Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

cerencim sancınmı var devam ediyomu hala

evet canım yaaa malesef bu sabahda sancı ile uyandım öyle aman aman değil ama ayakta da duramıyorum iki büklüm yani yatarken oturken hiç bişicik yok ayağa kalkınca oluyor bakalım biraz zaman geçsinde duruma göre hareket edicem artık

günaydın eylül nasılsın
bayan merak dualarımız sizlerle allahın izniyle iyi haberler getircen bize
afiyet olsun cerencim valla ne kadar uyursan uyu doyulmuyor melete nası bişidir anlamadım

saol canım sana da günaydın. artık sabırsızlanmaya başlıyorum bu altıncı ay ama bi doktora gidicem heralde. dayanamıyorum artık. doktor arıyorum aslında gittiğim doktor sadece kan tahliline baktı ya ben bu doktor konusunda çok kararsızım offfffffkötükedihüso

büyük ihtrimalle ceren hanımın büyümesinden kaynaklıdır ama sen ihmal etme yinede doktorunla görüş geçmesse

ya bende kötü bişi getirmemek için aklıam internetinin bozuldunu falan düşünmeye çalışıyorum :çok üzgünüm:

umarım öyledir :Saruboceq:

büyük ihtrimalle ceren hanımın büyümesinden kaynaklıdır ama sen ihmal etme yinede doktorunla görüş geçmesse

evet dün yaseminlede konuştuk ya aynı şeyleri oda yaşamış mesaneye baskıdan dolayı sancı oluyormuş bu yüzden aslında pekte üstünde durmuyorum bilirsin fazlaca umursamaz vede rahatımdır kafamçokkarıştı

kzlar benim bugun içim bi tuhaf hani sabırzlıkla bişey beklersin telaş sevinç korku endişe gibi bişey hissedersin ya öyleyim :uhm: yerimde duramıyorum sanki

günaydın eylül nasılsın
bayan merak dualarımız sizlerle allahın izniyle iyi haberler getircen bize
afiyet olsun cerencim valla ne kadar uyursan uyu doyulmuyor melete nası bişidir anlamadım

Sağol canımsım sonunda yedik mamamızı doyurduk karnımızı ve kk daki teyzelerimizin yanına vardık hihoyyyt
evet yaa uyku bir başka gerçi normalde uyumayı pek sevmem ben baş ağırıs yapar fazla uyku bende tatil günleri en çok fazladan 2 saat uyurum ama bu cerencik uykucu olcak sanırım inşallah uyutuyor beni sürekli :sm_cool:

evet dün yaseminlede konuştuk ya aynı şeyleri oda yaşamış mesaneye baskıdan dolayı sancı oluyormuş bu yüzden aslında pekte üstünde durmuyorum bilirsin fazlaca umursamaz vede rahatımdır kafamçokkarıştı[/QUOTE]

sen yine baktın devam ediyo bi doktorunla görüş :1hug:

kzlar benim bugun içim bi tuhaf hani sabırzlıkla bişey beklersin telaş sevinç korku endişe gibi bişey hissedersin ya öyleyim :uhm: yerimde duramıyorum sanki

allah hayır etsin cicim güzel şeyler düşünki güzel haberler al inşallah :Saruboceq:

ben yine varya ne zaman yatsam uyurum saat falan farketmez hafta sonalrıda sabahları acıkıyorum uyanıyorum azıma tuzlu bşi atıp yine yatıyorum mirmirmirmir

herkese günaydın günaydın:dance: nasılsınız canlarım?
ben gece gene uyuyamadım ama 2ye doğru dalmışım herhalde Sudede uyudu sonra doğunca dalmam inşallah böyledelikafadulden

eğer bu defa koymayı başarabildiysem bir aceminin ilk örgüsü..

ben yine varya ne zaman yatsam uyurum saat falan farketmez hafta sonalrıda sabahları acıkıyorum uyanıyorum azıma tuzlu bşi atıp yine yatıyorum mirmirmirmir

yok artık bir kere kalktımmı hayatta yatamam kız bir daha helal sana uyuyabiliyorsan

canımcım sanada günaydın balım hoş geldin sude hanım inşallah doğduktan sonra bol bol uyuyan bir bebek olur annesi.
kız resim yine görünmedi ne örmüştünki ne koydun?

canım kusura bakma ben anlamadım neden sabırsızlanıyosun hamişmisin niye doktora gidicen ay çok soru sordum galiba

günaydın kuzum nasılsın sude hanım yapmış yine yapacağını doğunca dalmassın canım nerak etme ozaman tilki uykusuna yatıcaksın cicileriniz gözükmüyor ama

kızlarr ya bu sabah mavi deniz yine yok nerdeki yine doktora gidecekmiydiki varmı konuşan yada hatırlayan?
bu arada kızz mavi deniz geldiğinde okursun yazımı sen niye bizi ihmal ediyorsun bakiyim liste nerde hani ?
bak bizim ceren hanım 19. haftaya girdi teyzesi ona göre haberin olsun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…