Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Günaydın canlarım..
nasılsınız? Dün uyuyamadım uyutmuyor Sude şimdiden.
Buarada dün eşime mail atmıştım okumuş tabi dertleştik rahatladım bana hak verdi en azından... ay sonu taşınıyoruz inşallah. bidaha böyle streslere girmicem.

menzil gülüm sık uğramıyorsun buralara merak ediyorum sende de plesanta aşağıda demek hayırlısı olsun artık.. inşallah yukarı çıkarlar benim ki biraz zor gibi ama öylee bir yayılmışızki.

Buarada ilk bezimizi babamız aldı. yavaş yavaş almaya başlıcam bu hafta sonuda çantamızı hazırlayıp arabaya koyucam ne olur ne olmaz. tüm aldıklarımı ördüklerimi resimlicem size bu akşam çekiyimde.

karabiberim nerelerde haber yok ondanda doğumu çok yaklaştı.

canım mail attığın iyi olmuş bak rahatlamışsın taşınıncada sorun çözülmüş olcak işallah
amanda sudemizin cicilerinmi görcez hihoyyyt

benim mesai başladıktan sonra yazmam çok zor oluo ama okuyorum sürekli filiz bir yere fala gidecekmiydi ben geçmişi tam okumadım

Kapı vurulur ve bir erkek kapıyı açar.

Kadın:"iyi günler az önce camınız kırıldı ve bunu yapan benim çocuğum,
lütfen özrümü kabul edin ne kadar masrafı varsa ödemek istiyorum" der.

Adam:"hiç sorun değil çocugunuz camı kırdı ve içeri giren top değerli bir
vazoya çarptı ve o da kırıldı"

kadın daha fazla üzülür ve içeri girdiğinde gerçekten bir vazoyu kırılmış
görür.

Kadın:"Çok üzgünüm bununda masrafını ödemek istiyorum" der.

Adam:hiç önemli değil aslında çok büyük bir iyilik yaptınız bana"

Kadın merakla:"ama camınız ve değerli bir vazonuz kırıldı nasıl olur" der

Adam:"hanfendi ben bir cinim ve 100 bin yıldır o vazoda hapis kalmıştım,
Çocuğunuz sayesinde özgürlüğüme kavuştum, dileyin benden ne dilerseniz" der.

Kadın sevinçle:"ayy ne desem güzel bir malikane istiyorum hem de paris'te."

Adam bir kısa telefon konuşması yapar ve: "tamam hanfendi isteğiniz oldu,
dilediğiniz zaman gidebilirsiniz yeni evinize" der ve "ya ikinci dileğiniz?"
diye sorar...

Kadın:"çok lüks kıyafetler istiyorum"

Adam kısa bir telefon konuşması yapar ve: "armani, versace ve dkny'de
Kıyafetleriniz hazır alabilirsiniz" der ve üçüncü isteği sorar.

Kadın:"en değerli mücevherleri istiyorum" der..

Adam bir telefon konuşması sonrası :"ok bvulgari ve tiffany'den dilediğiniz
mücevherleri alabilirsiniz " der.

Kadın havalara uçmuştur ve adam:"yalnız bende birşey rica etsem sakıncası
olur mu?" diye sorar.

Kadın merakla:"nedir?"

Adam:"biliyorsunuz 100 bin yıldır bu vazodayım, kaç zamandır bir kadın yüzü
görmedim acaba bir gece benimle olur musunuz?" diye sorar..

Kadın biraz düşündükten sonra:"neden olmasın?" der ve sabaha kadar birlikte
olurlar...

Sabah uyandıklarında adam:"güzel hanfendi acaba kaç yaşında?" diye sorar,

Kadın:"35" der.

Adam da:"VAY BE BU YAŞTA HALA CİNLERE İNANIYOR MUSUNUZ?

Canım ben iyiyim balım sen nasılsın?
Cereni hanım iyi sanırım ya sadece bu sabah uyandığımda sol kasığımda ağrı vardı fecii dikilemiyordum iki büklüm wc ye gittim batıyor sanki arada sabahları oluyor bu sancı neden bilemiyorum bakalım doktorumuzu arayıp sorucaz artık. bunun dışında herşey yolunda çok şükür en azından ben öyle olduğunu düşünüyorum :):):)
canım yaa inşallah sende burcu gibi bu ay mucize yaşarsın ve rahim filmine gerek kalmaz...

kim var kız göremedim geç kaldım galiba

evet canımcım geç kaldın sanırım uçtu....
neyse boşver....

Canımm bak dün boşuna üzdün kendini konuşunca haledilemeyecek bir şey yoktur sonuçta siz karı-kocasınız bir ömürü bir hayatı paylaşacaksınız allahın izini ile böyle şeyler her evlilikte zaman zaman olur önemli olan pes etmemek yılmadan yola devam etmek zor olanı başarmak cicim...
ayyy bende kızıma cicişler aldım ama bir türlü fırsat bulamıyorum resim çekmeye hep bir şey çıkıyor unutyorum yada üşeniyorum.
bu arada canım neden uyutması sude melis seni tekmeler yüzündemi?

benim mesai başladıktan sonra yazmam çok zor oluo ama okuyorum sürekli filiz bir yere fala gidecekmiydi ben geçmişi tam okumadım

yok güzleim yaa hiç öyle bir şeyden bahsetmedi yani söz konusu olmadı, olsaydı eminim söylerdi ya bizim merak edeceğimizi bilir çünkü :sm_confused:

ayy benim patron geldi elinde bi torba ilaçla beti benzi atmış hala iş iş diye deli olcak Çok üzgünüm çoook

canım günaydın hakkında hayırlısı canım eşinle dertleşmen iyi olmuş kafan rahat hiç değilse bak taşınıcakmışsında artık sıkma canını sudemiz şimdiden olucaklara hazırlıyor galiba seni cicilerinide çok merak ediyoruz allah güle güle kullanmayı nasip eder inşallah

yasemincim hoşgeldin demek sude şimdiden yapaıyor numarasınuı gece uyutmuyor seni darısı başımıza

evet teysezi şimdiden alışsa geceleri uyumaya ne güzel olur. ben uykuya dalınca duymuyorum ama eşim sabaha kadar kıpırdandığını söylüyor ki dünde şahit oldum. inşallah canım darısı başınıza..

evet balım tuttum tuttum kendimi ama artık yeter dimi gördüğümü alıcam minik minik çoraplar aldım. :dance: resimleyip göstericem balıma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…