Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın kızlar bi girdm bi çıktım işim oldu..sonrada geçmişe bakıp okumaktan dönemedim size..nasılsınız bugün cerencim yasemincim resimleri göremiyorum ben malum herşey açılmıyor burada..

bu arada diger topige geri baktım şimdi kız aynı anda hepsini okumaya çalışıyorum ya burcuya slm atayım dedim bari..filiz hala yok umarım kötü birşey yoktur benimde aklıma bilg.bozuldugu için giremedigi geliyor umarım öyledir..

gece verdiyasında kimse yokmuş gelen arkadaşlarda sıkılmış kimse olmayınca bu aralar durgunluk var topikte ..ceren hnm da yok akşamları burcuda sık girmiyordu zaten..bu hafta böyle geçer sanırım filiz bayan merak daha çok giriyordu akşamları...

dün doktorumla konuştum tekrar dün ghastanede yogun bakımda oldugundan biraz kafam karışmıştı 6 tane kritik hastam vardı o yüzden fazla konuşamadım sizle dedi.günleri karıştırmış 3 gün igne vurulacam cuma kontrol var..ama kızlar kafam takıldı dün ilk kez göebekten vurulacagı için ben doktorum vursun istedim normalde kendin vuruyorsun malum doktorumda hastanede işi vardı görüşemedik oda beni bir arkadaşının kilinigine yönlendirdi orada yardımcı olurlar sana diye.hemşire bana nasıl yapılacagını gösterdi igneyi hazılamadan önce tüp bebk mi aşılamamı yapılacak dedi..bende kaldım öyle kesin hemşire ne salak bir kız demiştir benim için..ben dedim tüp bebek şuan söz konusu degil.ama aşılama olacaktı bir ara şimdi vazgeçilmişti yumurta gelişimi olmuyor bende dedim yumurtayı büyütmek için yaptı dedim bir ara söz konusu idi aşılama ama şimdi kafam karıştı çünkü bir sürü igne vuruluyorum..bakalım cuma günü soracam..

Son düzenleme:
günaydın kızlar bi girdm bi çıktım işim oldu..sonrada geçmişe bakıp okumaktan dönemedim size..nasılsınız bugün cerencim yasemincim resimleri göremiyorum ben malum herşey açılmıyor burada..

bu arada diger topige geri baktım şimdi kız aynı anda hepsini okumaya çalışıyorum ya burcuya slm atayım dedim bari..filiz hala yok umarım kötü birşey yoktur benimde aklıma bilg.bozuldugu için giremedigi geliyor umarım öyledir..

gece verdiyasında kimse yokmuş gelen arkadaşlarda sıkılmış kimse olmayınca bu aralar durgunluk var topikte ..ceren hnm da yok akşamları burcuda sık girmiyordu zaten..bu hafta böyle geçer sanırım filiz bayan merak daha çok giriyordu akşamları...

dün doktorumla konuştum tekrar dün ghastanede yogun bakımda oldugundan biraz kafam karışmıştı 6 tane kritik hastam vardı o yüzden fazla konuşamadım sizle dedi.günleri karıştırmış 3 gün igne vurulacam cuma kontrol var..ama kızlar kafam takıldı dün ilk kez göebekten vurulacagı için ben doktorum vursun istedim normalde kendin vuruyorsun malum doktorumda hastanede işi vardı görüşemedik oda beni bir arkadaşının kilinigine yönlendirdi orada yardımcı olurlar sana diye.hemşire bana nasıl yapılacagını gösterdi igneyi hazılamadan önce tüp bebk mi aşılamamı yapılacak dedi..bende kaldım öyle kesin hemşire ne salak bir kız demiştir benim için..ben dedim tüp bebek şuan söz konusu degil.ama aşılama olacaktı bir ara şimdi vazgeçilmişti yumruta gelişimi olmuyor bende dedim umurtayı büyütmek için yaptı dedim bir ara söz konusu idi aşılama ama şimdi kafam karıştı çünkü bir sürü igne vuruluyorum..bakalım cuma günü soracam..

