Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

alllah allah türk telekom aslında bu kadar sarkıtmazdı işlerini neden bağlanmadıki hala???
bu arada resminide hala bekliyoruz ona göre unuttum sanma cicim...

cnm türk telekomu beklemiyoruz biz ortak kullanıcaz da ama ufak sorun oluştu baglanamadık o yüzden onu halletmeye çalışıyoruz..resimleri sana özel göstercem cicim ben sana bekle sen

slm kızlar.ben de hamileyim 15. haftamdayım.benide listenize eklermisiniz :)bir ara buralardaydım da bulantılar dolayısı ıle giremedim 1 ay falan.kendinize iyi bakın anne adayları ve bebişler de :)

cnm türk telekomu beklemiyoruz biz ortak kullanıcaz da ama ufak sorun oluştu baglanamadık o yüzden onu halletmeye çalışıyoruz..resimleri sana özel göstercem cicim ben sana bekle sen

şiişşttt kızz her yerde söyleme bunu internet bağlantısını ortak kullanmak yasak biliyorsun balım.
neyse biraz daha bekleriz cicim o güzelim resimlerini hihoyyyt hihoyyyt

nereye kayboldunuz kızlar?

ben burdayıııııııııımmmmmmmmm hihoyyyt
ama topik fazlası ile durgunnnnnn :çok üzgünüm:

slm kızlar.ben de hamileyim 15. haftamdayım.benide listenize eklermisiniz :)bir ara buralardaydım da bulantılar dolayısı ıle giremedim 1 ay falan.kendinize iyi bakın anne adayları ve bebişler de :)

hoşgeldin yeşil tebrik ederim allah kucağına almayı nasip etsin

buradasın da niye yazmıyordum başka topiklere bakıyordun biliyom biliyom işte bende bir orada bir buradayım cicim..

kızlar bende okudum yazdıklarınızı şimdi hala burda patronalrda kaçamak yapayım dedim
yasemincim örgülerini gördüm çok ciciler gülse gülse sağlıkla giysin işallah
cerotcum aşılaman tutar işallah hayırlısıyla
nurcum çok güldüm valla :)) seninkide aççak bacaklarını merak etme utanmış annesi napsın çocuk

nazar değdi topiğimize valla kızlar bi okuyup üflesekmi napsak ne bu cansızlık :Saruboceq:

Yasemincim orduklerin cok guzeller, ellerine saglik. Insallah hayirlisi ile kizina giydirmende nasip olur.

Kizlar hepiciginizi opuyorum...

tüh yaa menzil gülünü kaçırdım o kadar sorduk merak ettik iki kelimede olsa yazmadı aşkolsun yaa..

kızım buradaysan niye yazmadın o zman neee beeee burdayım diyosun döverim bak seni heeee..

menzil gülü hala online da bebekler için patik modellerine bakıo yusufa patikmi örcen kızz kaydirigubbakcemile3 ör sende resmini göster bize

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5.ayımdayı m (11 şubat)
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday m
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayım dayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................19. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................25. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................19 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................12.haftamızdayız
9. İerror......................................14 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................33.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız[/quote]

liste geride kalmasın diye kopyaladım kaydirigubbakcemile3

ceren sağol balım sayende öğrendim Allah razı olsun. yani ne demek istediğini anladım artık çıkmazsa o benim salaklığım tamamenkaydirigubbakcemile3
beğendiğinize sevindim canlarım. acemilik işte bişeyler yapmaya çalışıyorum.
mengil gülüm Burcumm bak ben daimi oldum kızların sayesinde hergün burdayım merak ediyoruz seni canım Yusufumuda senide öpüyorum.

Kızlar ben 27 haftalığım benide düzeltin listede..

cerot canım inşallah seninledir meleğin ağır kaldırma büyük adım atma ani hareketler yapma dikkat et doktorun söylemiştir ama arkadaşıma söylenenlerden biliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…