari özelden ben de öğreneyim... bilsem niye söylemeyeyim? o kadar tüyo veren ben bilsem bunu da söylerdim

Cerencim hiç ihtiyacım olmadığı için hiç de düşünmemiştim açıkçası... oldukça eğlenceli.... hehehe

valla helal olsun, kupayı havada görürüz en kısa zamanda inşallah :)

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:Saruboceq:

ablişkom insanlar çeşit çeşit insan her geçen gün yeni birşey öğreniyorr ben bu dertten muzdariptim ama sağolsun ceren sayesinde çözümünü buldukkaydirigubbakcemile3

X