maviş kızzz nerdesin sen bakem. evet akşamları bu ara girmiyorum bacım ben haftabaşı belirtmiştim ya kocişim evde bu hafta hep yanımda onunla ilgileniyorum yada o benimle :):):)
haftaya full mesai yaparım gece gündüz kk da :):):)
bu arada senin net ne oldu ya bağlandımı eve? nedir son durum???
kızz sen bence doktorunla sakin kafayla bir görüş yanlış iğne yapmasınlar birde sana allah korusun :Saruboceq:

dün doktorumla konuştum tekrar dün ghastanede yogun bakımda oldugundan biraz kafam karışmıştı 6 tane kritik hastam vardı o yüzden fazla konuşamadım sizle dedi.günleri karıştırmış 3 gün igne vurulacam cuma kontrol var..ama kızlar kafam takıldı dün ilk kez göebekten vurulacagı için ben doktorum vursun istedim normalde kendin vuruyorsun malum doktorumda hastanede işi vardı görüşemedik oda beni bir arkadaşının kilinigine yönlendirdi orada yardımcı olurlar sana diye.hemşire bana nasıl yapılacagını gösterdi igneyi hazılamadan önce tüp bebk mi aşılamamı yapılacak dedi..bende kaldım öyle kesin hemşire ne salak bir kız demiştir benim için..ben dedim tüp bebek şuan söz konusu degil.ama aşılama olacaktı bir ara şimdi vazgeçilmişti yumruta gelişimi olmuyor bende dedim umurtayı büyütmek için yaptı dedim bir ara söz konusu idi aşılama ama şimdi kafam karıştı çünkü bir sürü igne vuruluyorum..bakalım cuma günü soracam..

günaydın canım nasılsın hakkında hayırlısı inşallah herşey zamanla yoluna oturuyor bende ilk zamanlar ilçatı igneydi anlamıyodum şimdi ne söylüceğini bile tahmin edebiliyorum
kuşum sen nerdeydin ya

dün doktorumla konuştum tekrar dün ghastanede yogun bakımda oldugundan biraz kafam karışmıştı 6 tane kritik hastam vardı o yüzden fazla konuşamadım sizle dedi.günleri karıştırmış 3 gün igne vurulacam cuma kontrol var..ama kızlar kafam takıldı dün ilk kez göebekten vurulacagı için ben doktorum vursun istedim normalde kendin vuruyorsun malum doktorumda hastanede işi vardı görüşemedik oda beni bir arkadaşının kilinigine yönlendirdi orada yardımcı olurlar sana diye.hemşire bana nasıl yapılacagını gösterdi igneyi hazılamadan önce tüp bebk mi aşılamamı yapılacak dedi..bende kaldım öyle kesin hemşire ne salak bir kız demiştir benim için..ben dedim tüp bebek şuan söz konusu degil.ama aşılama olacaktı bir ara şimdi vazgeçilmişti yumurta gelişimi olmuyor bende dedim yumurtayı büyütmek için yaptı dedim bir ara söz konusu idi aşılama ama şimdi kafam karıştı çünkü bir sürü igne vuruluyorum..bakalım cuma günü soracam..

mavicim hayırlısı olsun işallah
iğneyi nasıl kendin vuruyosun ki delikafadulden farklı bi iğnemi bu konuda pek bilgim yok cahilim sanırsam :uhm:

cerencim bu zaten doktorun verdigi igne ben alıp öyle gittim onlar başka birşey vurmadılar bakalım cuma sorarım..arifecim sen ne kadardır tedavi görüyorsunki igneydi falandı demişsin daha yeni başlamamışmıydın tedaviye..bu ikinci ignem aynı degil farklı bir igne aslında doktorum bunu 1 2 ay öncesinden yapmak istiyordu ama ilaçlar pahalı diye biraz klomenle deneyelim demişti baktı 2 ay sonuç alamayınca vakit kaybetmek istemedi bu arada aldgım kilolarda cabası kilo aldıkça yumurtada gelişmiyor çünkü..habire hormon yiyorum..

