Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

MAVİ DENİZZZZ
sana bir şey sordum hatta söyledim ya görmedin yada görmezden geldin :eek:klava:
LİSTE diyorum ne oldu diyorummmmm :sm_cool:
bak ceren kızmaya başlıyor onaa göre maviş teyzeme söyle listede benim haftamı düzeltsin diyor ben 19 haftalık oldum diyorrrrrrrrrrrrrrr

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5.ayımdayı m (11 şubat)
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday m
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayım dayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................19. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................25. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................19 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................12.haftamızdayız
9. İerror......................................14 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................33.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız[/QUOTE]

valla mavi denize söyledim ama oralı olmadı sanırsam :eek:klava: fisfisfis
bende gittim buldum listeyi ve getirdim kızlar tam 150 sayfa geri gittim bu yüzden listedeki yanlışları lütfen düzeltin olurmu
bizim bir listemiz var bayanlarrrrr unutmayalım :eek:klava: :eek:klava:

Günaydın cicim hoşgeldin nasıslın?
kociş gelince saldın bizi iyice boşlama buraları kııızzz fazlaaa. zaten bu aralar kayboluyor herkes habersizcee...

canım evde değildim teyzemizin oğlu gözünden ameliyat oldu onunla uğraşıyorduk şimdide onu tekrar kontrole götürecez akşamda bindirip memlekete yollayacaz. bu arada filiz abla nerde

cerencim valla onu unutum sonraki yazınıda görmedim işim vardı cicim bakamıyordum bile topige sonraki yazınıda görmemişim işte ne güzel sen düzenlemişsin listeyi en son listeyi ben sana gönderim ..sen yap listeyi yada her hafta biri faretmez..

canım evde değildim teyzemizin oğlu gözünden ameliyat oldu onunla uğraşıyorduk şimdide onu tekrar kontrole götürecez akşamda bindirip memlekete yollayacaz. bu arada filiz abla nerde

canımmm geçmiş olsun kuzum...
filiz abla uzun zamandır yok güzelim yaa en son cumartesi yazdı o günden beride yok tam 4 gün oldu bizde çok merak ediyoruz onu ve hiç bir şekilde ulaşamıyoruz.
hepimiz birden internet ve bilgisayarda problem olduğunu umuyoruz ve inşallahta öyledir...
sen nasılsın peki şeker?

cerencim valla onu unutum sonraki yazınıda görmedim işim vardı cicim bakamıyordum bile topige sonraki yazınıda görmemişim işte ne güzel sen düzenlemişsin listeyi en son listeyi ben sana gönderim ..sen yap listeyi yada her hafta biri faretmez..

hadi bakalım dediğin gibi olsun tatlımmm...
ama liste yapma işi benim için fark etmez bence herkes kendini düzeltsin her gördüğünde böylelikle yanlış anlaşılmalar olmaz....

canımmm geçmiş olsun kuzum...
filiz abla uzun zamandır yok güzelim yaa en son cumartesi yazdı o günden beride yok tam 4 gün oldu bizde çok merak ediyoruz onu ve hiç bir şekilde ulaşamıyoruz.
hepimiz birden internet ve bilgisayarda problem olduğunu umuyoruz ve inşallahta öyledir...
sen nasılsın peki şeker?

hadi bakalım dediğin gibi olsun tatlımmm...
ama liste yapma işi benim için fark etmez bence herkes kendini düzeltsin her gördüğünde böylelikle yanlış anlaşılmalar olmaz....

canım bende iyiyim biraz yorgunum sadece cerenim nasıl

canım bende iyiyim biraz yorgunum sadece cerenim nasıl

çok yüklenme kendine balım, zaten hamilelik insanı fazlası ile yoruyor dershaneyede gidiyorsun bari bunun dışında fazla bir şey yapma
biz iyiyiz teyzesi ceren hanımda iyi maşşallah.... kocaman öpücük yolluyor içerden sana ve senin içerdekine mucxxxxxx :emir_bebek:

çok yüklenme kendine balım, zaten hamilelik insanı fazlası ile yoruyor dershaneyede gidiyorsun bari bunun dışında fazla bir şey yapma
biz iyiyiz teyzesi ceren hanımda iyi maşşallah.... kocaman öpücük yolluyor içerden sana ve senin içerdekine mucxxxxxx :emir_bebek:

ceren hanıma bi söylesene benimkine mesaj yollasın bacağını açabileceğini korkulacak bişey olmadığını anlatsın

ceren hanıma bi söylesene benimkine mesaj yollasın bacağını açabileceğini korkulacak bişey olmadığını anlatsın

ben cerene sordum zatii diyorki " annecim nur teyzeme söyle onun bebişi kıza benziyor kızlarda bacaklarını öylee hemen açmazlar herkes ben değil"diyor cicim.
bizimki maşşallah yiğidin malı meydanda der gibi daha ilk ultrasonda lönk diye bacaklar açıktıda :roflol: :roflol:

kızlar ne yaptınız herkes mamasını yedimi?nur la denkleşemedik ben çıkarken o geldi yazacak fırsatım dahi olmadı,şimdide o yok neyse görüşürüz sonra cicim..ceren sormuşsun ne oldu baglandımı net diye yok be gülüm bekliyoruz işte..

kızlar ne yaptınız herkes mamasını yedimi?nur la denkleşemedik ben çıkarken o geldi yazacak fırsatım dahi olmadı,şimdide o yok neyse görüşürüz sonra cicim..ceren sormuşsun ne oldu baglandımı net diye yok be gülüm bekliyoruz işte..

alllah allah türk telekom aslında bu kadar sarkıtmazdı işlerini neden bağlanmadıki hala???
bu arada resminide hala bekliyoruz ona göre unuttum sanma cicim...

X