cerencim bu zaten doktorun verdigi igne ben alıp öyle gittim onlar başka birşey vurmadılar bakalım cuma sorarım..arifecim sen ne kadardır tedavi görüyorsunki igneydi falandı demişsin daha yeni başlamamışmıydın tedaviye..bu ikinci ignem aynı degil farklı bir igne aslında doktorum bunu 1 2 ay öncesinden yapmak istiyordu ama ilaçlar pahalı diye biraz klomenle deneyelim demişti baktı 2 ay sonuç alamayınca vakit kaybetmek istemedi bu arada aldgım kilolarda cabası kilo aldıkça yumurtada gelişmiyor çünkü..habire hormon yiyorum..

en kısa zamanda verdiğin emeklerin karşılığını görürsün işallah zor işler bunlarya ben korkuyorum valla doktora gitmeye bu yüzden fisfisfis ama gitcem mecburen bu kesinde

burcucum..bu igne küçük bir şey ucuda 1 buçuk 2 cm falan ve ince göbek çevresi acır diyorsun ama hissetmedim bile inan göbekten vurulması kalçadan bile kolaymış halbuki ben bayagı tırsıyordum..sadece kendime bile bile nasıl batıracam bilmem eşime diyorum sen vur diye....lütfen korma sende git doktorununa bebişine bir adım daha yakşaırsın..ianan ben her an gelecek miş gibi hissediyorum çok umutluyum bu ay ..deminden beride elektrik gidip geldi bir türlü yazamadım sinir oldum..bu arada kibele ugramış bebişi büyüyor maşallah cnm lütfen kötü şeyler düşünme şuanda küçük olduklarından hissetmiyorsun ama emin ol biraz daha büyüsün ben buradayım diye sürekli yiyeceksin tekmeleri artık o yönlendirecek sonra seni....menzil gülü hala ugramamış umarım iyidir..

canım 6 ay oldu ama hiç iğne vurulmadım bi ara aşılama falan demişti doktorum öyle diyince ben panik tabi iğnesiydi aşısıydı hepsini araştırdım şimdi kurdu oldum anlıcan eğer bu ay olmazsa rahim filmden sonra büyük ihtimalle aşılama diye tahmin ediyorum yada bira ara vericez bakalım hayırlısı

evet mavicim çok doğru diyosun bi cesaretle gidicez bakalım şubatın ilk haftası doktora

arifecim banada dedi ama hemen degil tabi ilk gittigimde benim rahim agzında yara vardı onlşa ugraştı o ara zaten demiştim ilacı bıraktım 1 kaç aydır diye bana folik asit iç dedi zaten kontrole gittim geldim o aralar sonrasında gecikmeler sıklaşınca doktoru arıyordum her ay gecikti diye.derken baktı bende pko var klomene başlattı o aralarda aşılama yapalım dedi ama 3 sene dolmasından bahsetti prosedür için hatta rahim filmi istedi öncesi için eger aşılama tutmazsa tüp bebk diye onuda yapmamız için rahim filmi olması gerekliydi henüz 3 sene olmadı içinde klomenle devam edelim dedi..sonra olmadı igne dedi bu ay igne vuruldum bir ünite bitti şimdi başka bir igne daha vuruluyorum ama bunu desteklemek içinmi vurdu bilmiyorum...o dedigin süreçlerin heps uygulanacaktı kıl payı kurtuldum her gittigimde bi sürpriz oluyordu..

SDC11392.JPG

Sign In

mwpd2w.bay.livefilestore.com/y1pKiI3o4A2O2EGWaTFpjRb28GXlnagoyX_innhtcLDbfnHSh2HM6Vb40Nwivc6m-nmRmKCZO_X_3EdiO3lXS35Gw/SDC11392.JPG

X